prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14661
Čeká na schválení: 111
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kino » italština online

Nejnovější v kategorii kino:


Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Abeceda her: Hry, Návody, Cheaty, Trainery, Češtiny, Wallpapery, Screenshoty a Obaly

Ahoj,jaktože se mi GTA 4 seká i na low detaily? Moje sestava je 2x Radeon 5670 1gb DDR5,4 GB RAM,Intel Core Quad 2x 2,4 GHz,Windows 7 64 bit. Patche mám všechny,vůbec si nevím rady :( Pls pomozte...
Kategorie: čeština gta 4Seznam zdrojů na téma italština online:


Italština online - Jazyky.Studium.Práce
Studijní materiály | e-italština.cz
Italština - online test :: Pomaturitní studium v jazykové škole Jipka
Italština na internetu zdarma
Překladač – online překladač vět a textů | Online-Slovník.cz
Online testy – ESL jazykové pobyty
Italská konverzace
ItalЕЎtina Online
Italština OnLine - Qkatalog.cz - katalog stránek, obchodů a firem
Italština – Online testy | IJV
Studijní materiály - Cent.cz
Italština OnLine : Seznam-stranek.cz / Katalog internetových stránek
ANOSS katalog - Vzdělávání - Italština OnLine
Firemní jazykové kurzy ITALŠTINY, Skype kurz italštiny online - Pardubice
Audio video výslovnost italštiny
Italština OnLine
Italština OnLine s novým obsahem a designem - Jazyky.Studium.Práce
Italština online | e-italština.cz
Jazykové testy online - Italština (Seznam testů) - angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština, ruština...
Katalog veřejných jazykových kurzů v sekci Italština, Angličtina, Němčina online | EduCity

Kapr na kmínu, vánoční recepty - Vánoce na RucniPrace.cz

Kapr na kmínu, vánoční recepty - Vánoce na RucniPrace.cz

Vánoce >> vánoční kapr, recepty Kapr na kmínu Ingredience: 1 kg kapra sůl kmín 100 g tuku 15 g hladké mouky zelená petrželka Postup přípravy: Porce kapra osolíme, posypeme kmínem a z obou stran opečeme na rozpáleném tuku Opečené kousky kapra vyndáme, šťávu poprášíme moukou a v případě potřeby dosolíme a dolijeme teplou vodou. Vaříme, dokud se houstnoucí šťáva neodděluje od tuku. Kapra polijeme šťávou, posypeme petrželkou a podáváme s bramborami.
Kategorie: kapr na kmíně

RD + zaměstnání + nemoc + podpora v nezaměstnanost - Peníze.cz

RD + zaměstnání + nemoc + podpora v nezaměstnanost - Peníze.cz

Poradna - Rodičovská dovolená RD + zaměstnání + nemoc + podpora v nezaměstnanosti Dobrý den, 28.7. 2010 mi končí rodičovská dovolená (syn dosáhne třech let věku). 1.5. 2010 jsem nastoupila do původního zaměstnání, ale za čtrnáct dní jsem bohužel onemocněla. Mé zdravotní problémy jsou bohužel trvalejšího charakteru a tak to vypadá, že pracovní neschopnost bude ukončena po ukončení rodičovské dovolené (konec července, začátek srpna). Po ukončení pracovní neschopnosti jsem rozhodnuta zaměstnanecký poměr ukončit a zaregistrovat se na úřadu práce. Chci se vás touto cestou zeptat, jak mi bude vypočítána podpora v nezaměstnanosti - jak jsem pochopila, má zde zásadní vliv to, jestli bude neschopnost a následně prac. poměr ukončen až po RD. V tomto případě by se mi podpora v nezaměstnanosti počítala z výdělku ze zaměstnání. V případě, že by mi neschopnost byla ukončena před koncem RD, já se na RD vrátila a následně rozvázala pracovní poměr, dostala bych podporu v nezaměstnanosti počítanou z průměru v národním hospodářství. Chci se vás zeptat, jestli je tomu skutečně tak a mé informace jsou pravdivé.
Kategorie: podpora v nezaměstnanosti a nemoc

DINARIN - Léky volně prodejné

DINARIN - Léky volně prodejné

Dinarin je všude Kontakty Dinarin Máte nějaké otázky? Kontaktujte nás online. Telefonické objednávky na tel: 596 639 225 Menu O nás Obchodní podmínky Slovník Novinky Dietní kalkulačka Můj profil Energetický kalkulátor Příjem energie Výdej energie Sledování hmotnosti Služby Adresář lékáren Adresář lékařů Adresář zdravotnických zařízení Výpočet BMI Ostatní Odkazy Návštěvní kniha Platební karty Domů | Kontakt | Nápověda | Odkazy | O nás | Obchodní podmínky | Nákupní košík | Můj účet | Můj seznam přání © Dinarin,SE 2003 – 2011 Lékárna - Parfémy - Kosmetika. Levné parfémy a kosmetika všech značek.
Kategorie: leky na nadymani

Bolest v podbřišku v těhotenství « Těhotenství

Bolest v podbřišku v těhotenství « Těhotenství

Bolest v podbřišku v těhotenství 30th June 2011 0 Comments Bolest v podbřišku v těhotenství rozhodně není přehlédnutelná obtíž. Ačkoli nemusí jít vždy o velkou komplikaci, příčiny mohou být v některých případech i velmi závažné. Pokud bolesti v podbřišku pociťujete, kontaktujte svého lékaře. Příčiny Příčinou bolesti v podbřišku může být hrozící potrat. Plodové vejce se částečně odloučilo, nicméně plod je stále možné zachránit. Pod placentou se utvoří hematom, avšak nedochází ke zkracování a otevírání čípku dělohy. Tento stav může doprovázet krvácení nebo špinění a také právě bolest v podbřišku. Je nutné ihned kontaktovat lékaře a podstoupit léčbu. Obvykle pomocí klidu a hormonů podporujících začínající těhotenství. Pokud již dochází k otevírání a zkracování děložního hrdla, jde o počínající potrat a stav už není možné zvrátit.
Kategorie: bolest podbřišku

Plastická chirurgie Brno, klinika plastické chirurgie v Brně | HEO.cz

Plastická chirurgie Brno, klinika plastické chirurgie v Brně | HEO.cz

Vybrat si zde můžete od malých salónů krásy až po větší soukromé renomované kliniky s lékařskými pracovníky s nejvyšší kvalifikací. Jednou z brněnských klinik je klinika plastické chirurgie Body, která se proslavila především díky několika známým osobnostem, které zde s velkou spokojeností podstoupily úpravu určité části těla. Klinika se specializuje především na úpravu prsou, ke které využívá nejmodernější metody a materiály, které jsou v současnosti k dispozici. Kromě samotné kliniky nabízí pracoviště také ubytování v penzionu, zejména pro pacientky z odlehlejších koutů České republiky. Na stránkách kliniky můžete využít možnost zodpovězení vašich dotazů přímo lékaři kliniky v online fóru. Další klinika plastické chirurgie v Brně je klinika Laurea. Také toto pracoviště nabízí zkušené lékaře nejvyšších kvalit. Kromě široké nabídky operativních zákroků klinika nabízí také různé medikamenty určené k drobným vylepšením vzhledu a prevencí před projevy stárnutí, přibírání na váze atd. Mezi další služby této kliniky patří možnost návštěvy kosmetičky, kadeřnice či masáží, takže se nejedná pouze o užší okruh operací, které obvykle poskytuje klasická plastická chirurgie. Brno je dále sídlem například kliniky plastické a estetické chirurgie Mudr.
Kategorie: plastická chirurgie brno

Kategorie: