prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12190
Čeká na schválení: 118
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kino » nahý holky

Nejnovější v kategorii kino:


GdH - Notes: Proč zlobí změna kurzoru myši (nejen) v Ubuntu 10.04?

GdH - Notes: Proč zlobí změna kurzoru myši (nejen) v Ubuntu 10.04?

sobota, 19. března 2011 Proč zlobí změna kurzoru myši (nejen) v Ubuntu 10.04? Několik verzí se s Ubuntu táhla chyba sovisející se změnou vzhledu myši a Compizem. Ve verzi 10.10 Maverick je Compiz opraven, v 10.04 LTS ještě zcela nepochopitelně ne. Compiz ale není jediným faktorem v této problematice, která se tak týká i Mavericka. Zkuste si změnit téma kurzoru v Gnome a pak najet na myší například nad SMPlayer, nebo Operu. Tento článek se snaží ukázat, kde je problém a co se s tím dá dělat. Kurzory nijak neměním, problém u mě vznikl tak, že jsem v Ubuntu 10.04 zkoušel KDE a pak se i v Gnome objevila ta oxygenní šipka a nemohl jsem se jí zbavit. Nakonec jsem se jí zbavil, načež se mi výchozí vzhled šipky změnil na to, co má X server implementováno jako výchozí a vůbec to není hezké. Jen v některých aplikacích.
Kategorie: kurzory myšiSeznam zdrojů na téma nahý holky:


Hračky pro holky - Heureka.cz
Veteránky VELKÝ HOLKY KVS
Hry pro dívky, prostě dívčí a barbie hry
Tvehry.cz - Hry pro holky
Mrtvý holky - kniha - Nakladatelství Argo
Paulina Pořízková: Příběh holky, která ve čtrnácti začínala v Paříži | Blesk.cz
Holky na stopu
BIKINY VYDRA CUP 2011
Elaine Murphyová - Tři holky jako květ - Divadlo Na Fidlovačce
QARK.net — Jak holky (ne)balí kluky
Holky to chtěj taky
Tim Firth: Holky z kalendáře (Aktuální repertoár) - městská divadla pražská
Hry Pro dívky, hry pro holky, hry pro nejmenší, hry pro děti, hry pro kluky, hry pro dva, hry pro slečny, hry pro 2 hráče
Holky, pozor!
Petr Kotvald - Holky z naší školky - text
Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí - Ute Ehrhardt | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Proč holky pod 15 let nikdo nebere vážně? - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí
Super dívčí hry, hry pro holky zdarma online
Justin Bieber: Nevím, jestli se daj holky vůbec pochopit - t-music
Jak sbalit holku

jak získat rybářský lístek - hernijak.info

jak získat rybářský lístek - hernijak.info

Nejnovější v kategorii plazma : Volby do krajského zastupitelstva 2008 | Vsetín info Dnes je čtvrtek 29.12. 2011, svátek má Judita Přidat firmu | Přidat inzerát | Přidat událost Volby do krajského zastupitelstva 2008 Vydal Martina 13 Říjen, 2008 - 12:34 Vsetín: Už za pár dnů se i na Vsetíně otevře všech čtyřiadvacet volebních místností. Více než dvacet tři tisíce vsetínských voličů budou totiž v pátek 17. října a v soboru 18. října rozhodovat o budoucím složení krajského zastupitelstva. Přípravy na volby 2008 tak v současné době vrcholí. „Koncem minulého týdne jsme poslali poslední volební lístky, takže nejpozději zítra by je již měli mít všichni, kdo mají volební právo. Ve středu odpoledne pak budou uzavřeny stálé seznamy voličů, které budou následně vytištěny a předány okrskovým volebním komisím,“ informovala Jana Bogárová, která má na starosti volby. Volební místnosti, které zůstaly od minulých voleb na stejných místech a jejichž umístění lidé najdou na úřední desce městského úřadu či ve Vsetínských novinách, se otevřou v pátek 17. října přesně ve 14 hodin.
Kategorie: jak získat rybářský lístek

Pro děti zdarma na Hrej.cz

Pro děti zdarma na Hrej.cz

LEGO Digital Designer Není stavebnice jako stavebnice. To by nám asi nejlépe mohly potvrdit děti, které s nimi každodenně přicházejí do styku a znají celou škálu jejich různých typů. Když jsem byl malý, mojí… 12. 4. 2007 9 / 10 Picture Shifter Ve chvíli, kdy už by se mohlo zdát, že se ve freeware herním odvětví nerodí žádné pořádné a plnohodnotné hry pro děti, se objevuje Picture Shifter. Picture Shifter, ve kterém bude vaší hlavní náplní… 24. 9. 2007 8 / 10 IsoClinous Zábava pro děti 8. 10. 2011 7 / 10 Childsplay Kdo má doma malé dítě a chce ho seznámit již v raném věku s moderní technikou, vhodným začátkem by pro ratolesti mohlo být poznání počítače. Existují na něm totiž programy, které dokáží intuitivně… 11. 5. 2007 7 / 10 Animal Shelter Tak schválně, kdo z vás si ještě vzpomíná na Tamagoči? Malé kapesní zařízení původem z Japonska v závěru devadesátých let minulého století mezi dětmi způsobilo šílenství.
Kategorie: hry pro děti zdarma

Multimediální PC sestava Acer Aspire E380 A3800X2/1G/250G-7200/DVD±RW/nV/MC (Multimediální PC-PC sestavy, počítače)

Multimediální PC sestava Acer Aspire E380 A3800X2/1G/250G-7200/DVD±RW/nV/MC (Multimediální PC-PC sestavy, počítače)

Hlídač Hlídač je momentálně nedostupný. Statistika Statistika je momentálně nedostupná. Další informace Multimediální PC sestava Acer Aspire E380 A3800X2/1G/250G-7200/DVD±RW/nV/MC Originální Microsoft® Windows® XP Media Center Edition CZ, AMD® Athlon® 64 3800+ X2, 250 GB SATA 7200ot.
Kategorie: acer aspire e380

Polévky » Recept: Dršťková polévka z hlívy ústřičné | Recepty online na Recepty.eu

Polévky » Recept: Dršťková polévka z hlívy ústřičné | Recepty online na Recepty.eu

Skočit na navigaci Recept: Dršťková polévka z hlívy ústřičné Recepty online » Polévky Postup přípravy Na sádle zpěníme cibulku, osolíme, aby pustila vodu, nezhnědla a nezhořkla. Přidáme hrubě drcený pepř a vzápětí mletou papriku. Po několika vteřinách osmahnutí zalijeme vše horkým vývarem. Uvedeme do varu a přidáme na větší kousky či pásky nakrájenou hlívu a nasekané 3 stroužky česneku. Vaříme do změknutí hlívy. Několik minut před koncem vaření přidáme majoránku a rozetřený jeden stroužek česneku. Dochutíme dle vlastní libosti polévkovým kořením. Pokud máme rádi ostřejší, můžeme přidat chilli, feferonku či tabasco. 80 minut Suroviny
Kategorie: dršková polévka recept

Vánoční koledy noty

Vánoční koledy noty

Vánoční koledy.info Vše o vánočních koledách Vánoční koledy noty Pro zobrazení konkrétních not k vánočním koledám klikněte na odkaz s názvem koledy. Dej Bůh štěstí Tichá noc Narodil se Kristus Pán Chtíc, aby spal Hej Vánoce Já bych rád k Betlému Jak jsi krásné, neviňátko Já malý přicházím Nesem vám noviny Pochválen buď Ježíš Kristus Půjdem spolu do Betléma Veselé vánoční hody Obsah
Kategorie: vánoční koledy noty ke stažení

Kategorie: