prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2891
Čeká na schválení: 319
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kamna » tatoo salony

Nejnovější v kategorii kamna:


Autosedačky - Baby Bazar.sk

Autosedačky - Baby Bazar.sk

Autosedačka vajíčko Cena: 25,00 € Veľkosť: nezadaná Značka: Chicco Užívateľ: xMollyx Videlo: 22 užívateľov Popis: Bezchybný stav,odoberatelna strieška aj biela vložka. 0-13kg. Kúpili sme kočík trojkombináciu a ešte máme jednu autosedačku po prvej dcére, tak túto nepotrebujeme. Na vyžiadanie odfotím, teraz ju máme odloženú a nechcelo sa mi ju ísť fotiť ;.) Autosedačka je červenej farby. Doprava možná do okolia Žiliny, prípadne Trenčí viac » Autosedačky Cena: 50,00 € Veľkosť: nezadaná Značka: Caretro Užívateľ: avazna Videlo: 756 užívateľov Popis: Autosedačka VIVO je vďaka možnosti výškovej a dĺžkovej regulácie pásov, možnosti odstranenia pásov a opierky ( použíťím len podsedáku ) ideálnym riešením pre deti od cca 9 mesiacov do 11 rokov. Vďaka nízkej váhe, jednoduchému upevneniu a odnimateľnému poťahu je používanie autosedačky veľmi jednoduché. Charakteristika : - určená pre deti váhovej kat viac » Autosedačka swing 9-25kg Cena: 69,00 € Veľkosť: nezadaná Značka: Coto Baby Užívateľ: kristina83 Videlo: 10 užívateľov Popis: 9 farieb. Bezpečná autosedačka pro děti od 9-25kg • autosedačka určena pro dvě skupiny hmotnosti Skupina I (9-18 kg) Skupina II (15-25 kg) Vyrobena z vysoce kvalitních materiálu, děťatko v ní bude v bezpečí při každé cestě autem Potah je pratelný - což je velice praktické Moderní desing - bezkonkurenční cena a hlavně kvalita !!! Sed viac » Podsedak rôzne farby Cena: 13,20 € Veľkosť: nezadaná Značka: Caretero Užívateľ: pyzamka Videlo: 300 užívateľov Popis: Kvalitní autosedačka určená pro váhovou kategorii 15 až 36 kg, ideální pro větší děti. Sedačka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují bezpečí dítěte, potah z příjemného materiálu navíc zaručuje komfort a pohodlné cestování.
Kategorie: baby bazarSeznam zdrojů na téma tatoo salony:


Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - Liberecký - Atlasfirem.info
Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - Info-Morava.cz
Tetovaci-a-piercing-salony | Praha | cz247.cz
Tetovací salony - Tatoo .cz
Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - Brno - Info-Brno.cz
TETOVÁNÍ - Tetovací salóny v ČR s fotogalerií - motivy a vzory / obrázky / katalog
Tetovací salony - Tattoos .cz
tattoo salony
Tetovací salony
Tetovací studia
Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - Ostrava-město - Info-Ostrava.cz
Tetovací salony brno
Tetovací salony Praha :: Tetování-tattoo
Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - Zlín - InfoZlin.cz
Tetovací salony | recenze, zkušenosti a hodnocení - Flob.cz
TATOO STYX - Ostrava - Tetovací a piercing salóny
Po zisku mistrovského titulu Ajaxu mají tetovací salóny v Amsterodamu žně – Sport.cz
Testovací Tatoo salón | Obrázky tetování
Diskusní klub » Translidé « transsexualita a transgender
Tetovací a piercing salóny - Služby a řemesla - České Budějovice - Info-Budejovice.cz

Brigády, přivýdělky - brigada, Hradec Králové, inzerce

Brigády, přivýdělky - brigada, Hradec Králové, inzerce

Brigáda 01.11. 2011 - Kancel. brigády | Dobrý den! Jsem 15 letá studentka gymnázia. Hledám víkendovou brigádu. Roznášení letáků, hlídání dětí, výpomoc v občerstveních... zvládnu vše. Jsem komunikativní, kreativní, spolehlivá,... Mezi moje kon... 6601x Cena: 70 Kč Hradec Králové Justýna Knechtlová Zvýraznit / topovat Vložit do schránky Chybná kategorie Nevhodný inzerát Brigáda v Hradci Králové 26.08.
Kategorie: brigada hradec kralove

www.CZNHL.com • Přihlásit se

www.CZNHL.com • Přihlásit se

Powered by phpBB ® Forum Software © phpBB Group Český překlad – phpBB.cz Stránky provozuje CZ NHL 1998 - 2011 Všechna práva vyhrazena. © 2011 Hostováno u Station.cz NHL, National Hockey League, emblém NHL a Stanley Cup jsou registrované ochr. známky National Hockey League. Všechna loga i znaky NHL a loga týmů i znaky týmů zobrazené ve hře jsou vlastnictvím NHL a dotyčných týmů a jejich reprodukce je zakázána bez předchozího písemného souhlasu NHL Enterprises, L. P. 2009 NHL Hra je vyrobena s oficiálním povolením National Hockey League. National Hockey League Players' Association, NHLPA a logo NHLPA jsou ochranné známky NHLPA a jsou v licenci používány firmou Electronic Arts Inc. NHLPA. Hra vyrobena s oficiálním povolením NHLPA. 2009 Electronic Arts. Všechna práva vyhražena.
Kategorie: čeština do nhl09

výpočet hypotéky, vzorec pro výpočet hypotéky, umořování dluhu

výpočet hypotéky, vzorec pro výpočet hypotéky, umořování dluhu

Co se týká první otázky, jde o kalkulaci současné hodnoty. Dnes jste si půjčili peníze a budete je splácet v budoucnu. Tyto budoucí částky, jak víme, v sobě zahrnují úrok, což jsou v tomto případě bankou stanovených 3,3%. Proto fixní částky našich plateb v budoucnu budou obsahovat část k platbě tohoto nákladu a částí budou snižovat dlužnou částku 1 250 000 Kč. Tam směřuje i druhá a třetí otázka. Pokud jde o výši této splátky po dobu 20 let, její hodnotu spočítáme podle nám již známého vzorce pro výpočet současné hodnoty anuity fixních částek. Po dosazení dostáváme: Roční fixní splátka po dobu 20 let tedy činí 86 367,26 Kč. Tím jsme odpověděli na první část otázky. Dosud nic nového. Teď ale ke splátkovému kalendáři, jehož pomocí v Excelu odhalíme, jaká část této hodnoty jde který rok na hrazení úroků a jaká část umazává náš dluh u banky.
Kategorie: výpočet úroků

KrajskĂ© listy - Nemocnice v Chebu nabídne pacientům kompletně modernizovaný pavilon

KrajskĂ© listy - Nemocnice v Chebu nabídne pacientům kompletně modernizovaný pavilon

K jeho rekonstrukci přistoupil Karlovarský kraj z toho důvodu, že budova vystavěná v roce 1910 byla z hlediska technického vybavení značně zastaralá a nedokázala v poslední době vyhovět hygienickým standardům. „Rekonstrukce hlavního pavilonu chebské nemocnice vyplývá z plánu kraje na rozvoj tohoto zařízení a ze snahy vytvořit pro pacienty příjemné prostředí při jejich pobytu v nemocnici, které splňuje veškeré požadavky na poskytování kvalitní zdravotní péče. Dalším krokem bude vybavení nemocnice novými lůžky a přístroji, na které kraj získal evropskou dotaci,“ uvedl hejtman Josef Novotný. Rekonstrukci stavebníci zahájili 1. února letošního roku. V současné době se realizuje I. etapa pravé části pavilonu. „Jsem rád, že i přes nelehkou situaci ve stavebnictví, ale i zdravotnictví, můžeme společně pracovat na něčem, co prospěje tomu nejdůležitějšímu - lidskému zdraví,“ uvedl ředitel závodu Čechy západ společnosti HOCHTIEF CZ František Šeba. Předpokládané náklady na první etapu činí 120, 3 milionu korun. " Celkově by měl kraj vložit do kompletní rekonstrukce nemocnice ve třech etapách asi 350 milionů korun,"upřesnil náměstek hejtmana Martin Havel.
Kategorie: nemocnice cheb

Kategorie: