prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7666
Čeká na schválení: 91
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kamna » zlatnictví dušák

Nejnovější v kategorii kamna:


hotelova skola pelhrimov - hernijak.info

hotelova skola pelhrimov - hernijak.info

Nejnovější v kategorii eko : Hotel Praha Praha Hotel Praha - Pětihvězdičkový hotel v Praze Hotel Praha je nově rekonstruovaný unikátní hotel. Nachází se v jedné z nejprestižnějších residenčních a diplomatických čtvrtí Prahy. Vytvořili jsme nový druh luxusu a zároveň zachováváme výjimečnost, která pochází z bohaté historie. Úžasná atmosféra všech 136 pokojů a apartmá spolu s krásným výhledem na Pražský Hrad a velkou terasou nad zeleným hotelovým parkem. To vše splní požadavky i těch nejnáročnějších hostů a zanechá Váš pobyt nezapomenutelným. Hotel Praha je Pětihvězdičkový hotel v Praze situován 10 min. od centra (Sušická 20, Praha 6) Hotelovým hostům je k dispozici 25 vkusně a elegantně zařízených apartmánů, některé s antickým nábytkem a 62 dvojlůžkových pokojů zařízených v moderním italském stylu. Na všech pokojích je k dispozici SAT TV, mini-bar, telefon, safe, fén a možnost připojení PC. Samozřejmostí je bezpečnost našich hostů, a tudíž je hotel vybaven kouřovými a protipožárními detektory. Hotel Praha - Kontaktní údaje Kategorie: hotel praha sušická Seznam zdrojů na téma hotelova skola pelhrimov: Hotelová škola Pelhřimov | Linkuj.cz Komentuj!
Kategorie: hotelova skola pelhrimovSeznam zdrojů na téma zlatnictví dušák:


www.telefonlarhrv.info: zlatnictví dušák
Zlatnictví Arnošt Korčak, Trhové Sviny, okres České Budějovice
Zlatnictví - Obchody, prodejci - Praha-Staré Město - Info-Praha.cz
Už pátá banka v ČR bude vydávat karty Diners Club
References
Prodejny Rado v Praze (Rado, Praha) – MapaObchodů.cz
Katalogy Klenotnictví Dušák | Klenotnictví Dušák
Klenoty, Umění, Hodinky - Firmy a instituce TOPkontakt.cz
Markéta Dušáková - M. Dušák (pobočka Praha) - Firmy.cz
Markéta Dušáková - M. Dušák - detail firmy - rejstřík firem ifirmy.cz
Zlatnictví a hodinářství - Praha kraj  -  Najisto
Zlatnictví a hodinářství - okres Praha 1  -  Najisto
Markéta Dušáková - M. Dušák - Firmy.cz
Klenotnictví: Zveřejníme, jaké hodinky a šperky zmizely - Pražský deník
RENÈE MADAM: Vyjimečný obchod pro výjimečné lidi
::: VESELÝ SENIOR :::
VEDU
M. Dušák Hodinář - Zlatník - Na příkopě, Praha 1, Česká republika (Hodinářství, Zlatnictví)
Klenotnictví a hodinářství v Praze | Prague-Stay.com
Obchody so šperkami a hodinkami

Půjčky, hypotéky, leasing, úvěry - Peníze na dosah

Půjčky, hypotéky, leasing, úvěry - Peníze na dosah

Specializovaná půjčka na pořízení menší nemovitosti s menším papírováním oproti hypotéce. Přísnější podmínky pro poskytnutí půjčky jsou vyváženy nižší úrokovou sazbou než "půjčka na cokoliv", delším obdobím splácení a vyšší minimální a maximální půjčenou částkou.
Kategorie: direct půjčky

Kabelky Paul Frank - Hyperzboží.cz

Kabelky Paul Frank - Hyperzboží.cz

Hyperzboží. cz > Zboží > Hledání: Kabelky Paul Frank Audio Bílé zboží Telefony Foto Počítače Gps TV a Video Sport Kancelář Krása a zdraví Auto-moto Potraviny Oblečení a obuv Chovatelství Hudba a knihy Dům, byt a zahrada Hračky a hry Dětské zboží Volný čas Erotické zboží Kabelky Paul Frank
Kategorie: kabelky paul frank

neznámý autor - Bible (5) | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb studentský underground

neznámý autor - Bible (5) | Čtenářský deník | Český-jazyk.cz aneb studentský underground

Menu ­ autor neznámý (*od nevidím - †do nevidím) ­ ­ ­ ­ Bible (5) Písmo svaté Starého a Nového zákona Vydání: Česká biblická společnost, Praha, 1996, 283 stran Bible (Písmo svaté) je jednou z největších a nejstarších literárních památek v historii. Je to posvátná kniha křesťanů, která vznikla přibližně v 1. století před naším letopočtem, byla rozšířena do všech člověkem prozkoumaných míst, přeložena do mnoha jazyků a také hrála velkou roli během vývoje lidstva. Samotné slovo Bible vzniklo z řečtiny a v překladu znamená kniha. Bible je v podstatě kniha z knih, je totiž tvořena souborem 66 menších knih (spisů). Bible je rozdělena na 2 části: Starý a Nový zákon. Starý zákon Starý zákon je základem židovského náboženství judaismu, ze kterého jej převzali křesťané, vznikal v prvním tisíciletí př. n. l. , byl napsán hebrejsky, popisuje období se začátkem kolem roku 2300 př. n. l. až do poloviny 1. století př. n. l. a je tvořen 39 knihami, v nichž jsou obsaženy žalmy, báje, novely, milostná lyrika, právní předpisy, historické záznamy,...
Kategorie: stary a novy zakon

MUDr. Dana Maňasková

MUDr. Dana Maňasková

Kolísavý krevní tlak (kasuistika) Ráda bych se zmínila o jedné z možných příčin kolísavého krevního tlaku, o které se domnívám, že je relativně častá a bohužel často přehlížená. 84 letá pacientka s umělou aortální chlopní, firbilací síní s implantovaným kardiostimulátorem, plicní rozedmou, diabtem mellitem 2. typu, mírnou hypercholesterolemií a mírnou demencí, měla opakovaně rychlý tep s nevolností (i přes zavedený defibrilátor) s excitací (neklidem a vyplašeností), dušností, hypertenzí či hypotenzí ( kolísavým krevním tlakem ) a vertigem (závratí). Obtíže vedly k přenastavení kardiostimulátoru na jiný režim a opakovaně k úpravám medikace na vysoký krevní tlak. Stavy se závratěmi se po nějaké době začaly opakovat i při perfektním nastavení karidostimulátoru a poté i při zcela pravidelném tepu 60-80/min. K závratím se postupně přidávaly výraznější a výraznější potíže a stavy, kdy skokem z hodiny na hodinu došlo ke zhoršení orientace v místě i čase. Babička přestávala rozpoznávat členy rodiny, ztrácela se ve vlastním bytě a stávala se nesoběstačnou. Po pár hodinách se za velkého úsilí začínala opět mírně orientovat. Několikrát denně jsme museli probírat, jak se kdo z nás a našich příbuzných jmenuje a jak má volat na svého psa. Lékaři včetně nás jsme ji podezírali z chronicky nedostatečného příjmu tekutin.
Kategorie: leky na tlak

Výpočet úroku z prodlení se mění – Novinky.cz

Výpočet úroku z prodlení se mění – Novinky.cz

Výpočet úroku z prodlení se mění Způsob výpočtu úroků z prodlení se mění. Vyplývá to z nového vládního nařízení. Novinkou je, že úrok z prodlení bude stálý po celou dobu dluhu, což umožní jeho snadnější výpočet. Zvětšit obrázek Ilustrační foto FOTO: Ondřej Lazar Krynek, Novinky neděle 24. ledna 2010, 10:21 Až dosud se úrok z prodlení nesplaceného dluhu může měnit každý půlrok. To je sice pro výpočet úroku komplikovanější, ale na druhou stranu tato konstrukce výpočtu odráží vývoj cen peněz na trhu. Když jsou vyšší úroky na trhu, je i vyšší úrok z prodlení dlužníka. To nově nebude možné. Úrok z prodlení závisí na výši klíčové repo sazby České národní banky platné ke dni předcházejícímu každé kalendářní pololetí, k níž se připočítá sedm procentních bodů. Například nyní činí aktuální úrok z prodlení osm procent, protože v prosinci klesla repo sazba na jeden procentní bod.
Kategorie: výpočet úroků

Kategorie: