prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8388
Čeká na schválení: 273
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kamna » okresní úřad pelhřimov

Nejnovější v kategorii kamna:


Šlapanice - Zrcadlo

Šlapanice - Zrcadlo

Ve Šlapanickém zpravodaji 2/2009 vyšel zajímavý článek a sic o novém pořadu pro místní infostoku. Z článku zkušené autorky vyplývá, že se pro ctěné občanstvo vyrábí měsíčník s názvem Zpravodajství Šlapanice a že: ".... vysílání je dostupné na webových stránkách xy... "! Úžasný text má však drobnou chybu. Lže od Á až po Zet! Nový měsíčník se totiž ve skutečnosti jmenuje Magazín a je vysílán infokanálem (a je dostupný i na webových stránkách xy) - viz upoutávka infokanální. Tak to je trošku rozdíl, že ano? Tato dezinformace šířená městským úřadem vyvolala zmatek a nevoli zejména u starší generace, která nemá přístup k internetu, neboť se z textu článku dozvěděli, že sice vznikl nový pořad, ale je důchodcům nedostupný! V závěru onoho paskvilu se ještě dočteme, že podobný pořad byl již vyráběn a to v letech 2005 a 2006 dvěma zaměstnanci úřadu a zanikl odchodem jednoho z nich. Opět mystifikace.
Kategorie: cihelna šlapaniceSeznam zdrojů na téma okresní úřad pelhřimov:


Okresní úřad Pelhřimov - Kontaktní formulář | Kraj Vysočina, FirmyvKraji.cz
Živnostenské úřady - Kraj Vysočina - BusinessInfo.cz
Obec Ústrašín - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky
Okresní úřad Pelhřimov | Hledat.cz
Městský úřad Pelhřimov - Obecní živnostenský úřad - statnisprava.cz
MABA PREFA - Nadzemní a bytová výstavba
IV. ÚS 341/02
Okresní úřad Pelhřimov- B2M.CZ - Katalog firem
ÚHÚL Brandýs nad Labem
Pelhřimovsko - Informační server města Pelhřimov
ANeT-Advanced Network Technology - státní organizace
Ибbelka - reference
Město Pelhřimov - oficiální stránky města
okresní úřad pelhřimov - Google Maps
Obec Červená Řečice - Adresář - Úřady podle regionů - Portál veřejné správy České republiky
Úvodní stránka
Životopis - Horymír Kubíček
Pelhřimov - Úřady
Státní okresní archiv Pelhřimov
Oznámení změny územního plánu č. 3 obce Dubovice | oficiální stránky obce Dubovice (okr. Pelhřimov)

Svatební dekorace na auto

Svatební dekorace na auto

DEKORACE AUTA Kategorie produktů DEKORACE AUTA Svatební dekorace auta Každý okamžik Vaší svatby se pro Vás stane nezapomenutelným i díky takovým „maličkostem“, jako je průvod slavnostně ozdobených troubících automobilů, který Vás po velkém okamžiku doprovází od oltáře na velkolepou svatební hostinu. Chceme Vám pomoci vše doladit do detailů, a proto přinášíme rozsáhlý výběr svatebních dekorací z kvalitních materiálů nejen pro Váš vůz. Sekce svatební dekorace auta Vám nabídne veškeré doplňky nutné k navození té správné atmosféry. Ozdobte své vozy krásnými prvky z našeho e-shopu, a nikdo Váš konvoj při průjezdu městem zaručeně nepřehlédne. Svatební dekorace auta od nás Máme pro Vás připraveno mnoho variací klasických prvků, jako jsou různé kytice na auto a ostatní dekorace na kapotu auta, nezbytné stuhy do oken, ale i další doplňky. Svatební dekorace auta z našeho e-shopu se pyšní vysokou kvalitou zpracování. Materiály jsou pevné, při správném upevnění drží tam, kde držet mají, a samozřejmě skvěle vypadají. Vše jek odeslání během několika málo dní, stačí si prohlédnout detail produktu. Těšíme se na Vaše objednávky.
Kategorie: svatební výzdoba aut

ATTACK FITNESS STUDIO - Ostrava

ATTACK FITNESS STUDIO - Ostrava

Attack Fitness Studio Čs. exilu 473/21, Ostrava Fitness služby a lekce aerobicu, kickboxu a kalanetiky. K dispozici solárium, fitness-bar a speeding. 0 Dostupných soutěží Klikněte pro více informací 0 Dostupných spoluhráčů Najděte si spoluhráče Základní informace Attack Fitness Studio Čs. exilu 473/21 Ostrava
Kategorie: attack fitness ostrava

www.telefonlarhrv.info: mikádo podkova

www.telefonlarhrv.info: mikádo podkova

Líbí se mužům na ženách účes mikádo do podkovy | Doktorka.cz Líbí se mužům na ženách účes mikádo do podkovy První příspěvky v diskuzi reagovat 22.8. 2008 07:50 - Nikola Zajímá mně názor mužů jestli se jim líbí na ženách účes mikáda do podkovy, kdy přední vlasy jsou dešlí a vzadu více krátké. http://diskuse.doktorka.cz
Kategorie: mikádo do podkovy

Nové řešení konstrukce soklu se zateplením -

Nové řešení konstrukce soklu se zateplením -

Nové řešení konstrukce soklu se zateplením 1. 2. 2010 K letitým rébusům u staveb z páleného zdiva patřilo jednoduché a účinné řešení konstrukce soklu s ohledem na jeho zateplení. Přestože existovalo několik možností, jako jediná optimální se až dosud jevila kombinace cihel o tloušťce 365 a 440 milimetrů. Zcela nové řešení společnosti Wienerberger, které již bylo doloženo praktickými laboratorními zkouškami, umožňuje minimalizovat excentricitu vykonzolovaného zdiva při současném zjednodušení tras pro rozvody sítí. Obr. 1: Koncové cihelné bloky s vloženou tepelnou izolací kolem oken Projektanti a realizační firmy dnes stále častěji řeší detaily stavebních konstrukcí z hlediska ČSN 73 0540 Tepelná ochrana budov. Mnohá v současnosti prosazovaná „extrémní“ zateplení jsou přitom na hranici technicky přijatelného řešení, navíc s nejistou finanční návratností a životností. Potřebnější a užitečnější je zaměřit se na opatření pro minimalizaci lineár- ních prostupů tepla v určitých pravidelně se opakujících detailech. U řady konstrukčních prvků, například u oken, věnců, rohů apod. , byly tyto detaily vyřešeny již přímo výrobcem cihel rozšířením sortimentu o vhodné doplňkové prvky. To se podařilo například vložením izolačních pásů pro osazení okna (obr.
Kategorie: zateplení soklu

Telefonní seznam/čísla - Zlaté stránky, 1188

Telefonní seznam/čísla - Zlaté stránky, 1188

Informace k vyhledávání: po odeslání výše uvedených formulářů budete přesměrováni na www. zlatestranky.cz Zlaté stránky ® : telefonní seznam a telefonní čísla Zlaté stránky se v papírové podobě dříve nacházely téměř v každé domácnosti i firmě. S nástupem internetu a především mobilních telefonů se jejich význam pro domácnosti zmenšil. Nyní vám nabízíme možnost vyhledávat telefonní čísla (telefonní seznam) přes webové stránky. Máte možnost vyhledávat skrze produkt nazvaný Žluté stránky (produkty a služby), popř. přes Bílé stránky (osoby a firmy). Oba tyto produkty spadají pod Zlaté stránky. Vydavatelem textové podoby a provozovatelem internetové verze je společnost Mediatel, spol. s r. o. Rychlý pomocník aneb 1188 Nepochybně zajímavou službou pro uživatele telefonů je linka 1188, kterou provozuje společnost O2 Czech Republic, a. s. na této lince vám dokáží sehnat telefonní čísla na firmy a organizace v ČR, otevírací doby úřadů, jízdní řády aj.
Kategorie: telfonní seznam

Kategorie: