prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9408
Čeká na schválení: 317
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » české hry

Nejnovější v kategorii foto:


clovek - Blog of Segovesus

clovek - Blog of Segovesus

PЕ™i delЕЎГ­m odstupu po operaci je moЕѕnГ© reЕѕim ponД›kud uvolnit, ale vЕѕdy mГ­t na pamД›ti hlavnГ­ zГЎsady a vЕѕdy peДЌlivД› stravu rozkousat a pomalu polykat. Hrubou nestravitelnou vlГЎkninu (slupky a duЕѕninu) doporuДЌuji vyЕ™adit trvale. (platГ­ po bЕ™iЕЎnГ­ch operacГ­ch obecnД› ) zdroj: PЕ™ehled dietnГ­ch reЕѕimЕЇ u zГЎkladnГ­ch chirurgickГЅch onemocnД›nГ­ trГЎvicГ­ho traktu, GEP Chirurgie komentГЎЕ™e 0 17.06. 2007 13:14 - clovek - trvalГЅ odkaz LГјnebest GrieГџpudding mit KirschsoГџe KrupicovГЅ pudding s tЕ™eЕЎЕ€ovou polevou sloЕѕenГ­: plnotuДЌnГ© mlГ©ko, 23% tЕ™eЕЎЕ€ovГЎ poleva (modifikovanГ© kukuЕ™iДЌnГ© ЕЎkroby E 1422, zahuЕЎЕҐovadlo karagenan, regulГЎtor kyselosti kyselina citronovГЎ, aroma, barvivo E 122), cukr, kukuЕ™iДЌnГЎ krupice 6,8%, zahuЕЎЕҐovadlo karagenan, emulgГЎtor E 471, jedlГЎ sЕЇl. hmotnost: 400g tuk: 9,2g energie: 2026.41 kJ (484.00 kcal) VГЅrobce: Hochwald Nahrungsmittel-Werke GmbH, 54424 Thalfang, SRN komentГЎЕ™e 0 10.05. 2007 12:50 - clovek - trvalГЅ odkaz Chrom hladina cukru v krvi Rozruch kolem chrГіmu v podstatД› zaДЌal v roce 1989, kdy se zveЕ™ejnily vГЅsledky vГЅzkumu jednГ© americkГ© university. Ten avizoval, Еѕe fotbalisti, kteЕ™Г­ uЕѕГ­vali 200 mcg chrГіmu dennД›, nabrali vГ­ce svalovГ© hmoty a shodili vГ­ce tuku, neЕѕ ti, kteЕ™Г­ chrom neuЕѕГ­vali. PЕ™esnД›ji Е™eДЌeno, bД›hem ЕЎesti tГЅdnЕЇ pЕ™ibrali 3 kilogramy ДЌistГ© svalovГ© hmoty a souДЌasnД› se snГ­Еѕili tukovГ© zГЎsoby o 22 procent. Tato fakta se skrze nejrЕЇznД›jЕЎГ­ noviny a ДЌasopisy roztroubila do celГ©ho svД›ta, ovЕЎem nГЎsledujГ­cГ­ vГЅzkumy vykazovaly mnohem nejednoznaДЌnД›jЕЎГ­ vГЅsledky. NapЕ™Г­klad, vД›dci University v Massachusetts rozdД›lili 38 fotbalistЕЇ na dvД› skupiny, pЕ™iДЌemЕѕ prvnГ­ z nich uЕѕГ­vala 200 mcg pikolinГЎtu chrГіmu dennД› a druhГЎ skupina placebo.
Kategorie: strava po operaci slepeho strevaSeznam zdrojů na téma české hry:


České hry jsou stále úspěšné, vedou tituly pro telefony » AHP
České hry - online hry, flash hry a hry do mobilu zdarma
Really Good Night - Českéhry.cz - online hry zdarma a pro všechny | Linkuj.cz
Kde stáhnout zdarma a legálně starší české hry | CyberMageFroll bloguje
České hry | AfroDita
Online Hry Zdarma.cz - Hry online, webhry, flash hry, super hry, minihry, hry zdarma, webgames.
České Hry a Aplikace pro iPhone/iPod Touch - Uvod
Školní časopis GYM » Blog Archive » České hry
Online Hry Zdarma.cz - české hry, flash hry zdarma, hry online, minihry, superhry
České hry o.s.
Hořavu nahradí v hokejové reprezentaci pro České hry Lukeš – Sport.cz
České hry - Hry.czin.eu - super online hry zdarma
Czech Games - České Hry - jatekmagyarositas.elivepage.com
České hry.wz.cz - archiv
BrowserHry.eu - Pán Hradu: půjdou české hry do popředí? (česky)
České-Hry.cz :: Fórum :: Hlavní stránka
Builder - České hry
ceskehry.cz - online ceskehry.cz | Online HRY ZDARMA = eXtraHRY.cz
Hry | Kamarádské Hry - české hry pro Děti, cz, sk - Děti, Hry pro děti - www.kamaradske-hry.cz - Homepage
Hokej.cz - V ruské sestavě pro České hry chybí Kovalčuk, nastoupí ale jiná trojice posil z NHL

Zajímavosti / Díky čemuž je Moschus Moschusem? - CouCou Perfume

Zajímavosti / Díky čemuž je Moschus Moschusem? - CouCou Perfume

Díky čemuž je Moschus Moschusem? Jednou ze složek při výrobě parfému je pižmo, které se dělí na čtyři druhy – přírodní pižmo získané z kabar pižmový, přírodní pižmo od jiných živočichů a rostlin, syntetické pižmo a molekuly vůně pižma. Při výrobě Moschusu je přidávány pižmo z kabar pižmový ( Moschus moschiferus). Pižmo je pronikavě vonící látka získávaná ze žláz kabar. Tento asi 50 cm vysoký přežvýkavec z čeledi kabarovitých (Moschidae) je silně ohroženým druhem, který dnes žije pouze na Sibiři, v Mongolsku a na Korejském poloostrově. Už odnepaměti byl loven pro zvláštní pižmové žlázy umístěné na břiše, kterých výměšků si označuje své teritorium. Výměšek, zvaný pižmo, intenzivně voní a údajně působí jako afrodiziakum, co se stalo kabar osudným. Pach pižmových zrn se označuje jako sladký, velmi perzistentní. V říji, která nastává uprostřed zimy, samci spolu urputně bojují a dlouhými špičáky si uštědřuje někdy až smrtelné rány. V té době silně páchnou pižmem, které ve formě tuhé masti vylučují žlázy ve zvláštním váčku velikosti polovině vlašského ořechu, umístěném v blízkosti pohlavních orgánů.
Kategorie: moschus parfem

Jóga a pilates - cvičení pro každého - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Jóga a pilates - cvičení pro každého - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

Diskuze Přidat názor Táňa 15:09 09.06. 2010 vy se jenom staráte o mladé a co ty starší nad 60let těm nikdo neporadí ty už patří pod kytičky my máme taky zájem abychom trochu ty naše bříška zpevnila Irča 11:23 31.05. 2010 Cvičím u cvičitelky Líby,která cvičí vše od Pilátes po cviky základy jogy, cviky p. Mojžíšové,srovnává svalovou nerovnováhu a nazývá tyto všechny cviky zdrav. tělocvik. Zná bezvadně anatomii a ví který sval jak rozcvičovat a vést, včetně správného dýchání. Velice mi toto cvičení vyhovuje a od těch dob mi záda vůbec nebolí,cítím se svěže,protože i krásný přístup k nám cvičenkám, má úžasný. Cvičíme v Pardubicích v Seniorcentru na Židově a jezdí k ní cvičit ze všech koutů tohoto města Peťula 11:47 19.05. 2010 Dobrý den, prosím o radu. Ráda bych začala cvičit, také mě bolí záda a mám problémy se správným držením těla. Problém je v tom, že jsem, ale hodně hubená, proto nevím, jestli by bylo pro mě cvičení pilates vhodné?
Kategorie: cviky joga

Tosca - svatební studio - Obchody - Minská.cz

Tosca - svatební studio - Obchody - Minská.cz

Tosca - svatební studio Obchody, Služby a řemesla Tosca - svatební studio Minská 86 616 00, Brno - Žabovřesky GPS: 49°12'43.73"N 16°34'49.8"E Popis Svatební studio Tosca je jako půjčovna svatebních šatů jsme na trhu již sedm let. Studio Tosca se zabývá především prodejem a půjčováním svatebních šatů pro nevěsty ale pro i družičky. Dále zajišťuje svatební doplňky pro nevěsty, ženichy, ozdoby na auta, dárky, svatební alba, svatební oznámení, květinový servis, atd.
Kategorie: svatební salon tosca

Zdění ve 21. století - www.lidovky.cz

Zdění ve 21. století - www.lidovky.cz

Cihlové výrobky obvykle tvoří ucelený stavební systém, díky němuž se dá hrubá stavba postavit jako stavebnice – přesně, rychle a úsporně. Systém obsahuje bloky na vnější zdivo, akustické cihly, bloky a tvárnice na vnitřní nosné a nenosné příčky, keramické překlady, stropní systémy a různé doplňky. Vzniku tepelných mostů zabraňují moderní svislé spoje mezi cihlami – například systém pero a drážka, který také umožňuje zdění bez malty ve svislých spárách. Při použití přesných (broušených) cihlových bloků se dá dokonce zdít s ložnou spárou jen 1 mm, což podstatně snižuje pracnost a náklady na stavbu a zlepšuje tepelnou izolaci zdiva. Nevýhodou cihlobloků je větší tloušťka zdiva, má-li se dosáhnout příslušných tepelněizolačních vlastností obvodových stěn. Pokud chceme dům s tenčími obvodovými stěnami z cihel, je potřebné dodatečné zateplení. Pórobeton Významnou skupinou zdicích materiálů jsou tvárnice z pórobetonu. Velmi rychle se rozšířily díky tomu, že umožňují rychlý a přesný způsob výstavby. Producenti pórobetonu nabízejí komplexní stavební systémy, které většinou obsahují nosné tvárnice, příčkovky, přesné tvárnice se spojem na pero a drážku, překlady, stropy, panely s výztuží na stavbu a překrytí podkroví i omítkové směsi. To zaručuje kompatibilitu všech prvků výstavby, a také minimalizaci statických a technických problémů.
Kategorie: tvárnice suchého zdění

CCC katalog

CCC katalog

Nej letáky CCC katalog CCC letáky a katalogy CCC obuv katalog CCC boty - katalog podzim 2010 CCC obuv kolekce jaro-léto 2010 Kompletní seznam prodejen obuvy : Baťa, CCC, Deichmann, ECCO, Humanic, Obuv Mixer, Reno obuv Společnost CCC dodává na trh boty a doplňky. Mimo český trh má velkou síť prodejen i v Polsku. CCC obuv Pánové si mohou vybírat z polobotek značek Gino Lanetti, Ottimo nebo Cesare Cave, kotníčkových bot Cesare Cave nebo Nobility a vysokých šněrovacích bot Cesare Cave. Dámské boty jsou rozděleny do kategorií polobotky, kde naleznete boty značek Lasocki, Clara Barson a Jennifer&Jennifer, kotníčkové boty Lasocki, Jennifer&Jennifer nebo Nylon Red, sportovní obuv Nylon Red a Walky a tenisky Nylon Red. Pro děti je připravena obuv značek Nylon Red, Action Boy a Nelli Blu. Mimo to však v obchodech naleznete i speciální sportovní obuv pro horskou cyklistiku, jízdu na kole a basketbal. Z doplňků se v obchodech CCC prodávají kabelky značky Torba J&J. CCC obuv katalog Celou aktuální kolekci naleznete v katalogu na internetových stránkách CCC www.ccc.eu. Prodejny CCC I přestože si na internetu můžete prohlédnout aktuální kolekci, společnost CCC neprovozuje internetový obchod, takže si zboží CCC koupíte pouze v jejich kamenných prodejnách. Ty jsou však na mnoha místech České republiky.
Kategorie: ccc obuv ostrava

Kategorie: