prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10732
Čeká na schválení: 22
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » zánět předkožky

Nejnovější v kategorii foto:


Výživa podle krevních skupin podrobně , 0, A, B, AB - Kulturistika, fitness

Výživa podle krevních skupin podrobně , 0, A, B, AB - Kulturistika, fitness

Výživa podle krevních skupin podrobně, 0, A, B, AB 04/11/2009 06:48:00 redaktor Velikost písma: Stále populárnější se stává v poslední době stravování podle konkrétního druhu krevní skupiny. Podle této teorie totiž existují vhodné, a naopak zcela nevhodné potraviny, které určuje právě krevní skupina. Princip vychází z toho, že pro každého jednotlivce jsou vhodná jídla, na která byli zvyklí už jeho předci, a že tedy jeho tělo snáší jen jednotlivé skupiny potravin. Proto pro každou krevní skupinu existují doporučené a zakázané potraviny, které tělo beze zbytku zpracuje, nebo naopak nesnese, protože by se narušila rovnováha těla. Podle tohoto stravování jsou potraviny rozděleny na velmi prospěšné - působící jako lék, neutrální a zakázané - působící jako jed. Skupina 0 Skupina nula je nejstarší krevní skupina, nazývána lovecká. Z toho také vychází, že je pro ni nejvhodnější konzumace masa. Lidé, kteří jsou nositeli této skupiny, mívají odolné zažívací ústrojí. Kromě hovězího, skopového, telecího a ryb by v jejich jídelníčku neměla chybět cibule, papriky, kedlubny, dýně, brokolice, petržel, pór, špenát a švestky. Naopak vyhýbat je třeba se obilovinám a potravinám z nich, mléčným výrobkům, oleji z kukuřice, burským oříšků, bílému a červenému zelí, kukuřici, květáku, olivám, žampionům a ovoci, které je kyselé.
Kategorie: stravování podle krevních skupinSeznam zdrojů na téma zánět předkožky:


Zánět předkožky (Příspěvek Rodina.cz)
Homeopatie: Zeptejte se odborníka! | Maminka.cz
opakovaný zánět předkožky | Poradna lékaře - uLékaře.cz
MUDr. Dana Maňasková
• Zobrazit téma - zánět předkožky
Postitida - Wikipedie
ARRASTAN - Veterinární tématika - Zánět předkožkového vaku u psa
Zánět předkožky - iFAUNA
ŘEŠÍTE PROBLÉM S PŘEDKOŽKOU? HLAVNĚ ZBYTEČNĚ NEŠKODIT! - AZ Rodina - to nejlepší pro rodinu – internetový portál (nejen) pro rodiče
zánět předkožky zánět léčba zánět nosohltanu - onemocneni.inpraha.cz
Zánět předkožky - uLékaře.cz
Informace pro pacienty - Uro Ambulance
Zánět předkožky
004.CZ - Záněty předkožkového vaku
Zánět předkožky - Diskuse - eMimino.cz
Fórum - Zánět pindíka (moč. trubice nebo předkožky)?? - BABY-CAFE.CZ
PhDr. Eva Labusová - rodičovství - psychologie - zdraví
Příznaky a léčba - Androgeos.cz
Poradna On-line - zeptejte se lékárníka: Zánět předkožky | Opravdová lékárna On-line Pevné Zdraví.cz
GYNO-PEVARYL® :: Johnson & Johnson s.r.o.

alterIWnet CZ/SK Community Web - Články: Easy Account Manager pro aIW 1.3.37a

alterIWnet CZ/SK Community Web - Články: Easy Account Manager pro aIW 1.3.37a

Easy Account Manager - aIW 1.3. 37a - Download N
Kategorie: easy account

Video lekce hry na kytaru - | KytarovГЎ ЕЎkola online

Video lekce hry na kytaru - | KytarovГЎ ЕЎkola online

KytarovГЎ ЕЎkola online Follow Me Video kytarovГ© lekce online Video lekce hry na kytaru KytarovГЎ ЕЎkola a vГЅuka hry na elektrickou kytaru Na strГЎnkГЎch www. kytar.cz naleznete video nГЎvody, lekce hry na kytaru a kytarovГ© doprovody a tabulatury. JednГЎ se pЕ™edevЕЎГ­m o video ukГЎzky, kterГ© jsou tЕ™Г­dД›ny dle hudebnГ­ch interpretЕЇ a skladeb. Tato videa a ukГЎzky VГЎm budou nГЎpomocny pЕ™i zГ­skГЎvГЎnГ­ a osvojenГ­ dovednosti a vГЅuky hry pЕ™edevЕЎГ­m na elektrickou kytaru. TД›ЕЎГ­me se i na VaЕЎe video pЕ™Г­spД›vky!
Kategorie: hra na kytaru online

AZ Klimatizace - Vše o klimatizacích, klimatizace do bytu i do auta

AZ Klimatizace - Vše o klimatizacích, klimatizace do bytu i do auta

Vítejte ve světe klimatizací Klimatizace do bytu, domu, nebo kanceláře Příjemné klima v našich příbytcích a kancelářích v letních měsících není dnes už jen zbožné přání. Dostupné nástěné klimatizace do bytu, domu či kanceláře lze pořídit jednoduše a poměrně i rychle. Vybírat můžeme s pestré škály klimatizací v různých cenových relacích od mnoha výrobců. Nástěnné klimatizace jsou efektivnější než klimatizace mobilní. Skládají se ze několika částí, vnitřní a venkovní jednotky, kompresoru a regulátoru teploty. Mobilní klimatizace Nejrychlejší a nejlevnější řešení pro eliminaci horka v letních měsících poskytují mobilní klimatizace. K dostání jsou dnes téměř ve všech marketech a samozřejmě za výhodnějších podmínek v internetových obchodech. Jsou spolehlivé s minimálními nároky na údržbu. Velkou výhodou je také fakt, že nepotřebují odbornou instalaci a jsou ihned provozuschopné. Stačí jen zapojit do elektřiny a užívat si ochlazení.
Kategorie: klimatizace do auta

OBRÁZKY ZVÍŘAT

OBRÁZKY ZVÍŘAT

ZVÍŘENÁ ZVÍŘENA Písmeno X - KSUKOL Vzteky málem Magda praská, Chystám se na Madagaskar. Fejk mi totiž poslal fax, Že mám přivézt zvíře na X... Podivnou maškaru Na Madagaskaru Našel Ašant Bez gatí a kšand… Tmavou. Jak natřenou luxolem. Nazvali to zvíře xukolem. Lžeš ! Ašanti žijou v Ghaně ! Že ty´s mířil zase k Haně ?! Vříská Magda jako čejka, Pak odběhne volat Fejka. (Fejkův byt je jako klícka, Vůkol kolem - zoologická.) Žvejkám zrovna z bejka steak.
Kategorie: obrázky zvířat

Průmyslové památky v Německu - inspirace pro české proměny — Kultura — ČT24 — Česká televize

Průmyslové památky v Německu - inspirace pro české proměny — Kultura — ČT24 — Česká televize

Domů > Kultura Průmyslové památky v Německu - inspirace pro české proměny Velikost textu: Tweet 12. 1. 2010 12:24, autor: ČT24 Praha – Za více než dvě stě let industrializace Německa vzniklo v této zemi velké množství průmyslových staveb – továren, nádraží, přístavních skladišť, důlních objektů, vodárenských věží nebo přehrad. Putovní výstava Proměny průmyslových památek v Německu představuje povedené příklady toho, jak je možné cenné stavby průmyslové minulosti využít v současnosti. Do konce ledna si je mohou lidé prohlédnout v Národní technické knihovně. autor: Lukáš Beran , zdroj: Výzkumné centrum průmyslového dědictví ČVUT v Praz Průmyslové stavby Výstavu připravil Axel Föhl z německého Sdružení zemských památkářů a její převezení do Česka inicioval Benjamin Fragner z Výzkumného centra průmyslového dědictví ČVUT, který se s Föhlem v Německu setkal. " Axel Föhl je takový nestor záchrany průmyslového dědictví, věnuje se mu už mnoho let. Nezajímá se příliš o hvězdné přípravy konverzí, které jsou určeny spíše pro architektonické časopisy, ale sleduje, zda novým využitím - respektive transformací a intervencemi - hodnota toho, co přenášíme z minulosti do budoucnosti, nebyla setřena," říká o autorovi výstavy Fragner. Rozhovor s Benjaminem Fragnerem a Vladislavou Valchářovou
Kategorie: plesy v praze

Kategorie: