prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12935
Čeká na schválení: 31
Celkem kategorií: 14
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kino

Nejnovější v kategorii kino:


Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly

Cviky na prsní svaly Tento článek je se svolením autora převzatý ze stránek www. nutri-exact.cz. Svalstvo hrudníku bývá jednoznačně preferovanou partií. V jeho tréninku se vyskytuje mnoho chyb, kterým je možno se vyhnout a na druhou stranu lze použít některé metody pro překonání stagnace. Pro účely tohoto článku je tím míněn především velký sval prsní a také malý sval prsní (je ukryt pod velkým. Často je s nimi také uváděn pilovitý sval přední, tvořící zubovitý reliéf na žebrech pod ramenem. 1/ První chybou je nadměrná pozornost této svalové skupině. Je sice dobře vidět při pohledu zepředu i ze strany, ovšem na celkovém svalovém rozvoji její upřednostňování je spíš na škodu. Totiž „benčpresoví specialisté“, pokud tuto partii protěžují, obvykle mají celkově horší svalový rozvoj a takzvaný „horní zkřížený syndrom“. Ten se vyznačuje vysunutím hlavy dopředu, zvednutím ramen k hlavě a dopředu a zvětšenou hrudní kyfózou (nahrbením). Způsobuje to obvykle zkrácení prsních a horních trapézových svalů a nedostatečný rozvoj svalu podhřebenového a někdy nadměrný rozvoj vnitřních rotátorů v ramenním kloubu.
Kategorie: prsní svaly cvikySeznam zdrojů na téma kino:


PIKOK-ELEKTROCENTRALA Tábor • Inzerce Spechato.cz
4kW motor, Prodám, Elektrocentrála
Elektrocentrály Celá ČR | i-Bazar.cz
Stroje.Bazos.cz - bazar, inzerce Generátory
Elektrocentrály a Čerpadla - Bazar-stroje.cz - Stavební stroje bazar, zemědělská technika bazar, manipulační technika bazar, komunální technika bazar, lesnická technika bazar, přepravní technika bazar
elektrocentrála 42V | Free inzerce zdarma
Stroje.Bazos.cz - bazar, inzerce Generátory - Prodám
Generátory

WWW.NEJLEVNEJSIPOCITACE.CZ - Nejlevnмj№н poинtaиe a komponenty - Monitor BENQ 19''LCD G900WaD

WWW.NEJLEVNEJSIPOCITACE.CZ - Nejlevnмj№н poинtaиe a komponenty - Monitor BENQ 19''LCD G900WaD

Vytvoшen pro va№i prбci. Novб шada LCD monitorщ G byla vytvoшena pro maximбlnн zбѕitek bez ohledu na aplikaci, kterou zobrazuje. Technologie Senseye+Photo. Exkluzivnн technologie spoleиnosti BenQ Senseye® umoѕтuje
Kategorie: lcd monitory nejlevnější

Cysty na vaječníkách | Doktorka.cz

Cysty na vaječníkách | Doktorka.cz

deprese Diagnóza: Ultrazvuk Laparoskopie Nutno cysty odlišit od zhoubného nádoru Komplikace Spontánní prasknutí cysty může způsobit nebezpečný zánět pobřišnice (peritonitis) - náhlá silná bolest v podbřišku, nevolnost, zvracení, horečka. Vzácně se může vyvinout rakovina vaječníků. Klasická léčba Hormonální antikoncepce - někdy však mohou antikoncepční pilulky naopak zvýšit výskyt cyst. Chirurgická léčba: 1. laparoskopie - malý řez do dutiny břišní a vydrénování cysty 2. laparotomie - větší řez při podezření na nádor rakovinného původu a provedení biopsie - pokud jde o nádor odstranění vaječníku (popř. i vejcovodu a dělohy) Přírodní a doplňková léčba Podle některých odborníků zabývajících se přírodními léčivými postupy jsou cysty součástí přirozené obrany těla. Pokud játra jsou oslabena a nejsou schopna detoxikovat organismus, pak si organismus vytvoří jakási “druhá játra“ - ve formě cyst nebo fibroidů, do nichž se ukládají játry nezpracované látky, aby se udržela rovnováha organismu. Proto je důležité podpořit funkci jater a pročistit organismus. Strava Dieta s nízkým obsahem estrogenu: málo tuků, masa, vajec, sýra a mléčných výrobků.
Kategorie: bolest podbřišku

psp hry, hry na psp, games sony playstation portable, demo, recenze, novinky, fórum

psp hry, hry na psp, games sony playstation portable, demo, recenze, novinky, fórum

PSP PSP Příslušenství Sony PlayStation Portable games Vám umožňuje hrát hry, které Vás přenesou kamkoliv na světě, a do jakékoliv doby. Jenže, jak vybrat tu správnou hru? Podle čeho určit, jestli nás hra bude bavit, či ne? Pokud si koupíme hru jenom podle toho, jaký má obal, či třeba podle ceny, tak riskujeme, že zbytečně vyhodíme peníze. Pokud tedy vidíte v nějakém obchodě zajímavou hru, tak před samotnou koupí je vždy dobré si o této PSP hře přečíst recenzi. Navíc většina Sony PlayStation Portable games má i hratelné demo, kde získáte základní přehled o dění ve hře a o tom, jestli Vás bude bavit, či ne. Každý časopis, který se zabývá tématikou Sony PlayStation Portable games přináší pravidelně recenze na nejnovější hry, ale zároveň recenze na hry, které zrovna letí, a možná Vás budou zajímat. Součástí mnoha časopisů o PSP hrách je i možnost zahrát si demo různých her, o kterých se zrovna mluví. Kvalitní hry, které se zrovna hrají, mají i své fóra, kde můžete zjistit aktuality o těchto hrách, načerpat nápady do hry, ale především se zde můžete podělit s ostatními hráči o své zkušenosti s Sony PlayStation Portable games. Sony PlayStation Portable hry Vám otevřou zcela nový svět, zabaví Vás, dají Vám možnost nakouknout do jiného světa, ale především tu pro Vás budou kdykoliv, kdy bude třeba.
Kategorie: psp dema

Cvičení a posilování | Jaroslav Pivoňka, Praha

Cvičení a posilování | Jaroslav Pivoňka, Praha

Cvičení a posilování Osobní trenér fitness doporučuje posilování Osobní trenér Jaroslav Pivoňka doporučuje posilování pomocí cvičení s vlastním tělem. Posilování jak se dnes provozuje ve fitness posilovnách na strojích má řadu nevýhod. Osobní trenér nabízí fitness posilování pomocí cvičení s vlastní váhou, které je zdravé a vede k celkové harmonii těla a ducha. Proč preferuji posilování cvičením s vlastní váhou těla Výhody posilování s vlastním tělem a s vlastní váhou těla
Kategorie: posilovani s vlastnim telem

kino anděl program - jak.ipax.us

kino anděl program - jak.ipax.us

Nejnovější v kategorii java : Frekvenční slovník češtiny+CD - knihozrout.cz ZAREGISTROVAT SE PŘIHLÁSIT TITULNÍ STRÁNKA KNIHY RECENZE Náhodná knížka Katastrofy stredného veku Exley Helen Zastihol ťa stredný vek a trápiš sa? Žiaden strach - táto roztomilá knižočka ti ukáže, ako s úsmevom toto obdobie prežiť. Kategorie: slovník češtiny Seznam zdrojů na téma kino anděl program: Program | Ciscogame.com Zveme Vás na druhý ročník CISCO Commercial Summit Datum: 18.5. 2011 Místo: Kino Cinestar, Praha - Anděl URL kina: http://www.cinestar.cz/praha-andel Program Co vás čeká? Dárkové poukázky v multikině CineStar Praha – Anděl Dárkové poukázky Odměňte své blízké či zaměstnance poukázkami do kina. Poukázky na filmy VIP Movie Standard 169 Kč Poukázka na jednu vstupenku do standardních kinosálů multikin sítě CineStar, do brněnských kin Art a Scala a do slovenské sítě multikin Cine-max. Village Cinemas Anděl, Praha Home Village Cinemas Anděl zvětšit mapu Mapa http://www.villagecinemas.cz více na http://www.houser.cz... PŘIDAT AKCI Hlavní město Praha, Praha TEL: +420 251 115 111 FAX: +420 251 115 133 UPRAVIT Village Cinemas Anděl - Aktuální program: PŘIDAT AKCI Kdo je Miton CZ volná místa Hosting projektu zajišťuje Stable.cz Stable.cz Copyright Miton.cz s. r. o. Všechna práva vyhrazena HUDBA Koncerty v Praze Koncerty v Brně Letní hudební festivaly Turné KINO Programy kin v Praze Programy kin v Brně Filmy v Libereckém kraji Filmy v Ostravě SPORT Fotbalové zápasy Hokejové zápasy Florbalová utkání Golfové turnaje DIVADLO Programy divadel v Praze Programy divadel v Brně Program Národního divadla Balet VÝSTAVA Výstavy v Praze Výstavy v Brně Výstavy v Libereckém kraji Výstavy v Ostravě OSTATNÍ Akce českého předsednictví EU 2009 Akce v Stodolní ulici Vzdělávací akce Jiráskova 9 Jablonec nad Nisou 466 01 Tel. Program kin | ČSFD.cz Praha - CineStar Anděl Radlická 3179, Praha 5, tel. 251 115 111 Toto kino bylo podpořeno programem FEBIOFEST | Program festivalu Upozornění UPOZORNĚNÍ: Ve festivalovém provozu není možné si v kinech rezervovat lístky.
Kategorie: kino anděl

Kategorie: