prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 1672
Čeká na schválení: 160
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » mapa plzne

Nejnovější v kategorii foto:


Příznaky nádoru mozku a míchy - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Příznaky nádoru mozku a míchy - MUDr. Zbyněk Mlčoch

Čím má neurolog delší praxi, tím lépe dokáže pomýšlet od příznaků běžných onemocnění k symptomům upozorňujícím na možnost nezhoubného, zhoubného procesu, event. metastatického postižení mozku. Článek popisuje časté příznaky nádorového bujení centrálního nervového systému včetně míchy. ___ ___ Jaké potíže může nádor mozku vyvolávat závisí na několika faktorech. Jde především o lokalizaci nádoru, jeho typu a rychlosti jeho růstu. Můžeme je rozdělit do několika skupin. Epileptické záchvaty U nízce maligních pomalu rostoucích nádorů bývá často prvním příznakem onemocnění epileptický záchvat. Lehčí forma takového záchvatu se může projevit záškuby některých končetin nebo jako stav krátkodobé nepřítomnosti. Pokud je záchvat většího rozsahu může být provázen poruchou vědomí, záškuby všech končetin, pomočením a silným stiskem čelistí s rizikem pokousání jazyka. Záchvat většinou sám povolí.
Kategorie: nádory mozku příznakySeznam zdrojů na téma mapa plzne:


Cyklomapy on-line
Historické mapy » GIS
Pohledové mapy | Ramap Plzeň
Okres Plzeň-sever - Wikipedie
cz | Informační centrum města PLZNĚ
Úvodní stránka » GIS
PLZEŇ a okolí, cykloturistická mapa 1:25 000 s okruhy pro cyklisty - plzenskonakole.cz
Plzeňské tramvaje - www.plzensketramvaje.cz
Plzeň - aktuální mapy
Ubytování Třemošná u Plzně, hotely a penziony. Kontakty a mapa.
CykloRADKA-Zajímavosti
- plzenskonakole.cz
Plzeň - Újezd - mapa
Staré a historické mapy - Sbírky starých map v České Republice
Satelitní mapa oblasti Plzeňský kraj: Domažlice — Tachov | Česká republika
Historický ústav akademie věd České republiky - Mapová sbírka - Historický atlas měst ČR - Seznam reprodukovaných map, plánů a vyobrazení - Plzeň
yMapy.cz - mapa Chrást u Plzně | Plzeň-sever
Mapa Plzně - TakeMaps
Zákres do mapy Plzně - Byty Kotíkovská
Geologie a geologická mapa Plzeň | Geovědní a geologické mapy

Dorty dětské,svatební,koláčky,cukroví,mini zákusky Ostrava | www.avizo.cz

Dorty dětské,svatební,koláčky,cukroví,mini zákusky Ostrava | www.avizo.cz

Tweet Upeču cokoliv dle vašeho přání-nic není nemožné. Vše z domácích kvalitních surovin. Dorty klasické krémové,marcipánové-dětské,3D,svatební,čokoládové,pařížské,ovocné. Mini zákusky -výběr z mnoha druhů. Drobné svatební cukroví i vánoční. Výborné svatební koláčky-po domluvě ochutnávka zdarma. Vyučená... cukrářka na MD. Pokračování » Region: Ostrava Video Fotografie Zobrazit více fotografií (17) Kontakt Barbora Telefon: 777837681 ma. licka@seznam.cz ICQ: 231667471
Kategorie: svatební dorty ostrava

Moderní účesy » Brazilský keratin

Moderní účesy » Brazilský keratin

Brazilský keratin Vytvořeno: 10.06. 2011 | Napsala: Petra Vránová Slyšeli jste již o novince, která dokáže přírodní cestou narovnávat vlasy + má ozdravný blahobyt? Brazilský keratin dokáže na 3 měsíce nahradit žehličku na vlasy. Přípravek na bázi keratinu, kokosu, čokolády a kolagenu dodá vlasům hebký, zdravý a lesklý vzhled. Vlasy se tolik nelámou. Brazilský keratin je rovněž ochráncem vlasů před škodlivými vlivy. V létě slunce a jeho UV záření, slaná mořská voda. V zimě mrazivé počasí. Keratin se hodí na všechny typy vlasů. Čím více poškozené vlasy máte, tím bude efekt viditelnější.
Kategorie: postup ůčesů

Jímky, septiky, žumpy, vodoměrná šachta

Jímky, septiky, žumpy, vodoměrná šachta

Bazény Naše firma vyrábí i celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru polypropylenu o tloušťce 5 mm. Bazény nabízíme v rozličných velikostech a tvarech podle přání zákazníka. Dodáváme i velmi oblíbené bazénové sety za velmi výhodné ceny, kromě bazénu získáte i příslušenství, osvětlení, schůdky, filtraci atd. Výrobou plastových jímek, nádrží a septiků různých velikostí včetně kompletního servisu se zabýváme již 10. rokem. ZDARMA ROZVOZ OD 10 000,- BEZ DPH PO CELÉ ČR DO 10 DNŮ Jímky Jako materiál pro jímky, žumpy a septiky používáme výhradně polypropylen, který je známý svou odolností, houževnatostí a nízkou váhou výrobků. Jímky, žumpy, septiky podléhají dle zákona certifikaci a jako jedni z mála výrobců Vám ho můžeme nabídnout s kompletní dokumentací a Prohlášením o shodě. Dodáváme jímky různých velikostí dle požadavků zákazníka. Naše ceny jsou jsou jedny z nejnižších na českém trhu. Septiky Septiky lze využít pro čištění odpadních splaškových vod např. z rekreačních objektů, penzionů i rodinných domů.
Kategorie: vodovodní šachta

Americké brambory od Jay - Vynikající příloha k různým jídlům. - F-SPORT

Americké brambory od Jay - Vynikající příloha k různým jídlům. - F-SPORT

Pro obrovský zájem sem vkládám recept na americké brambory, jak je dělám já Americké brambory od Jay Brambory rozkrájím na čtvrtky (neloupane a řádně umyté), dám je na plech na pečící papír, posypu kořením, grilovaci, česnek, nebo přímo na am. brambory a šoupnu asi na 20-30min do trouby. Brambory se nafouknou a zrůžoví... mě teda někdy zčernají, když nedávám pozor :o) Hodnoty: brambory pečené 100g B1,2 S13,15 T0,06 KJ237 Kcal56,7 Další zajímavé recepty naleznete v receptech.
Kategorie: recept na americke brambory

Hry ke stažení – torrenty | Zajímavé Články

Hry ke stažení – torrenty | Zajímavé Články

Buďte první kdo komentuje - Co myslíte? Přidal admin-kecalek - at 18:31 Kategorie: Torrent Tags: hry ke stažení, torrenty
Kategorie: torenty ke stazeni

Kategorie: