prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 2146
Čeká na schválení: 381
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » libor šula kadeřnictví

Nejnovější v kategorii foto:


Výpis inzerátů z Prahy | doPodnájmu.cz

Výpis inzerátů z Prahy | doPodnájmu.cz

Hledám 2 spolubydlící do centra Prahy Hledám 2 spolubydlící do samostatného neprůchozího pokoje v centru Prahy. Bezkonkurenční dopravní dostupnost kamkoliv v Praze. Metro B za rohem, Metro C 10… 3950 Kč Praha, včera – nabízím spolubydlení pro muže, ženu, pár
Kategorie: levne podnajmy v prazeSeznam zdrojů na téma libor šula kadeřnictví:


Libor Šula -The Salon
Libor Šula - novinky
2. strana Kadeřnictví Praha 1 - hodnocená kadeřnictví v Praze 1 - sluzby.cz
Kadeřnictví a vlasová studia v Praze | Prague-Stay.com
NA SKOK: Ženy shazují jejich partneři, říká Libor Šula - iDNES.cz
Na kopretince, • Zobrazit téma - Kadeřnický salon Libor Šula
biodoma.euweb.cz: laky > libor šula kadeřnictví
Kadeřnictví a salóny krásy v Praze | Prague-Stay.com
Nahá jsi krásná
Libor Šula | kotyza
Úvod / Libor Šula
Libor Šula: Češky, jste krásné! - ProŽeny.cz ...nejsi v tom sama
V péči o vlasy muži zaostávají za ženami (Články) | Salóny krásy
Salony Kérastase » Klub Kerastase
holYčův blog » SRDCOVÝ KLUK LIBOR ŠULA - kadeřnické eso
kadeřnictví - cz - Zlaté Stránky
Salony Kérastase » Klub Kerastase
ŽENA-IN.cz - „Kadeřnické Oscary“ Czech & Slovak Hairdressing Awards 2004 jsou rozdány! - Magazín
Kadeřník v salonu Libora Šuly - Diskuze Omlazení.cz
Libor Šula | Móda | Femina.cz

Čtenářská recenze: Cvičení s gymnastickým míčem | bux.cz

Čtenářská recenze: Cvičení s gymnastickým míčem | bux.cz

Domácí stránka › Literární kavárna › Čtenářské recenze › Čtenářská recenze: Cvičení s gymnastickým míčem Čtenářská recenze: Cvičení s gymnastickým míčem Když jsem se rozhodla začít dělat něco zdravého pro své tělo, přemýšlela jsem s jakým cvičením začít. Zkusila jsem tedy nejprve různé cvičení od posilovny snad až po nejmodernější a asi nejrozšířenější zumbu. Nejvíce mi ale vyhovoval gymnastický míč, tak jsem začala chodit pravidelně, začalo mě to bavit a přidalo se i spoustu kamarádek. Proto když jsem při procházení knihkupectvím prvně uviděla tuto nenápadnou knihu krčit se v regále, nerozhodovala jsem se ani minutku a hned jsem si ji koupila. Doma jsem knihu plnou rad a informací o cvičení přečetla za jediný večer a hned začala podle instrukcí také cvičit. Pár hodin tohoto nenáročného cvičení na gymnastickém míči jsem již absolvovala v naší tělocvičně, tak to nebylo nic složitého se touto knihou řídit. Opravdu obsahuje plno rad a cviků, které jsem ještě neviděla a neznala. Cvičení s gymnastickým míčem Vaše cena: 254,- Kč Koupit Cviky s míčem jsou popsány do detailu a doprovázeny i fotografií, takže toto jednoduché cvičení pochopí určitě i úplný začátečník. Naučila jsem se správně držet tělo, posílila svaly a jsem i ohebnější. Výsledky se dostavili již po několika týdnech pravidelného cvičení.
Kategorie: cviky s gymnastickým míčem

Umělá výživa kojence – WikiSkripta

Umělá výživa kojence – WikiSkripta

Pro děti s velmi nízkou porodní hmotností není ideální ani mateřské mléko – proto existují přípravky k obohacení mateřského mléka (tzv. fortifikační přípravky).
Kategorie: výživa pro kojence

Sociální služby v okrese Praha - východ | web pro seniory

Sociální služby v okrese Praha - východ | web pro seniory

Kdo je online Momentálně je online 0 uživatelé a 0 hosté. Dnes má svátek V České republice: Bohdana ( Bohdana na Wikipedii ) na Slovensku: Malvína Zítra má svátek Pravoslav a Ernest Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR. ( reklama ) Sociální služby v okrese Praha - východ Seznam sociálních služeb byl převzat z Registru poskytovatelů sociálních služeb MPSV ČR. Osobní asistence Název poskytovatele: Arcidiecézní charita Praha Zařízení: Středisko osobní asistence Brandýs nad Labem (Na prádle 192/2, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs n. Labem-St. Bol. 1) Formy poskytování sociálních služeb: terénní Cílová skupina klientů: osoby s chronickým onemocněním osoby s jiným zdravotním postižením osoby s kombinovaným postižením osoby s tělesným postižením senioři Věková kategorie klientů: mladí dospělí (19 – 26 let) dospělí (27 – 64 let) mladší senioři (65 – 80 let) starší senioři (nad 80 let) Kontakty: telefon 326 907 824 fax 326 907 824 e-mail asistence. brandys@charita-adopce.cz web http://www.charita-adopce.cz __ Domovy pro seniory Název poskytovatele: Arcidiecézní charita Praha Zařízení: Domov pro seniory Mukařov (Charitní 26, 251 62 Mukařov) Formy poskytování sociálních služeb: pobytové Cílová skupina klientů: senioři Věková kategorie klientů: mladší senioři (65 – 80 let) starší senioři (nad 80 let) Kontakty: telefon 323 660 222 fax 232 661 618 e-mail mukarov@charita-adopce.cz web http://www.charita-adopce.cz __ Domovy pro seniory Název poskytovatele: Česká katolická charita Zařízení: Česká katolická charita CHD Stará Boleslav (Lázeňská 61/1, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Stará Boleslav, 250 01 Brandýs n. Labem-St. Bol. 1) Formy poskytování sociálních služeb: pobytové Cílová skupina klientů: senioři Věková kategorie klientů: mladší senioři (65 – 80 let) starší senioři (nad 80 let) Kontakty: telefon 326 910 510 fax 326 910 511 e-mail charita. boleslav@seznam.cz web www. charita.cz __ Domovy pro seniory Název poskytovatele: Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb Zařízení: Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb (Oleška 153, 281 62 Oleška u Českého Brodu) Domov Hačka se sídlem v Olešce, poskytovatel sociálních služeb (Hačka 112, Černé Voděrady, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy) Formy poskytování sociálních služeb: pobytové Cílová skupina klientů: senioři Věková kategorie klientů: mladší senioři (65 – 80 let) starší senioři (nad 80 let) Kontakty: telefon 321 693 100 telefon 321 697 631 fax 321 697 631 e-mail skarda@hacka.cz e-mail ddoleska@iol.cz web www.
Kategorie: senior dům marta

Zákonné pojištění motorových vozidel 2012

Zákonné pojištění motorových vozidel 2012

Co je zákonné pojištění vozidel, neboli povinné ručení Zákonné pojištění motorových vozidel, v České Republice spíše známé pod názvem povinné ručení, případně Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je zákonem povinné pojištění případné škody způsobené provozem vozidla. V dnešní době je velké množství nabídek pojištění vozidel, ve kterém není lehké se zorientovat. Náš formulář porovnává všechny tyto nabídky, včetně aktuálních slev a bonusů pojišťoven a nabídne Vám tak co možná nejvýhodnější nabídky na míru Vašeho vozu. Díky tomu můžete ušetřit až 64% z celkové ceny pojištění. V našem porovnání jsou zahrnuty všechny nejznámější pojišťovny jako například Allianz, Kooperativa, Česká Pojišťovna a mnoho dalších (celkový seznam pojišťoven včetně jejich popisu najdete na stránce Zahrnuté pojišťovny ). Porovnání je velice jednoduché a probíhá pomocí formuláře, do kterého se vyplní údaje o vozidle (pro přesné vyplnění si připravte velký technický průkaz ), údaje o pojistníkovi a kontakt na Vás. Celý tento proces by Vám měl zabrat kolem minuty času. Po potvrzení formuláře se Vám zobrazí nabídky od 12 největších pojišťoven a je jen na Vás, jestli si některou vyberete, či nikoli. Porovnání pojištění vozidel je tedy velice jednoduché a pro zobrazení nabídek není třeba obcházet žádné pobočky pojišťoven, ani jiné instituce - vše vyřešíte z pohodlí domova za několik minut. Pokud si některou nabídku vyberete, ozve se Vám obchodní zástupce, který s Vámi projedná podrobnosti.
Kategorie: nejlevnější zákonné pojištění

Náhradní díly, nákladní vozidla - AUTODÍLY ROUDNICE

Náhradní díly, nákladní vozidla - AUTODÍLY ROUDNICE

Poznámka: Prodej různých drobných náhradních dílů z rozebraných vozů TATRA. Více informací na tel. :777 782 782 nebo e-mailem:autodily@bazar-roudnice.cz
Kategorie: nahradni dily tatra 815

Kategorie: