prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 4380
Čeká na schválení: 335
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » moderní střihy vlasů

Nejnovější v kategorii cina:


Zánět žil | Články o zdraví - uLékaře.cz

Zánět žil | Články o zdraví - uLékaře.cz

Zánět žil Publikováno: 30.7. 2008 | Aktualizace: 7.9. 2010 | Ordinace Záněty žil Dojde-li ke zpomalení krevního toku v žilách, či k přímému poškození žilní stěny nebo se z nějakého důvodu začne krev v žilách srážet, dochází k zánětům žil. Příčiny: Proces srážení krve mohou nastartovat velké chirurgické výkony, úrazy, nádory nebo jen pouhé užívání hormonální antikoncepce. Zpomalení krevního proudu v žilách může způsobit delší upoutání na lůžko, znehybnění končetiny např. při její zlomenině či poruše nervového zásobení. Cestujete-li často autem či letadlem, může u Vás vzniknout tzv. cestovní trombóza. Zánět žil postihuje dolní končetiny Projevy: Jsou-li zánětem postiženy pouze povrchové žíly, je postižené místo zarudlé, na pohmat bolestivé, často zatvrdlé. Co je z hlediska odlišení této nemoci od zánětu hlubokých žil důležité, je fakt, že při zánětu povrchových žil končetina neotéká!
Kategorie: zánět žil příznakySeznam zdrojů na téma moderní střihy vlasů:


Dětské účesy | Vlasy-in.cz
Rovný, jednoduchý, moderní střih | Vlasy-in.cz
Moderní účesy pro krátké vlasy | Hairmag.cz
3Dsalon - kadeřnictví Praha 1, moderní účesy, barvení vlasů, kadeřnické kurzy, holičské služby, kadeřnické práce
Ъиesy, vlasy a image - SVМT ЪИESЩ - modernн mikбdo je opмt IN.
pro střihy vlasy - www.rout.cz
Pánské moderní účesy - fotky, trendy, styling účesů pro pány | Vlasy-in.cz
Střihy vlasů | Puccynk@, Aywushk@ and Weunk,our blog!!!!!!
Rekvalifikační kadeřnické kurzy - moderní účesy, barvení vlasů, holičské služby, kadeřnické práce, regenerace vlasů, 3d střihy, objemové stříhání, bezúdržbové účesy
Účesy a střihy 2011 – Účesy pro polodlouhé vlasy
Účesy s ofinkou | všechny účesy, vlasy 2012
Nabízíme melír a kombinované barevné melíry, Barvení vlasů, moderní účesy a střihy,
Pánské účesy | Vlasy-in.cz
Moderní účesy 2011 k vyzkoušení na vlastní fotografii v HappyHair
moderní střihy vlasů - redkatalogy.info
Prodlužování a zhušťování vlasů - Služby a řemesla - Vysočina - Info-Cechy.cz
3Dsalon - moderní účesy, barvení vlasů, kadeřnické kurzy, regenerace vlasů, 3d střihy, objemové stříhání, bezúdržbové účesy
moderní sestřihy vlasů - novagym.info
Fotogalerie účesů
Pánský kadeřník - střih, mytí, foukaná, styling a nezapomenutelná masáž hlavy! Za pouhých 139,- Kč | InterTip.cz

Izdarma » Celé filmy ke shlédnutí | Filmy online zdarma, on-line filmy zdarma - Český zábavní portál - hudba, filmy, sranda a hry zdarma

Izdarma » Celé filmy ke shlédnutí | Filmy online zdarma, on-line filmy zdarma - Český zábavní portál - hudba, filmy, sranda a hry zdarma

Mapa serveru Copyright © 2007-2011 Iqsys. Všechna práva vyhrazena. Více o tomto webu, Soukromí, Kontakt MP3 zdarma, Klipy zdarma, Filmy zdarma, Sranda zdarma, Hry zdarma Army shop, Alkohol eshop, Gogle
Kategorie: filmi zdarma

prosím o radu odborníka-jízda na rotopedu za účelem hubnutí : Ostatní - kulturistika, fitness, powerlifting

prosím o radu odborníka-jízda na rotopedu za účelem hubnutí : Ostatní - kulturistika, fitness, powerlifting

prosím o radu odborníka-jízda na rotopedu za účelem hubnutí od Freedomofchoice » 14 úno 2011 22:14 Ahoj, předem se omlouvám, jsem naprostý laik (nemám ani šajn co je k arnitin, kolagen aspol). Jsem v situaci, kdy jsem si řekla, že už nehodlám dál kynout a chtěla bych od vás prosím pěkně radu, co dělám blbě:) Je mi 21,ženská DNA, váha - 80 kilo, typ postavy hruška (boky jako Věstonická Venuše). Ještě v lednu minulého roku jsem měla 63 kilo, ale rozešla jsem se s přítelem a začala jsem to řešit záseky u pc. (filmy,filmy,filmy) Pohyb jen ten opravdu nutný. Jím to, co mi přilítne na talíř tj. např. ráno cereálie s mlíkem, k obědu kuře s rýží a k večeři kefír nebo takovej ten mega 0,5 l jogurt. Pokud je něco na první i druhý pohled nezdravé a kalorické, tak to většinou nejím a vařím si sama. Z toho, co píšu je jasné, že toho moc nezfutruju - problém je u mě to, že jsem se přestala hýbat. Táááákže jsem začala před měsícem jezdit na rotopedu (Energetics CT70), má stabilní základnu, 8 kilo zatížení. Postup: minimálně 50 minut střídavé zátěže - prvých deset minut jezdím na nejnižší a každých deset minut přidávám až se dostanu na rychlost 5.
Kategorie: hubnutí na rotopedu

Plán zástavby | Rodinné domy Plzeň - Slovany

Plán zástavby | Rodinné domy Plzeň - Slovany

Časová linie Plán zástavby Samostatně stojící domy D1 a D2 postavíme dle přání konkrétního kupujícího. Cena za pozemek je 3.500,-Kč/m2. Koupě pouze pozemku není možná. Půdorysy domů Napište nám Dokumenty ke stažení Novinky Hrubé stavby řadových RD dokončeny 15.12. 2011 Probíhá zateplování domů a začíná se pracovat na fasádách. Současně také probíhají práce na příjezdových komunikacích, kde se pokládá zámková dlažba. Polovina z nabízených domů je již prodána nebo rezervována. více Hrubé stavby řadových RD finišují 16.10. 2011 V současné době probíhá dokončování hrubých staveb řadových rodinných domů C1 - C8. Postup výstavby tak koresponduje s plánovaným harmonogramem stavby.
Kategorie: plány rodinných domů

I ploché střechy lze účinně zateplit. Na topení ušetříte desetitisíce!

I ploché střechy lze účinně zateplit. Na topení ušetříte desetitisíce!

bydlení. cz představuje I ploché střechy lze účinně zateplit. Na topení ušetříte desetitisíce! Každý rok se opakuje stejná situace: Za teplých letních dnů se plochá střecha rozpálí a v horních místnostech se nedá žít. Pak přijde podzim a vy si oddychnete. Jenže záhy je tu pro změnu zima a už zase řešíte dilema, zda topit tak, aby vám bylo teplo, nebo tak, aby účet na jaře nebyl k nezaplacení. Existuje vůbec nějaké rozumné řešení? Jistě. Zateplit pultovou střechu, tedy kvalitně tepelně izolovat strop posledního patra. Díky moderní technologii foukání a díky užití nejkvalitnější izolace z přírodních materiálů je výsledek vynikající. Starší domy a chaty s plochou střechou, bytové domy i novější paneláky vykazují v zateplení střechy velmi slabé místo.
Kategorie: zateplení stropu

Foto inspirace | Dooffy Design - World for everyone (Adobe Photoshop, Tutorials, Icons, Freebies, Fun, Dooffy Photos, Vectors and more...)

Foto inspirace | Dooffy Design - World for everyone (Adobe Photoshop, Tutorials, Icons, Freebies, Fun, Dooffy Photos, Vectors and more...)

KRÁTKÉ ZPRÁVY 06.12. 2011 Pokud potřebujete rychle něco upravit nebo popř. něco nakreslit... není to vůbec žádný problém. Existuje totiž skvělý online grafický editor od týmu Pixlr, který se vám otevře přímo ve vašem prohlížeči. On-line editor jsem zařadil i do mého webu. Tento článek najdete na viditelném místě v horizontálním menu vedle KONTAKTU. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit... :o) ONLINE EDITOR INFO Více... 08.11. 2011 Víte, že v Adobe Photoshopu je rychlou klávesovou zkratkou pro vyvolání kouzelné hůlky písmeno " W "?
Kategorie: ester ladova videa zdarma

Kategorie: