prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 10044
Čeká na schválení: 97
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » kinder magic

Nejnovější v kategorii foto:


Jídlo po operaci slepého střeva - Diskuze Omlazení.cz

Jídlo po operaci slepého střeva - Diskuze Omlazení.cz

petulkaaa 10. 2. 2009 17:51 hod. Můj přítel včera podstoupil operaci slepého střeva. Měl tam akutní zánět. Naštěstí ho operoval náš rodinný známý, což mě uklidnilo, ale i tak nemocnice, kde zákrok proběhl, a teď tam i leží, není moc chválená Na operaci byl včera v 16 hod. Teď jsem s ním mluvila a říkal mi, že ještě nedostal najíst od té doby, že pije jenom čaj. Má strašnej hlad a říkal, že se ptal sestřičky, kdy dostane najíst a ta mu vesele odpověděla, že jídlo asi ještě hodně dlouho neuvidí. Tak mám o něj strach. V tu nemocnici moc důvěru nemám, ale bohužel v té situaci to bylo akutní a jiná nebyla možná. Myslíte, že je normální, aby po operaci slepáku, která byla bez komplikací, nemohl jíst tak dlouho?
Kategorie: strava po operaci slepeho strevaSeznam zdrojů na téma kinder magic:


Kolekce Kinder Surprise - Magic School 2006 - Praha, inzerce, prodám
Uložto - magic-kinder.zip
Magic Kinder 2011
Kinder-vajíčko: vejce vejcí - Webmagazín Net-mag.cz
Kinder - Happy Hippo Star Wars / Hroši hvězdné války, r. 2002, prodám Brno, Brno-venkov
www.magic-kinder.com | Superparta-witch
Jsme chudáci!: Magic Kinder
magic kinder - jak.ipax.us
Jan Delay - Wir Kinder vom Bahnhof Soul - musicserver.cz
kinder magic
MagicKinder: hry, kreslené příběhy a kresby pro děti
Magic Kinder - Assistenza
Mp3 Kinder prekvapeni - obludy a pirati - MP3Tube.cz
Magic Kinder | MUVI.cz
www.telefonlarhrv.info: magic kinder
News from kinder-magic.wgz.cz - Magic Kinder - Homepage
Uložto - kinder happy hippo.zip
Magic Kinder 2011
Uložto - magic-kinder.zip
Súťaž | Kinder Surprise

► Kamna teplovzdušná na dřevo BURRIAN (Euro-teplo-burian) ◄◄◄

► Kamna teplovzdušná na dřevo BURRIAN (Euro-teplo-burian) ◄◄◄

Kamna teplovzdušná na dřevo; výkon kW: 11, 19, rozměry v mm: d 800, 1100, š 620, v 860, kouřovod ø 150, délka polen max. 700, 1000, hmotnost v kg: 135, 350, vyhřívaný prostor m 3 : 240, 350, provozní tah 10 Pa.
Kategorie: kamna burian

Dorty dětské,svatební,koláčky,cukroví,mini zákusky Ostrava | www.avizo.cz

Dorty dětské,svatební,koláčky,cukroví,mini zákusky Ostrava | www.avizo.cz

Tweet Upeču cokoliv dle vašeho přání-nic není nemožné. Vše z domácích kvalitních surovin. Dorty klasické krémové,marcipánové-dětské,3D,svatební,čokoládové,pařížské,ovocné. Mini zákusky -výběr z mnoha druhů. Drobné svatební cukroví i vánoční. Výborné svatební koláčky-po domluvě ochutnávka zdarma. Vyučená... cukrářka na MD. Pokračování » Region: Ostrava Video Fotografie Zobrazit více fotografií (17) Kontakt Barbora Telefon: 777837681 ma. licka@seznam.cz ICQ: 231667471
Kategorie: svatební dorty ostrava

Historický ústav akademie věd České republiky - Mapová sbírka - Historický atlas měst ČR - Seznam reprodukovaných map, plánů a vyobrazení - Plzeň

Historický ústav akademie věd České republiky - Mapová sbírka - Historický atlas měst ČR - Seznam reprodukovaných map, plánů a vyobrazení - Plzeň

Plzeň Sv. č. 21 Titulní strana přebalu Obr. č. 1: Znak města Plzně Obr. č. 2: Veduta města Plzně od severovýchodu, 1602 Textové listy Obr. č. 3: Pečetidlo (typář) města Plzně, kolem 1300 Obr. č. 4: Znak města Plzně, 1578 Obr. č. 5: Vyobrazení města Plzně (?) , 1480 Obr. č. 6: Pohled na kostel sv. Bartoloměje, 1491 Obr.
Kategorie: mapa plzne

Práce brigády Zlínský kraj

Práce brigády Zlínský kraj

Práce Brigády Zlínský kraj doporučujeme Práce Brigády Zlínský kraj sponzorované inzeráty Výpis inzerátů Práce Brigády Zlínský kraj Konzultant ekonomického informačního systému Profil společnosti:Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MAGION system, a. s. - dodavatel ekonomických informačních systémů. Náplň práce:Kontakt s uživateli systému. Řešení operativních požadavků uživatelů. Školení uživatelů. Požadujeme:VŠ vzdělání. Znalost problematiky mzdového účetnictví a personální práce, nebo ekonomiky a účetnict... Zlínský kraj Obchodní zástupce pro ekonomický informační systém Profil společnosti:Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MAGION system, a. s. - dodavatel ekonomických informačních systémů. Náplň práce:Řešení obchodních případů.
Kategorie: brigády zlínský kraj

Zákoník práce - Část II. - Hlava 3 - Pracovní doba a doba odpočinku

Zákoník práce - Část II. - Hlava 3 - Pracovní doba a doba odpočinku

peněžité dávky podle předpisů o nemocenském pojištění; v takových případech platí pro zaměstnance předem stanovené rozvržení týdenní pracovní doby do směn, které je zaměstnavatel pro tento účel povinen určit. (Tato novelizace nabývá účinnosti 1. ledna 2007.) (2) K případnému výkonu práce přesahujícímu při uplatnění pružného pracovního dne délku pracovní směny, při uplatnění pružného pracovního týdne délku týdenní pracovní doby a při uplatnění pružného čtyřtýdenního období čtyřtýdenní pracovní dobu se nepřihlíží, pokud nejde o práci přesčas nebo o napracování neodpracované části pracovní doby. § 85c Překážky v práci při pružné pracovní době (1) Překážky v práci na straně zaměstnance se při uplatnění pružné pracovní doby posuzují jako výkon práce pouze v rozsahu, ve kterém nezbytně zasáhly do základní pracovní doby; v rozsahu, v němž zasáhly do volitelné pracovní doby, se posuzují jako omluvené, nikoliv však jako výkon práce, a neposkytuje se za ně náhrada mzdy. Pokud právní předpis u překážek v práci na straně zaměstnance stanoví přesnou délku nezbytně nutné doby, po kterou zaměstnanci přísluší pracovní volno, nebo jde-li o činnost zástupců zaměstnanců, posuzuje se jako výkon práce celá tato doba. (2) Překážky v práci na straně zaměstnavatele se posuzují jako výkon práce, pokud zasáhly do směny zaměstnance, a to za každý jednotlivý den při uplatnění a) pružného pracovního dne nejvýše v rozsahu délky směny připadající zaměstnanci na příslušný den, b) pružného pracovního týdne a pružného čtyřtýdenního pracovního období nejvýše v rozsahu průměrné délky pracovní směny vyplývající ze stanovené, popřípadě z kratší pracovní doby zaměstnance. (3) Jestliže zaměstnanec neodpracoval pro omluvené překážky v práci uvedené v odstavci 1 v části věty první za středníkem celou denní pracovní dobu při uplatnění pružného pracovního dne nebo celou týdenní pracovní dobu při uplatnění pružného pracovního týdne, popřípadě celou pracovní dobu připadající na čtyřtýdenní období, protože mu v tom bránila překážka v práci na jeho straně, je povinen tuto neodpracovanou část pracovní doby napracovat v pracovních dnech nejpozději v době do konce příštího kalendářního měsíce, jestliže se zaměstnavatelem nedohodl jinou dobu napracování. Pokud zaměstnanec nemohl napracovat tuto neodpracovanou část pracovní doby v době uvedené ve větě první pro překážky v práci na své straně, je povinen tak učinit bez zbytečného odkladu po jejich odpadnutí, jestliže se zaměstnavatelem nedohodl jinou dobu napracování. Napracování podle věty první a druhé je možné pouze ve volitelné pracovní době, jestliže nebyla dohodnuta jiná doba, a není prací přesčas.
Kategorie: nerovnoměrná pracovní doba

Kategorie: