prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13609
Čeká na schválení: 356
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » foto » ccc obuv ostrava

Nejnovější v kategorii foto:


ČPZP - Příznaky infarktu u žen

ČPZP - Příznaky infarktu u žen

Zde se nacházíte: Úvod → Užitečné informace → Příznaky infarktu u žen Příznaky infarktu u žen Většina žen zná klasické příznaky srdečního záchvatu u muže - bolest na prsou, dýchavičnost, nevolnost. Ale jak se ukázalo, příznaky žen jsou často odlišné, je tedy velmi důležité, aby i samy ženy znaly své varovné signály. Rhonda Monroeová, 36tiletá matka tří dětí, kterou postihla náhlá bolest v levém prsu a levé paži a netušila, že jde o příznaky infarktu. „Vůbec mě nenapadlo, že  by to mohlo být moje srdce, vzhledem k mému věku, zdraví a štíhlé postavě," říká v článku, který zveřejnil server WebMD. Bolest se dále rozšiřovala do ramene a zad. Snažila se ji tedy zahnat léky proti bolesti nebo teplou sprchou. Ale druhý den ji přemohla nevolnost, pocení, zvracení, bolest na hrudi a musela být převezena do nemocnice. Dalším problémem bylo přesvědčit lékaře, aby ji věřili. „Nebrali mě vážně," vysvětluje Monroeová. „Nesplňovala jsem klasický profil pacienta se srdečním záchvatem.
Kategorie: bolesti na prsouSeznam zdrojů na téma ccc obuv ostrava:


CCC BOTY CZECH, s.r.o. - obuv a textilní galanterie
CCC obuv slevové letáky
Ccc obuv - www.sale.tym.cz
ccc obuv – MapaObchodů.cz
CCC BOTY CZECH, s.r.o. - obuv a textilní galanterie
ccc obuv ostrava - chatycviky.info
CCC BOTY CZECH S.r.o. | Nabídka práce
CCC, Futurum Ostrava
Celníci zabavili ve firmě CCC Boty stovky párů bot – Novinky.cz
Prodej zdravotní obuvi - Obchody, prodejci - Ostrava-město - Atlasfirem.info
CCC katalog
CCC - Jesień-Zima 2011/2012
CCC, Olympia Plzeň
FUTURUM OSTRAVA - Centrum nákupů a zábavy pro celou rodinu
CCC BOTY CZECH centrála s.r.o., Praha, Stodůlky - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
CCC Boty Czech, s.r.o. (pobočka Ostrava-Moravská Ostrava) « Prodej obuvi « Prodej textilu, oděvů a obuvi « Obchody a obchůdky « Region katalog Váš průvodce v regionálních firmách
PrГЎce obuv odД›vy v Ostrava, NabГ­dka prГЎce obuv odД›vy v Ostrava. PrГЎce, NabГ­dka prГЎce
CCC BOTY CZECH s.r.o., Ostrava, Moravská Ostrava - Živé firmy v České republice - Databox s.r.o. - Živéfirmy.cz
Boty CCC – každému dostupná obuv — Botyaobuv.cz
ccc obuv | ccc boty | ccc.eu | Praha

Lékárny - Ostrava-město - Firmy.cz

Lékárny - Ostrava-město - Firmy.cz

Lékárna Modrý pavilon, s. r. o. Lékárna nabízí léky na předpis a volně prodejné léky. Pro stálé zákazníky nabízíme klientské karty s možností slev. U lékárny je rozlehlé parkoviště s bezbariérovým vstupem do lékárny. www. lekarnaostrava.cz - Ostrava-Slezská Ostrava, Hladnovská
Kategorie: lékárny v ostravě

Přehled aktuálních sazeb daně z příjmů a pojistného | Portál pro živnostníky a drobné podnikatele

Přehled aktuálních sazeb daně z příjmů a pojistného | Portál pro živnostníky a drobné podnikatele

, v roce 2008 bylo 1,6 %) Pomocník pro OSVČ Zaměstnanci Důchodové: 6,5 % (v roce 2008 bylo 6,5 %) Nemocenské: 0 % (v roce 2008 bylo 1,1 %) Státní politika zaměstnanosti: 0 % (v roce 2008 bylo 0,4 %) Celkem sociální pojištění: 6,5 % z vyměřovacího základu (v roce 2008 bylo 8 %) Zaměstnavatelé Důchodové: 21,5 % (v roce2008 bylo 21,5 %) Nemocenské: 2,3 % (v roce 2008 bylo 3,3 %) Státní politika zaměstnanosti: 1,2 %   (v roce 2008 bylo 1,2 %) Celkem sociální pojištění: 25,0 % z vyměřovacího základu (v roce 2008 bylo 26 %) Sazby pojistnéhopro rok 2009 - ZDRAVOTNÍ Sazby zdravotního pojištění zůstávají oproti roku 2008 nezměněny. Mění se však maximální a minimální vyměřovací základ pro O SV Č a pro platbu pojistného státem – více ZDE.
Kategorie: sazby sociálního pojištění 2009

Cool hry - online flash hry

Cool hry - online flash hry

Copyright © 2012 CoolHry.cz - online hry - všechna práva vyhrazena. Aukce InCool | Hry online | Parfémy essence | Horoskopy
Kategorie: cool hry

Rab, Chorvatsko - Pláže

Rab, Chorvatsko - Pláže

Klimatské podmínky 3°C 37°F RAB 11.01. 2012 00:00:00 Jasno Vlhkost: 75 %% Vítr: S s rychlostí 10 km/h st min: 4°C max: 12°C, Jasno čt min: 8°C max: 12°C, Jasno pá min: 5°C max: 12°C, Možnost deště so min: 3°C max: 9°C, Jasno více... Ostrov Rab > Rab, Chorvatsko - Pláže Rab, Chorvatsko - pláže Rab Překrásné písečné pláže; dokonce 22, z nichž jsou 3 nudistické (Ciganka, Sahara a Stolac), jsou ideální pro rodiny s dětmi, mládež chtivou sportu a zábavy, ale i pro všechny milovníky písečných pláží, které jsou na Jadranu vzácné. Největší a nejznámější loparská pláž - Rajská pláž, je dlouhá 1,5 km a podél ní se nacházejí nejdůležitější ubytovací kapacity. Ve vrcholu sezony je velmi těžké najít kousek volného místa pro ručník, protože se téměř polovina turistů koupá právě zde. Na samotné pláži přímo u moře, se nachází autokemp San Marino, který nabízí řadu pohostinských služeb. Nedaleká Lučica nabízí stání pro stovku plavidel a z ní vyjíždějí lodní taxi na nedaleké pláže a lodě, které převážejí turisty na ostrůvky sv. Grgur, Goli otok, Bašku, Košljun i dál. (ZDROJ:CROATIA.HR) Na severovýchodě tvoří výraznou část ostrova Loparský poloostrov, který je z jedné strany ohraničen zálivem Lopar, z druhé strany zálivem Crnika. Celý poloostrov je mimořádně členitý, s proslulými vynikajícími plážemi, mimo jiné s jednou z nejpopulárnějších pláží Jadranu, písečnou Rajskou pláží ( Rajska plaža ).
Kategorie: písečné pláže v chorvatsku

Kulturní domy a sály - Ústecký kraj  -  Najisto

Kulturní domy a sály - Ústecký kraj  -  Najisto

Dům kultury města Ústí nad Labem, s. r. o. (Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum) Nabídka kulturních akcí, sportovních a tanečních kurzů a promítání filmů, s možností pronájmu prostor. Kontakt Ústí nad Labem, Velká hradební  -  www. volny.cz/dkul Zavřít TEL  +420 478 571 291 WEB  www.
Kategorie: kulturní dům ústí nad labem

Kategorie: