prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 8882
Čeká na schválení: 68
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » masáž lávovými kameny ostrava

Nejnovější v kategorii foto:


Super Brigády.cz: nejširší nabídka brigád pro studenty

Super Brigády.cz: nejširší nabídka brigád pro studenty

Brigády v regionech: Super Brigády.cz jsou obsáhlou databázi brigád pro studenty aktualizovanou několikrát denně. Brigády v regionech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Zlín Vybrané brigády Researcher - příležitost pro studenty Vybrané brigády Poslední zajímavé brigády VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI!!!!! Chceš velký kapesný? Stačí ti 20 000/měs? bez žádných poplatků 200 kč/hod Praha Práce na stánku 100 kč/hod Praha Super brigáda, chcete si vydělat tak že přesáhnete svůj dosavadní plat?!!! 200 kč/hod Ústecký Super brigáda, chcete si vydělat tak že přesáhnete svůj dosavadní plat?!!! 200 kč/hod Pardubický Pozor nabízím super brigádu pro každého. Je to snadné a pracuješ z pohodlí domova. Kolik si vyděláš záleží jen na tvé píli!!! Výdělek může převýšit i tvůj dosavadní plat!!!
Kategorie: brigáda v ceskych budejovicichSeznam zdrojů na téma masáž lávovými kameny ostrava:


Masérské kurzy - Česká republika - Firmy.cz
Lávové kameny-Magic | Euforie masáže - Petra Smičková, Opava a Ostrava (dárkové poukazy)
OstravskéSlevy.cz - Masáž lávovými kameny
Aktivity stЕ™ediska | sareza
vyhodneslevy.cz
Masérské kurzy DEXTER ACADEMY,masáže,masérské masážní stoly,lehátka
Masáž lávovými kameny | Masáže | Wellness-Romantika.cz
Lávové kameny Ostrava | Masáže | Masáž lávovými kameny | Wellness-Romantika.cz
Masáže lávovými kameny Ostrava
Masáž lávovými kameny | Adrop
Masáž lávovými kameny - studio zdraví - relaxační centrum, fyzioterapie
NABÍDKA MASÁŽÍ :: Masáže Ostrava - Dubina - Bělský les | Reilax.cz
Masáže | Allegria - Firma na zážitky
Masážní studio Šárka Baštinská Ostrava Hrabůvka
Masáže Ostrava
Aktivity stЕ™ediska | sareza
Masáž lávovými kameny - Ostrava-město (Služby) | Salóny krásy
Relaxační masáže Ostrava - masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, medová masáž, aroma masáž| Martin Kordek.cz
masáže Ostrava - létající ježek - Masáž lávovými kameny
Hromadné slevy - lávové kameny Ostrava | Skrz.cz

Čínští dělníci, kteří vyrábějí příslušenství pro Apple a IBM, stávkují | tech.ihned.cz - Apple

Čínští dělníci, kteří vyrábějí příslušenství pro Apple a IBM, stávkují | tech.ihned.cz - Apple

China Labor Watch, která monitoruje dodržování práv zaměstnanců v čínských výrobních závodech vyzvala Apple a IBM jako velké zákazníky Jingmo Electronic Corporation k převzetí zodpovědnosti za nespokojenost dělníků a k tomu, aby se zasadily o změnu pracovních podmínek v továrně. „Zejména apelujeme na Apple, aby se přihlásil ke zodpovědnosti, protože v této továrně sestavuje klávesnice pro Apple více než 300 dělníků,“ stojí v prohlášení China Labor Watch. Stávky čínských dělníků jsou stále častější. Jedním z důvodů je i zpomalování čínské ekonomiky. Podle serveru CNN stávkovaly minulý týden tisíce zaměstnanců společnosti Yucheng Footwear Factory. Stávka byla reakcí na propuštění 18 zaměstnanců a snížení počtu přesčasových hodin v reakci na propad objednávek ze zahraničí. Kvůli výši platů stávkovali také zaměstnanci čínských montoven Toyoty a Hondy. Autoři: Otakar Schön
Kategorie: čínská klávesnice

Portál evropské e-Justice - Katastry nemovitostí

Portál evropské e-Justice - Katastry nemovitostí

Tyto informace obsahují veškeré v současné době evidované údaje. Na požádání lze získat také údaje, které již byly vymazány (u záznamů zadaných po převedení katastru do elektronické podoby. U starších záznamů je třeba nahlédnout do listinné verze). Nelze získat žádné údaje o osobách. Osoby, které mají zájem o tento typ informací, se musí obrátit na (jakýkoliv) katastrální soud a prokázat právní zájem na získání takových informací. Historie rakouského katastru nemovitostí Historická pozemková kniha zaznamenávala a uchovávala katastrální informace v listinné podobě. V letech 1980 až 1992 byly její záznamy převedeny do databáze katastru nemovitostí. Související odkazy Alternativní řešení sporů v Rakousku Originální verzi stránky (v jazyce příslušného členského státu) provozuje daný členský stát. Překlad pořídily útvary Evropské komise. Je možné, že změny, které v originální verzi případně provedly orgány daného členského státu, nebyly ještě do překladů zapracovány.
Kategorie: kataster nemovitostí

KINO KOSMOS

KINO KOSMOS

Školní promítání si může objednat každé zařízení pro děti a mládež. Cena vstupenky je 40 Kč. U novějších filmů je nutná dohoda s distributorem, který obchodně zastupuje daný film (vyřídí kino) Film objednejte e-mailem - info@kinomost.cz podrobné informace a dotazy - 774 059 083 (v běžné pracovní době) AKTUÁLNÍ NABÍDKA FILMŮ PRO ŠKOLNÍ PROMÍTÁNÍ. NICKYHO RODINA premiéra, FILM ČR, DOKUMENTÁRNÍ DRAMA, PŘÍSTUPNÉ Zachytává neobyčejný ohlas činu pana Wintona ve světě. Ukáže, jak studenti z různých zemí začali hledat dosud nenalezené děti z Wintonova seznamu z roku 1939. MEGAMYSL REPRÍZA, USA, animovaná rodinná komedie Když superpadouch Megamysl porazí svého úhlavního nepřítele, místo aby si vychutnával své vítězství, upadne do depresí. Ukáže se, že život bez protivníka nemá pro Megamysla smysl. Takže vytvoří nového superhrdinu jménem Titan. RIO PREMIÉRA, USA, animovaná rodinná komedie, český dabing Příběh o zdomácnělém papouškovi Blu, který jednoho dne potká volnomyšlenkářskou Jewel a rozhodne se udělat si 'výlet' až do exotického Ria de Janeira. Jenže od samotného začátku cesty se nic nevyvíjí podle jeho představ a v cíli to nebude o nic lepší.
Kategorie: kino most

Výkupní ceník

Výkupní ceník

Výkupní ceník Ceník kovů Ceny jednotlivých druhů barevných kovů jsou odvozeny od aktuálního stavu LME (Londýnská burza kovů) a poptávky našich odběratelů. Splatnost dodávek - 3 dny po dodání do kovohutí Krompachy. V případě splatnosti 21 dní bude navýšena cena o 50 EUR/t. Orientační ceník obchodníci,sběrny Cu drát nový % - LME - 250 EUR/t Cena platná za 24 tun
Kategorie: výkupní cena železa

Uložto - roming.jpg

Uložto - roming.jpg

Romale - Roming 3.. mp3 Velikost: 315.59 kB
Kategorie: roming ke stazeni

Kategorie: