prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6982
Čeká na schválení: 62
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly » annonce práce

Nejnovější v kategorii monopoly:


Recept na zdraví – Jiří Babica: hlavní ingrediencí je pohoda

Recept na zdraví – Jiří Babica: hlavní ingrediencí je pohoda

Burisonové koule Kategorie Celiakie, Recepty 9. 11. 2011 Kukuřičný chléb s tvarohem Kategorie Celiakie, Recepty 12. 11. 2011 Pečené mleté řízky Kategorie Celiakie, Recepty 14. 11. 2011 Kuře s muškátem Kategorie Recepty, Žaludek 14. 11. 2011 Nudle s jablky Kategorie Recepty, Žaludek 11. 11. 2011 recepty foto cukrovka dieta diabetes celiakie těhotenství Vánoce cholesterol cukroví vejce mléko kuře sýr játra slinivka redukční polévka Jsme na Facebooku Aktuálně na Ordinace.cz
Kategorie: babica receptySeznam zdrojů na téma annonce práce:


Proofreading.cz » Anonce, annonce, nebo anonnce?
Annonce.cz inzerce i na internetu - nFo Point
Annonce nabídka práce
Práce Plzeň annonce zdarma Nabídky práce - obchod -
Annonce - Deníky.net
Inzerce annonce práce: nabídka pracovních pozic - přidat poptávku zdarma | Zajímavé.eu
Annonce práce: inzeráty aut, nabídky nemovitostí na inzerci annonci (cz) | recenzi.cz
Anonce práce
1inzeraty » Annonce.cz - Inzerce zdarma, Inzeráty online, Bazar Cz
annonce práce nabídka - nabidka.name
PrГЎce annonce v HlavnГ­ mД›sto Praha, NabГ­dka prГЎce annonce v HlavnГ­ mД›sto Praha. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
Annonce nabídka práce | Muj-bazar.cz – Inzerce zdarma, Inzeráty
Nabídka práce - Praha 9 | Najdijob.cz
Práce, obchod a vzdělávání - inzerce inzeráty | ANNONCE.cz
Nabídka práce - brigády, práce, volná místa, zaměstnání - inzeráty - prodej | Inzerce na ANNONCE.cz
Inzerce a anonce práce, nabídka práce, hledám práci cz
Annonce inzerce zdarma - práce a brigády, domácí práce.
annonce.cz
annonce.cz - ANNONCE – inzerce zdarma, bezplatné inzeráty, anonce, bazar - CZdomeny.cz
Bazoš: Práce, brigády bazar: annonce inzerce zdarma

Overball

Overball

Cvičení s overballem ve školní lavici Overball se využívá k cvičení v rehabilitačních centrech, fitcentrech, ale i ve škole – v tělesné výchově i běžném vyučování. Naše škola nakoupila míče pro žáky na 1. stupni. Každý žák má svůj vlastní míč, který využívá k relaxaci, dechovým a balančním cvičením, k odpočinku. Cvičení s overballem je zábavné zpestří výuku, umožní protažení a posílení svalů.
Kategorie: cvičení s overballem

Rakovina prsu - Zdravě.cz

Rakovina prsu - Zdravě.cz

TÉMA Rakovina prsu Rakovina prsu Rakovina prsu je nádorové onemocnění, které díky pravidelným kontrolám a samovyšetřením prsů jednoduše a včas odhalit. Léčba pak bývá velmi úspěšná. Rakovina prsu je stále častějším onkologickým onemocněním žen, ročně jich u nás onemocnění kolem pěti tisíc. Rakovina se však nevyhýbá ani mužům. Ne každý si uvědomuje, že i muži mají zakrnělé prsní žlázy. Mezi možná rizika vzniku rakoviny prsu se řadí mnoho příčin. Patří sem věk nad 50 let, genetické dispozice, vliv estrogenů (pohlavní hormon) a jako u každé rakoviny s riziky úzce souvisí i životní styl (kouření, nadměrné pití alkoholu, obezita). Rakovina prsu je obecné pojmenování nádorů, které napadají všechny části mléčné žlázy a jejího okolí. U tohoto druhu rakoviny je velmi důležitá prevence, která při včasné diagnóze může zajistit úspěšnou léčbu. Projevuje se zvětšením prsu, změnou barvy kůže, nahmatáním neobvyklého útvaru na prsu či v podpaždí (zde jsou obvykle metastázy v lymfatických uzlinách), bolestivost, vytékání tekutiny z bradavky.
Kategorie: příznaky rakoviny prsu

Podrobnosti, léčba a co nešlo zařadit : Vybráno z psychiatrie | Deprese, úzkosti i schizofrenie

Podrobnosti, léčba a co nešlo zařadit : Vybráno z psychiatrie | Deprese, úzkosti i schizofrenie

Vybráno z psychiatrie Deprese, úzkosti i schizofrenie Sdílet Podrobnosti, léčba a co nešlo zařadit:Deprese, úzkosti i schizofrenie Podrobnosti, léčba a co nešlo zařadit Podrobnosti a léčba, zejména farmakoterapie, okrajové oblasti Mánie a deprese Poruchy emocí Co se vám vybaví, když se řekne blázen? Pravděpodobně si představíte člověka, který se bezdůvodně směje anebo naopak roní slzy pro maličkost. Každý člověk dává nějakým způsobem najevo, co cítí, jakou má náladu. Lidé se ve svých pocitech mohou výrazně lišit, je těžké stanovit nějakou normu. Ale existují určité hranice, a pokud jsou překročeny, hovoříme o poruše emocí. Jaké existují druhy emocí ? Základní je rozdělení na emoce kladné a záporné, zjednodušeně radost a smutek. Dále rozlišujeme emoce krátkodobého a dlouhodobého charakteru. Afekt je krátkodobá, bouřlivá reakce. Hněv, radost, úžas, děs, nadšení, to vše jsou afekty.
Kategorie: deprese a priznaky

Výpis z katastru nemovitostí. Jak se v něm vyznat? - iDNES.cz

Výpis z katastru nemovitostí. Jak se v něm vyznat? - iDNES.cz

Výpis by měl být co nejčerstvější, ideálně získaný těsně před podpisem kupní smlouvy, i když obecně platí, že by neměl být starší dvou měsíců. Objevují se totiž případy, kdy je nemovitost během krátké doby prodána hned několikrát nebo je třeba den před podpisem vaší smlouvy daná do zástavy. Dva měsíce starý výpis by vám tak byl zcela k ničemu. "Navíc zákon stanoví i ochranu dobré víry toho, kdo vychází ze zápisu v katastru učiněného po 1. lednu 1993,“ upozorňuje advokátka Vladimíra Knoblochová z advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři. Výpis získáte už i u notáře "Výpis z katastru nemovitostí - jinak také list vlastnictví či zkráceně LV - získáte za poplatek na příslušném katastrálním úřadě nebo na kontaktním místě sítě Czechpoint,“ říká Jiří Fajkus z realitní kanceláře Real Spektrum. Požádat můžete rovněž o jeho zaslání poštou. Nově ho mohou vydávat i notáři. "Získaný výpis má charakter veřejné listiny,“ vysvětluje advokátka. "To znamená, že je možné jej použít jako zákonem požadovaný podklad pro správní či soudní řízení.
Kategorie: výpis z katastru nemovitostí zdarma

Krby turbo s.r.o. - Produkty - Stavební materiály - Šamotové cihly

Krby turbo s.r.o. - Produkty - Stavební materiály - Šamotové cihly

Nakupní košík Jste na: Krby turbo s. r. o. / Produkty / Stavební materiály / Šamotové cihly Šamotové cihly Zrušit filtry
Kategorie: šamotové desky

Kategorie: