prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 14331
Čeká na schválení: 81
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » výživa pro kojence

Nejnovější v kategorii foto:


Programy stahovací - Programy - Download CHIP.eu

Programy stahovací - Programy - Download CHIP.eu

aTube Catcher 2.2. 528 Velmi šikovný, hardwarově nenáročný program nejen pro stahování videí z Youtube a jiných video serverů.
Kategorie: stahuj mp3 z youtubeSeznam zdrojů na téma výživa pro kojence:


Pokračovací kojenecká výživa : Lékárna.cz
Bio vГЅЕѕiva pro kojence | BioNews.cz
KOJENÍ versus UMĚLÁ VÝŽIVA - diskuse.Dáma.cz
Strava při kojení - Diskuse - eMimino.cz
Přechod z kojenecké na batolecí stravu | Vaříme dětem
Umělá výživa kojenců : Baby najedené | Babytelevize
Výživa kojenců a batolat - Vaření.cz
Dětská výživa - Dr. Max Lékárna
Miminko a vše kolem něj - Příkrmy kojenců - Příkrmy v praxi
Pro kojence je tuk velkým nebezpečím | Výživa pro budoucnost
Výživa matky při kojení
Výživa kojence | Články o zdraví - uLékaře.cz
Kdy a jak zavádět lepek do stravy kojenců | Maminkám.cz
K výživě novorozenců a kojenců
Kniha Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku | bux.cz
Aby dětem chutnalo - Současná výživa pro kojence, batolata a děti předškolního věku - Fořt Petr | www.dobre-knihy.cz
8. - 12. měsíc | Výživa kojence - výživa kojence on-line
Aby dětem chutnalo - Petr Fořt | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Aby dětem chutnalo - Fořt Petr - Knihy.ABZ.cz
Příkrmy (neboli komplementární výživa) pro kojence a batolata - Bonella :: Portál pro maminky a těhotné

Veterinář radí

Veterinář radí

Veterinář radí [ ostatní témata ] Téma - hárání: Vážený pane doktrore, máme desetiměsíční fenku hladkosrstého jezevčíka. Během této doby již podruhé barví. Poprvé to bylo v rozmezí sedmého a osmého měsíce. Není to příliš časté. I když Váš dotaz obsahuje velmi málo informací o průběhu hárání (délka, změny chování, charakter výtoku....) , pokusím se na něj odpovědět. Hned na začátku bych chtěl upozornit na fakt, že u mladých pohlavně dospívajících fen může být průběh prvního hárání atypický s nepravidelným prvním, případně i druhým meziříjovým intervalem (tj. doba od konce hárání do začátku hárání nového). Pro stručnou orientaci uvádím, že délka hárání feny je asi 20 - 23 dní a skládá se z proestru (průměrná délka 7 - 9. dní) a estru (průměrná délka 5 - 9 dní).
Kategorie: hárání u fen

Pár Pařmenů - Banda Trotlů

Pár Pařmenů - Banda Trotlů

Originální trička Pár Pařmenů - dokonalý dárek ke svátku či narozeninám zde! Že jste ještě Pár Pařmenů (PP) neviděli? Může být. Pár Pařmenů download online. Právě pro vás je určeno několik následujících řádků. Přečíst si je však můžete i vy, kteří jste již byli „osvíceni“ :-) Pro PP již byl fanoušky specifikován i nový filmový žánr: PDF - Parodizující dabing filmů. Co že to znamená a proč jsme film dělali?
Kategorie: pár pařmenů download

Tabulka velikosti bot ADIDAS | Fitstar.cz

Tabulka velikosti bot ADIDAS | Fitstar.cz

Dle této délky pak vyberte v tabulce velikostí příslušnou velikost S největší pravděpodobností zvolíte tu správnou velikost. Pokud byste měli problém s velikostí, rádi Vám boty vyměníme za správnou velikost.
Kategorie: boty addidas

Petr Petráš v Muscle a Fitness

Petr Petráš v Muscle a Fitness

Petr Petráš v Muscle a Fitness Petra Petráše můžete vidět na blížícím se mistrovství České republiky v silovém trojboji, které se koná tuto sobotu v Trutnově. Momentálně je přihlášeno 73 závodníků a jedná o nejlépe obsazený národní šampionát ČAST od jejího vzniku v roce 2006. Dalším závodem, kde giganta z Podivína můžeme vidět je ME WPC, které se koná koncem června v Praze. S Petrem jsme nedávno uveřejnili rozhovor a nyní vyšel i v prestižním časopise Muscle a Fitness. Přidat komentář
Kategorie: muscle and fitness

Bolest na prsou

Bolest na prsou

« Bolesti břicha na pravé straně Bolest hlavy od krční páteře » Bolest na prsou Vaše bolest na prsou může mít různé příčiny, všechny příčiny si postupně v článku vyjmenujeme. V samotném článku se dozvíte více informací o bolestech na prsou (hrudníku). Bolest na prsou může mít různé příčiny Bolest na prsou je docela široký pojem a tak tyto bolesti na prsou mohou mít docela dost různých příčin. Nejčastěji se jedná o nějaké problémy se srdcem. Často vás také bolí na prsou, protože váš jícen nepracuje správně. Bolest na prsou se objevuje i při problémech s plícemi. Bolest na prsou léčba Pokud pociťuje delší dobu bolest na prsou tak by jste měli určitě navštívit svého obvodního lékaře. Svoji návštěvu moc neodkládejte, čím dříve tím lépe. Můžete tak předejít možným komplikacím. Lékař vás kompletně vyšetří a stanoví vaši diagnozu.
Kategorie: bolesti na prsou

Kategorie: