prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2320
Čeká na schválení: 387
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » monopoly

Nejnovější v kategorii monopoly:


Opava - práce v Opavě, nabídka

Opava - práce v Opavě, nabídka

Možnosti zaměstnání v Opavě ve strojírenství a kovovýrobě je možné hledat například u firmy Arako spol. s. r. o. , zabývající se výrobou průmyslových armatur, firmy KOMAS, spol. s r. o. , která se zabývá výrobou kování, lisovaných dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, firmy Witzenmann Opava spol. s r. o. , výrobce vlnovcových měchů, kompenzátorů a vlnovcových tlakových hadic, nebo firmy FERRAM STROJÍRNA, s. r. o.. Mnoho možností zaměstnání v Opavě můžou pro kvalifikované uchazeče nabídnout i veřejné služby: zdravotnictví (především Slezské nemocnice v Opavě), školství a veřejná správa (např. městský úřad, úřad práce a pod.) V rámci okresu patří mezi nejvýznamnější podniky firma BRANO GROUP, a. s. se sídlem ve městě Hradec nad Moravicí vzdáleném jen několik kilometrů od okresního města. Podnik vyrábí komponenty pro automobilový průmysl, zvedací zařízení a zavírače dveří. Významné postavení v hospodářství regionu má také zemědělství.
Kategorie: městský úřad opavaSeznam zdrojů na téma monopoly:


Bowling Sport Bar Moravske Budejovice
Motorest Nové Ransko,restaurace, ubytování, hotová jídla, minutky | Jídelní lístek
Minutky z vepřového masa
Minutky - Recepty - Labužník.com
MINUTKY Z VEPŘOVÉHO MASA - Jiřička restaurant
Vepřové maso
RESTAURANT & PIZZERIA BAILEYS, TACHOV
Minutky z vepřového masa: Restaurace Chýnice
Jednoduchá minutka z vepřové krkovice recept - Vareni.cz
Minutky z hovězího a vepřového masa :: Rádi se vracíte
Minutky z vepřového masa - RESTAURACE NÝDEČANKA
Recepty z vepřového masa - Recepty ChutnéJídlo.cz
Pizzeria Maškovka
:: KNIHOVNA KUCHAŘE [hledání -> Minutky z vepřového masa] ::
Minutky z kuřecího masa
Minutky z hovězího masa | AZ-recepty.cz
Restaurace "U Samků"
Jídelní lístek | Beseda Třeboň
Vepřová po Bulharsku - Top Recepty.cz
Jitulčiny recepty - Minutky

Práce Brno - město | PROFESIA.CZ

Práce Brno - město | PROFESIA.CZ

Chcete mít každý den nejaktuálnější pracovní nabídky? Nechte si je zasílat na e-mail
Kategorie: volná pracovní místa brno

Rakovina prsu postihuje i dvacetileté dívky — Domácí — ČT24 — Česká televize

Rakovina prsu postihuje i dvacetileté dívky — Domácí — ČT24 — Česká televize

Rakovina prsu u žen do 35 let sice tvoří jen dvě procenta nových případů, onemocnění u nich ale postupuje mnohem rychleji. Nádorové buňky se intenzivněji dělí a častěji prorůstají do okolních tkání. Prvotní nádor se rychle zvětšuje a za pár týdnů až měsíců zakládá další ložiska. Zatímco u 70leté ženy roste nádor do jednoho centimetru třeba i tři roky, u mladé dívky to je otázka jen několika měsíců. Projekt 35 vznikl před čtyřmi lety, dosud sloužil hlavně ke sběru dat o výskytu onemocnění u mladých Češek. V další etapě se soustředí na sjednocení a aktualizaci léčebných postupů u mladých žen. Do klinického výzkumu se tak zapojí všechna onkologická pracoviště v Česku. Riziko onemocnění rakovinou prsu je vyšší u žen, které mají rakovinu prsu v nejbližší rodině. Více ohroženy jsou také ženy, které začaly menstruovat před 12. rokem života, a ty, u nichž menopauza začala až po padesátce.
Kategorie: rakovina prsu fotografie

Dámské zimní bundy, snowboardové bundy | Snowboard, skate a in-line shop - Freestylesport

Dámské zimní bundy, snowboardové bundy | Snowboard, skate a in-line shop - Freestylesport

Dámské zimní bundy, snowboardové bundy | Snowboard, skate a in-line shop - Freestylesport Freestylesport.cz » Bundy na snowboard » Dámské Dámské zimní bundy, snowboardové bundy Dbejte na své pohodlí na sjezdovce. S kvalitní dámskou zimní snowboardovou bundou se budete cítit za všech okolností příjemně. Bundy od světových výrobců jako Burton, DC, Foursquare, Funstorm, Special Blend, Vehicle a apod. jsou dotaženy do posledního detailu a mají mnoho vychytávek. Veškeré dámské snowboardové bundy v naší nabídce vedeme skladem. Podrobnější filtrování
Kategorie: zimní bundy dámské

Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Sniper Elite – Elitní odstřelovač. Úvod do hry. Vžijete se do role německého vojáka Petera Mauera, který příslibem za poskytnutí azylu v USA po skončení 2. světové války, plní ke konci této války tajné mise pro americkou špionážní službu OSS, což byla předchůdkyně nynější FBI. Děj hry je zasazen do období konce 2. světové války, tedy až na jaro 1945 ve válkou zcela poničeném hlavním městě fašistického Německa, tudíž v Berlíne a jeho nejbližším okolí. Vaším úkolem však nebude jen likvidovat fašisty, ale hlavně sovětské vojáky a příslušníky NVKD, kteří se snaží nalézt plány na výrobu nukleární zbraně, což se Američanům samozřejmě vůbec nezamlouvá. Téměř devadesát procent herního času budete tudíž bojovat jako „sám voják v poli“, tedy na vlastní pěst a jediným kamarádem, který vás v obtížných a životu nebezpečných situacích, do kterých se budete často dostávat podrží, je vaše věrná odstřelující puška, případně jiné zbraně, ke kterým se však dostanete až mnohem později. Jedná se o klasickou akční hru s možností volby přepínání mezi pohledy z první osoby a třetí osoby, což je nejen zárukou maximálního realismu, ale je to velmi přehledné, pokud si zrovna budete plnit své úkoly odstřelovače. Pokud se tedy týká koncepce celé hry a ovládání postavy, tak k dispozici je mohutná kampaň s barvitou náplní, která navíc dává hráči možnost plnit úkoly podle vlastního rozhodnutí.
Kategorie: sniper elite čeština

Download Zdarma.cz - hry, programy, software ke stažení

Download Zdarma.cz - hry, programy, software ke stažení

Katalog obsahuje odkazy pro jednotlivé programy ke stažení v různých verzích a variantách, jak je prezentují výrobci softwaru. Naleznete zde nejnovější programy, ale i předchozí verze, starší produkty nebo naopak aktualizace, rozšíření softwaru jako např. češtiny nebo doplňky pro obohacení funkčnosti. Obsah tohoto katalogu je tvořen pouze odkazy na jiné www stránky, na kterých jsou downloady umístěny nebo na kterých se o produktech pojednává. Jedná se o ověřené, spolehlivé a legální download servery českého Internetu nebo přímo o domovské stránky konkrétních výrobců software, produktů a služeb. U některých programů je více možností stejné verze ke stažení z různých download serverů. Tento katalog je zaměřen především na stahování programů zdarma. Ne všechny produkty je ale možné užívat zdarma a neomezeně. Programy ke stažení rozlišujeme podle licence a je nutné je podle výrobce či distributora dodržovat: *Freeware licence* umožňuje užívání produktu zdarma bez poplatku na neomezenou dobu. Umožňuje jeho volné šíření, stahování a distribuci.
Kategorie: call of duty ke stazeni zdarma

Kategorie: