prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10594
Čeká na schválení: 240
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » slovník slovenštiny

Nejnovější v kategorii foto:


• - Nokia n95 8Gb nefunkční n-gage hry

• - Nokia n95 8Gb nefunkční n-gage hry

Nokia n95 8Gb nefunkční n-gage hry Kategorie pouze pro N-GAGE hry Odeslat odpověď Příspěvků: 2 • Stránka 1 z 1 Nokia n95 8Gb nefunkční n-gage hry od havel203 v ned pro 04, 2011 12:53 pm Dobrý den jájsem jsi do své nokie n95 8gb instaloval n-gage hry. Můj porblém je vtom že když smustim n gage hru třeba resident evil tak se to zapne a pak to spadne a to je u všech mám hack symbienu. PLs pomocte Registrační formulář píše: Vyplňte váš model telefonu (ne tel. číslo !) Co to sakra může znamenat
Kategorie: hry na n95Seznam zdrojů na téma slovník slovenštiny:


Islandsko-český studijní slovník
On-line překladové slovníky - Seznam
Wikislovník:Užitečné informace – Wikislovník
Slovníky - Cent.cz
Česko-slovenský a slovensko-český on-line slovník | Blog počítačového nadšence - píše Jiří Macich ml.
Latinský slovník online - Latinsky .cz
ABZ slovník českých synonym - on-line hledání
Slovensko-Český slovník (Czech)
Překladač – online překladač vět a textů | Online-Slovník.cz
Slovník cizích slov online - vícejazyčný a výkladový - angličtina, němčina, francouština, slovenština, polština a další (Slovnik.CZIN.eu)
Naše řeč – Nový Slovensko-český slovník
Slovensko-český a česko-slovenský slovník na cesty - Magdaléna Feifičová, Vladimír Němec | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
O serveru www.rymy.cz
Čeština - Wikipedie
Výuka slovenštiny: Kurz slovenštiny, Slovensko-český slovník, Slovenština audio
Online Česky Slovensky Slovník
Java-AP.wz.cz - stránka o zajímavých aplikacích v javě
Proofreading.cz » Česko-slovenský slovník on-line
Môj rozprávkový anglicko-slovenský slovník
Prekladač

US Embassy Praha "CONVOY OF LIBERTY" - Miro Trubka 300410.AVI - YouTube

US Embassy Praha "CONVOY OF LIBERTY" - Miro Trubka 300410.AVI - YouTube

US Embassy Praha "CONVOY OF LIBERTY" - Miro Trubka 300410.AVI jansinagl Підписатися Підписку оформлено Скасувати підписку Завантаження... 38 відео Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантаження... Оновіть програвач Flash до версії 10, щоб покращити відтворення. Оновити зараз або Отримати докладнішу інформацію. закрити 180 перегляди Сподобалось Додати до Надіслати Завантаження... Увійдіть або зареєструйтеся зараз. Завантажено користувачем jansinagl 30 квіт. 2010 Projev velitele "Klubu 3. Americké armády Plzeň" Miro Trubky.
Kategorie: us embassy

Nikdy se s čertem nesázej o hlavu! - Wikipedie

Nikdy se s čertem nesázej o hlavu! - Wikipedie

Samotný příběh pojednává o vypravěčově příteli Tobiáši Mordiánovi, jenž žil hanebným životem a stejně hanebně sešel ze světa. Za své neřesti nemohl, vznikly vinou jisté osobní vady jeho matky, která malého Tobiáše často řezala, neboť bitím se děti jistě vylepší. Avšak poněvadž byla stižena leváctvím, vyplácela svého synka zleva doprava. Pakliže každá rána správným směrem - zprava doleva - vytlouká z dítěte špatnosti, úder vedený opačným směrem do něj vpravuje pořádnou porci zlotřilosti. Vždyť i Země se otáčí zprava doleva. Tobiáš při výprascích zběsile kope kolem sebe a vypravěč u něj pozoruje postupující mravní zkaženost. Ve tváři černý jako nějaký Afričánek hryže v šesti měsících balíčky karet, v sedmi ho popadl zlozvyk líbat děťátka opačného pohlaví, v osmi se odmítá vystříhat lihovin a nakonec se u něj vyvine sklon ke klení a k utvrzování svých výroků sázkami. Tato Tobiášova záliba jej vehnala do záhuby, kterou mu vypravěč předpověděl. Jeho oblíbená průpovídka „ Vsadím se s čertem o vlastní hlavu! “ hojně pronášená při vlastních proslovech popouzí Tobiášova přítele a nutí jej k moralizování.
Kategorie: vyprasky povídky

Televize LCD televizory, Plazmové tv - Internetový obchod a e-shop | Levné-Ceny.cz

Televize LCD televizory, Plazmové tv - Internetový obchod a e-shop | Levné-Ceny.cz

© 2006-2012 Všechna práva vyhrazena: Levné-Ceny.cz Hledáte nejlevnější internetový obchod či e-shop? Prodej zboží, akce, slevy a výprodeje na jedné adrese.
Kategorie: nejlevnější plazmové televize

Lenka Solanská | Terinky různé autogramy =)

Lenka Solanská | Terinky různé autogramy =)

Terinky různé autogramy =) na Blog.cz Blog.cz > Terinky různé autogramy =) > Archive > July 2011 > Lenka Solanská Lenka Solanská 8. july 2011 at 14:03 | Moderátoři Psala jsem na: lenka. solanska@ceskatelevize.cz Advertisement
Kategorie: lenka solanská

Taoistická cvičení, hatha jóga, taoistická jóga, letní cvičení

Taoistická cvičení, hatha jóga, taoistická jóga, letní cvičení

Taoistická cvičení z Chuašanských hor Již před mnoha staletími prováděli taoisté z Chuašanských hor [ nazývaných též Západní Chuašanské hory v provincii Šaansi ve střední Číně ] mírné meditativní pohyby, aby dosáhli fyzické a duševní vyrovnanosti a uvedli tak v harmonii vlastní nitro. Cvičení se na první pohled podobají jiným východním systémům, jako jsou čchi kungu či rychleji prováděná hatha jóga. Mají však svoji osobitou jemnou vnitřní charakteristiku. Taoistická cvičení z Chuašanských hor představují starověkou odpověď na současné problémy životního stylu. " Mysl je pánem těla, stejně jako je vládce pánem svého království. Nepokojná mysl se však nemůže starat o tělo, které není-li řízeno vyrovnanou myslí, schází na cestu smrti. Avšak tichá mysl, která klidně ovládá tělo, je strážcem zdraví a dlouhověkosti." Ťin Kang O kultivaci života (4. století před n. l.) Ukázky ze cvičení Informace o cvičení Neformální skupinka zájemců se setkává každý čtvrtek v 18.45 hod před Základní školou Pražačka v Praze 3, na PRAVIDELNÉM CVIČENÍ (Pozor nesplést s Gymnáziem, které je ve stejném areálu!)
Kategorie: cviky joga

Kategorie: