prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7487
Čeká na schválení: 353
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » kamna » český šerm

Nejnovější v kategorii kamna:


Joga - Yoga - Centra - Jóga magazín

Joga - Yoga - Centra - Jóga magazín

Ananda Jóga Polská 1089/6, Praha-Vinohrady Praha Styl jógy: Ashtanga jóga, Prana vashya jóga, Terapeutická jóga, http://www.anandajoga.cz Arha V. P. Čkalova 26, Praha 6 Praha http://www.arha.cz Ashram Portia Veselá 172/6, Brno Jihomoravský Lektoři: Vladislava MIKULCOVÁ http://www.ashramportia.cz Bháva Hládkov 6, Praha 6 Praha http://www.ceskaakademiejogy.cz BIKRAM YOGA České Budějovice Studio Bikram Yoga České Budějovice Husova 624/43, 37005 České Budějovice Lektoři: Petra Mašková www. bikramyogacb.cz Další kontakty: info@bikramyogacb.cz 773262339 Bikram Yoga Prague Karolíny Světlé 8, Praha 1 Praha http://www.bikramyoga.cz BM studio Louny příjemné malé studio,kde se praktikuje power jóga,pilates,jóga s těhotnými a Itsy bitsy yoga s miminkama Louny,Vladimírská 2431 Lektoři: Ivana Šimíčková, Dagmar Al Abiadová www. bmstudioln.cz Další kontakty: tel. : 415 654 872,602 463 263 Bugifit Balbínova 6, Praha 2 Praha http://www.bugifit.cz Centrum Lotos Českobratrská 26, Ostrava Moravskoslezský http://www.centrumlotos.net Centrum Lotus Dlouhá 2, Praha 1 Praha http://www.centrumlotus.cz Centrum Souznění Luna jóga - originálně kombinuje vybrané cviky, dechové, relaxační a další techniky jógy s působením Luny a přírodních cyklů na ženský organismus. Vyrovnává psychickou i energetickou nerovnováhu. Vhodná před plánovaným početím, po porodu, v klimakteriu, ale zejména pro dobrý pocit ze svého ženství. Vídeňská 1, Klatovy Lektoři: Vladimíra Naušová - cvičitelka zdravotní gymnastiky se zaměřením na jógu pro ženy, Luna jógu jako vlastní originální metodu vyučuje 15 let www. kouzlodoteku.cz Další kontakty: aroma. dotek@seznam.cz, 776 823 938 Centrum tance - jóga Štěpánská 61, Pasáž Lucerna Praha 1 Praha http://www.centrumtance.cz/joga Centrum vitality Vídeňská 20, Olomouc Olomoucký http://www.centrumvitality.com Dance&Yoga Ostrava Jarní festival na podporu tance a jógy v Ostravě.
Kategorie: bikram jóga brnoSeznam zdrojů na téma český šerm:


Merlet videa
[ Český šerm ] Kalendář akcí
***MERLET nejen šerm*** - profesionální šermíři Merlet
Šerm Dukla Praha - Šerm
Rytíři Svatého Grálu - historický šerm a tanec, Ostravská skupina historického šermu a tance, období gotiky
Exitus in Dubio
Best4Man.cz - magazín pro každého muže - Společnost - Společnost - Beran míří do Gentu
Sermiri.cz - šermířské skupiny, historický šerm, šermíři, dobová hudba, středověká hudba, umělecká agentura, šermířská skupina, rytíři
www.telefonlarhrv.info: český šerm
Sermovani.cz • Obsah
Einherjar - skupina historického šermu | odkazy
[ Český šerm ] Úvodní stránka
Česká asociace šermířů
Český šermířský klub Riegel
Sportovní šerm | www.bojove-sporty.cz
olympic.cz : Sporty - Šerm
Legendy Ohně - Historie a Šermíři
Vedoucí lektor - A.R.G.O. - historický šerm - výuka, choreografie. Praha, Tábor, České Budějovice.
AD INFINITUM - šerm • ohňová show
Český šerm - www.zacatek.cz

Nový trestní zákoník – rušení a krácení trestů | www.trestni-rizeni.com

Nový trestní zákoník – rušení a krácení trestů | www.trestni-rizeni.com

Podle nového trestního zákoníku případ popsaný v bodě 2 stále bude trestným činem (205 odst. 2), a to dokonce přísněji trestným (horní hranice trestu odnětí svobody se ze dvou let zvedla na tři roky). Případ popsaný v bodě 3. už ale trestným činem nebude, protože pachatel v posledních třech letech nebyl odsouzen za „pořádnou“ krádež, ale jen za krádež drobnou opakovanou. Pokud tedy pachatel byl podle starého trestního zákona odsouzen za takový případ, bude se jeho trest rušit. Pokud mu trest byl uložen za takové jednání a ještě za jiný trestný čin, bude mu trest přiměřeně zkrácen. (2) Kdo si přisvojí cizí věc tím, že se jí zmocní, a byl za čin uvedený v odstavci 1 v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta. * * * Je to problematika značně složitá a těžko vysvětlitelná tak, aby ji pochopil laik. Pokud se v tom nevyznáte, nezoufejte. Jestliže u vás bude důvod ke zrušení nebo ke zkrácení trestu, soudy o tom rozhodnou z úřední povinnosti, takže se o všem včas dovíte.
Kategorie: stary a novy zakon

Úvodní stránka

Úvodní stránka

vítáme Vás v automatickém ON-LINE systému, který Vám umožní jednoduchý a okamžitý přehled odbavování klientů na jednotlivých agendách. Tato data jsou aktualizována každou minutu. Dle počtu ostatních čekajicích klientů na jednotlivých agendách si můžete udělat vlastní předpoklad svého odbavení. Pro komfortnější odbavení Vám systém QWEB nabízí možnost ON-LINE registrace a zamluvení termínu až 3 měsíce dopředu v přesně stanoveném dni a hodině. Pokračujte prosím kliknutím na příslušnou položku.
Kategorie: okresní úřad pelhřimov

Koupelny, obklady a dlažby, koupelnový nábytek

Koupelny, obklady a dlažby, koupelnový nábytek

Poslední novinky Vizualizace Vážení zákazníci, s platností od 1. 1. 2012 oznamujeme, že záloha na vizualizaci byla navýšena na 1.600,- Kč. V této ceně je zahrnutý návrh koupelny +... » více Nový katalog 2011 !! Představujeme Vám, jako již tradičně, zbrusu nový katalog tentokrát pro rok 2011. Najdete v něm spoustu inspirace, nových napádů a trendů v oblasti... » více Historie firmy 1991 M. B. KERAMIKA, s. r. o. - jsme ryze česká společnost, která patří v České republice mezi přední obchodní společnosti v oblasti prodeje kompletního vybavení pro koupeny. Svým zákazníkům nabízíme již více než 20 let kvalitní obklady a dlažby, funkční koupelnový nábytek a moderní koupelnové doplňky od předních českých i zahraničních výrobců. Odebírejte novinky Chcete si nechat zasílat novinky emailem?
Kategorie: koupelnový nábytek akce

PS3 HRY | TOP-bazar.cz

PS3 HRY | TOP-bazar.cz

bazar, inzerce zdarma cz bazár, inzercia zdarma sk Doporučujeme Inzerce nemovitostí - inzerce realit v realitním portálu RealityKup.cz zdarma. Blog zdarma - vytvořte si vlastní blog zcela zdarma během pár minut. Nabídka ubytování - katalog hotelů, penzionů, chat, chalup a jiných ubytovacích zařízení. Porovnání cen zboží v českých internetových obchodech. Katalog firem - rozsáhlý katalog českých firem, společností, institucí, podnikatelů a řemeslníků. Internetové obchody - katalog internetových obchodů rozdělených do přehledných kategorií. Texty písní s akordy - databáze kytarových akordů a tabů, společně s doprovodnými texty písní. Videa zdarma - tisíce videoklipů z celého světa. TOP bazar nabízí rychlé vložení inzerce bez registrace. Do bazaru je možné vložit soukromý i komerční inzerát, vložení inerátu je zdarma.
Kategorie: ps3 bazar

Inzerce Mainská mývalí kočka na prodej

Inzerce Mainská mývalí kočka na prodej

29.01. 2010 tisk upozornit známého inzerát: Mainská mývalí kočka na prodej zmazat falešný inzerát
Kategorie: kočky na prodej

Kategorie: