prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12450
Čeká na schválení: 62
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » microsoft word ke stažení zdarma

Nejnovější v kategorii cina:


Digitální test z fyziky pro 9. ročník: Bezpečnost při práci s elektrickým proudem. - Digitální učební materiály RVP

Digitální test z fyziky pro 9. ročník: Bezpečnost při práci s elektrickým proudem. - Digitální učební materiály RVP

Komentáře 1. autor: Mgr. Lucie Procházková vloženo: 03. 10. 2008, 10:39:47 Jsou TESTY ZNALOSTÍ cestou, jak ověřit, zda děti učivu rozumí, zda něco vědí a dovedou? Co když člověk, který nechápe rozdíl mezi stejnosměrným a střídavým proudem, zaškrtá víceméně náhodně odpovědi v testu, a ejhle, ono mu to vyjde a je z toho „dobrá trojka“. Můžu pak říct, že žák umí elektřinu na trojku? Že ji umí dobře? Má průměrné znalosti? I když si jen tipoval? Ony se sice tyto testy snadno vyhodnocují, ale ví dítě, čemu a jak rozumí?
Kategorie: test bezpečnosti práceSeznam zdrojů na téma microsoft word ke stažení zdarma:


Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma
Microsoft Word Viewer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Word ke Stažení Zdarma | Linkuj.cz
Microsoft Word Viewer 2007 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Soubory ke stažení - Office.com
Microsoft Office 2010 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Aplikace na mobil ke stažení zdarma,symbian aplikace
Microsoft Office 2010 zdarma ke stažení, free download
Microsoft Office 2010 - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
stahuj zdarma microsoft office
DocBuilder pro Microsoft Word 1.8.2.1 ke stažení zdarma
Microsoft Word Viewer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Microsoft Office 2007 zdarma ke stažení, free download
Microsoft office 2007 ke stažení zdarma
Ke stažení zdarma
WordPad - Wikipedie
ODF Add-in for Microsoft Word - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Word download
Klávesové zkratky super | zaklady | word | MS Office
Microsoft Word Viewer ke stažení zdarma - download

Smlouva o půjčce | Munková & Zoufalý

Smlouva o půjčce | Munková & Zoufalý

Smlouva o půjčce Věřitel: jméno, příjmení, rč. , adresa a Dlužník: jméno, příjmení, rč. , adresa uzavírají níže uvedeného dne tuto smlouvu o půjčce I. Současně s podpisem této smlouvy předává věřitel v hotovosti dlužníkovi částku...... Kč (slovy...) , jako osobní půjčku. II. Dlužník podpisem této smlouvy potvrzuje převzetí od věřitele částky uvedené v bodu I. a zavazuje se ji celou vrátit včetně úroku ve výši dne.. Dlužník je oprávněn vrátit poskytnuté peněžní prostředky i před dobou uvedenou v tomto článku. Úroky je povinen zaplatit jen za dobu do vrácení peněžních prostředků. III. Smluvní strany prohlašují, že je jim znám celý obsah smlouvy a že tuto uzavřely na základě své svobodné a vážné vůle, nikoli v tísni a za nápadně nevýhodných podmínek.
Kategorie: smlouva o půjčce peněz vzor

SOS - zítra mám mít svatební proslov a nevím co říct .... | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

SOS - zítra mám mít svatební proslov a nevím co říct .... | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček

více Domů | Blogy a deníčky | evickada - blog SOS - zítra mám mít svatební proslov a nevím co říct.... 27. Srpen 2010 - 12:58 | evickada Holky prosím o pomoc, zítra jdu kámošce za svědka a mám mít proslov vůbec nevím, co tam mám říkat, nemáte nějaké rady nebo tipy třeba jak jste to měli na svatbách vy? Děkuju moc hledám na netu, ale nic nemůžu najít... evickada - blog | Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.  |  Poslat stránku emailem | Kategorie: Poradní báby, 40. týden, Miminka, Soutěže maminek, Poradna, dotazy maminek, Svatba Něco ve stylu: Holky, tak Vložila: evickada dne 27. Srpen 2010 - 21:43. Něco ve stylu: Holky, tak jsem splodila tohle, ještě to upravím a zaimprovizuju milí svatebčané, jménem ženicha a nevěsty bych vás chtěla tady chtěla přivítat a poděkovat za dary a popřát vám dobrou chuť a pěknou zábavu :-) Milá nevěsto a ženichu, jménem svatebčanů vám chci poděkovat za pozvání na tohle hodování Kikino a Jiříku, když jste se před 8 lety potkali v Bohuňovicích na zábavě, ani jednoho z vás nenapadlo, že to dopadne zrovna takhle Hlavně když se druhej den prozváněli a Jirka vůbec nevěděl, čí je to telefonní číslo Njn, Jiřík.... ještě že má ty kamarády, kteří mu to museli říct Na druhou stranu, když si dá do šňupáku, mívá nejlepší nápady a jeden z nich byl zrovna tenhle. To je celej on, když se mu řekne, hlavně to nikomu neříkej a zapomeň na to, nemá nic lepšího na práci, než to všude vyžvanit Každopádně jsem hrozně ráda, že vás už nějakej ten pátek znám a je pravda, že vy dva jste se tak dlouho hledali až jste se našli.
Kategorie: svatební proslov

v3r - nastavenia wapu • Motorola • Warez Mobile Forum - iPhone, Android, Symbian, BlackBerry, iG0 8

v3r - nastavenia wapu • Motorola • Warez Mobile Forum - iPhone, Android, Symbian, BlackBerry, iG0 8

Pokud O2, tak jen změníš APN na "wap" nebo "gowap", popřípadě ještě IPina 160.218. 160.218. Mobilní telefon: Nokia N900, Samsung i780, T-Mobile G1, HTC S740, HTC Tattoo smart mad soft. com
Kategorie: http wap mms

► Tepelné izolace střech ◄◄◄

► Tepelné izolace střech ◄◄◄

1. Poptávka: celková rekonstrukce střechy, 14 x 15 m, 210 m2 [ detail >> ] Poptávám stavební práce: Popis: celková rekonstrukce střechy Rozměry objektu: 14 x 15 m Plocha: cca 210 m2 Specifikace: v současné době IPA na skořepinových panelech, nejraději i se spodním zateplením - v hale bude prodejna nábytku Cena: v nabídce celková dispozice, termín a cena Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Tábor. (zadáno: 10.1. 2012 ) 2. Poptávka: zateplení části podlahy půdního prostoru, do 60 m2 [ detail >> ] Poptávám stavebnictví: Popis: zateplení části podlahy půdního prostoru Specifikace: - prostor bych chtěl využívat jako obytný - na podlaze půdy je hliněná mazanina, na tuto bych chtěl položit minerální izolaci a přes trámky položit prkennou podlahu (prkna mám, trámky ne) Plocha: do 60 m2 Cena: nabídku prosím doplňte orientační cenou za 1 m2 a dobou potřebnou k realizaci Další informace: v případě, že navrhujete jiný způsob, prosím postačí stručný popis Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu České Budějovice. (zadáno: 10.1. 2012 ) 3. Poptávka: střešní polystyren EPS100S, pojistná hydroizolační fólie [ detail >> ] Poptávám stavební materiál: Popis: střešní polystyren EPS100S Specifikace: pojistná hydroizolační fólie na ploché střechy Tloušťka a množství: - 130 mm, 1.100 m2 - 50 mm, 940 m2 - pojistná hydroizolační fólie, 1.200 m2 Termín: ihned Platnost poptávky: 2 týdny. Profil poptávajícího: firma z okresu Ostrava-město. (zadáno: 9.1. 2012 ) 4. Poptávka: izolace ploché střechy včetně zateplení, 300 m2 [ detail >> ] Poptávám řemeslné práce: Popis: izolace ploché střechy včetně zateplení Specifikace: jedná se o jedenáctipatrový dům, více info v příloze Plocha: 300 m2 Termín: jaro 2012 Cena: cca 250.000 Kč Platnost poptávky: 1 měsíc. Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Liberec.
Kategorie: tepelná izolace střech

Miminko a vše kolem něj - Mateřská a rodičovská dovolená

Miminko a vše kolem něj - Mateřská a rodičovská dovolená

Miminko a vše kolem něj - Mateřská a rodičovská dovolená  Sponzorované odkazy Odkazy na výraz: Miminko a vše kolem něj - Mateřská a rodičovská dovolená otazka (Jarca, 20. 08. 2010 15:00). Osvč, příspěvky PPM a přivýdělek? (Lenka, 14. 08. 2010 23:41). Mateřská dovolená při druhém dítěti (Jana, 02. 07. 2010 20:07). materska dovolena (berca, 07. 06.
Kategorie: miminko a vše kolem něj

Kategorie: