prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 6441
Čeká na schválení: 184
Celkem kategorií: 11
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » zubní lékaři praha

Nejnovější v kategorii cina:


Strava sportovce | Dream Team Kickbox Brno

Strava sportovce | Dream Team Kickbox Brno

Strava sportovce Strava sportovce Nedostupné Ing. Petr Havlíček, konzultant pro výživu vrcholových sportovců Věra Králová, dietní sestra Nikoho by asi nenapadlo srovnávat fyzickou aktivitu vrcholového sportovce a ostatních aktivně nesportujících občanů. Něco společného bychom však najít mohli, a to vyvážený jídelníček obsahující dostatek energie a všechny důležité látky. Jisté rozdíly samozřejmě najdeme s ohledem na fyzickou zátěž, výdej energie a celkový denní režim. Zatímco zásady zdravé výživy pro běžnou populaci doporučují 4 – 5 denních dávek jídla, u vrcholového sportovce je v některých případech velmi těžké zařadit 3 jídla denně. Zkusme porovnat stravovací zásady vrcholového sportovce – v našem hypotetickém příkladě pětibojaře a ženy přiměřené hmotnosti se sedavým zaměstnáním, tj. např. administrativní pracovnice. Požadavky na stravu: Strava je pro všechny životně důležitá, neboť organismus na svou stavbu, regeneraci a veškeré další činnosti potřebuje dostatek energie a plynulý přísun bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Z jiných zdrojů než ze stravy neumí tělo tyto látky přijímat. Dalším požadavkem, který je na stravu kladen, je udržení přiměřené hmotnosti.
Kategorie: jídelníček pro sportovceSeznam zdrojů na téma zubní lékaři praha:


Zubní ordinace
Zubní ordinace Praha|zubní klinika Praha 4 - DENTAL OFFICE
Prague City Dental - zubní klinika / zubní ordinace Praha
Document Moved
Zubní lékaři - zubaři - Stomatologie-Praha - Centrum komplexní stomatologie
Evropské centrum stomatologie Praha - Komplexní stomatologické služby
Soukromá zubní ordinace, zubař, Hradec Králové, Praha | M-DENT - Stomatologická ordinace
zubní ordinace Praha Háje
Zubní lékaři Praha | Zubní klinika Prague City Dental
zdravotnictví - zubní lékaři – Databáze.cz
Hlavní stránka. Moderní zubní ordinace v Praze | Stomatologie v centru Prahy na náměstí Míru | Zubní ordinace Praha 2
Praha 8 | Praha | Stomatologové - zubní lékař | Ordinace | Seznamy zařízení | Moje lékárna
Praha 3 | Zubní ordinace | Zdravotnictví
Zubní lékař Praha 1 - MUDr. Klimešová
Stomatologie, zubní ordinace, bělení zubů | Zubní, Dentální klinika
ZubnГ­ ordinace - zubnГ­ klinika Studio 32
MUDr. Petr Tománek | Soukromá zubní ordinace Praha 10
zubní lékaři.cs
Zubní ordinace | Moderní stomatologie Astella
Zubní ordinace Arbes Dent – dentální hygiena Praha - zubař Praha

Malá encyklopedie nemocí koní - T - iFAUNA

Malá encyklopedie nemocí koní - T - iFAUNA

Malá encyklopedie nemocí koní - T T – 1. část Tasemnice (obr. 1) U koní parazitují tři druhy tasemnic (Anoplocephala perfoliata, A. magna a Paranoplocephala mamillana), jejich velikost je přibližně 25×1,5 cm, 80×2,5 cm a 4×0,6 cm. Obecně však tito parazité nepředstavují u koní nijak výrazný problém. Pouze v některých chovech mohou být více rozšířené. Koně se nakazí především na jaře na pastvině. Dospělí jedinci tasemnic žijí v tenkém střevě koní, larvální stádia v roztočích. • obr. 1 – Tasemnice Anoplocephala perfoliata. Problémy spojené s přítomností tasemnic V místech, kde se tasemnice přichytí na střevní stěnu, vzniká zánět až vředy.
Kategorie: zánět šlach příznaky

Hollywoodská dieta: Takhle shazují kila celebrity! | Ahaonline.cz

Hollywoodská dieta: Takhle shazují kila celebrity! | Ahaonline.cz

Dobré ráno, je středa 11. ledna 2012, svátek má Bohdana, zítra Pravoslav. Hollywoodská dieta: Takhle shazují kila celebrity! 12.01. 2010  02:00 »Mlsejte a zhubněte! « Takové je motto další světové diety, oblíbené zejména mezi herci Hollywoodu a světoznámými modelkami. Její propagátoři přitom tvrdí, že nejde jen o skvělý redukční režim, díky němuž jdou kila dolů. Jde i o ozdravnou čistící kúru, kterou se vyplatí dodržovat především po Vánocích, Silvestru a dalších svátcích, kdy se stoly s jídlem doslova prohýbají k prasknutí. | Jídelníček hollywoodské diety je sestaven z konkrétního sladkého ovoce, které je bohaté na enzymy podporující metabolismus a trávení, proto je důležité přesně dodržet jeho složení. Některé ovocné dietní režimy navíc dovolují jíst v průběhu tří dnů až týdne, kdy se nejčastěji dodržují, i mléčné výrobky a vařené kuřecí maso. Hollywoodská dieta však striktně zakazuje všechny potraviny kromě doporučeného ovoce.
Kategorie: hollywoodska dieta

Sádky - chov ryb | Současnost | O městě | Chlum u Třeboně

Sádky - chov ryb | Současnost | O městě | Chlum u Třeboně

Jste zde: Domácí stránka | Chlum u Třeboně > O městě > Současnost > Sádky - chov ryb Sádky - chov ryb Rybářské středisko Chlum u Třeboně, Rybářství Třeboň, a. s. hospodaří na více jak sto rybnících. Hlavní chovanou rybou v nich je kapr. Z vedlejších druhů ryb produkují nejvíce amura a tolstolobika, pak dravé ryby jako jsou štika, sumec, a candát. V neposlední řadě doplňkem výroby tohoto střediska jsou barevné ryby - zlatý jesen, zlatý karas a koi kapr - ostatně těmito rybami se zčásti zarybňují sportovní revíry, které středisko vlastní. Dalšími atraktivitami tohoto střediska jsou výše jmenované sportovní revíry.
Kategorie: chov kapra

Snubní prsteny kombinované

Snubní prsteny kombinované

 Snubní prsteny žluté zlato Snubní prsteny kombinované zlato Snubní prsteny bílé zlato Snubní prsteny kombinované Vzory kombinovaných snubních prstenů Kliknutím na náhled se vám otevře stránka s detailními informacemi o vámi zvoleném druhu kombinovaného snubního prstenu, na níž si můžete vámi vybrané svatební prstýnky také přímo objednat. Vrátit se na stejné místo stránky s náhledy kombinovaných snubních prstýnků lze použitím tlačítka "O stranu zpět" v levém menu. Nejrychlejší je pro návrat na předchozí stránku kliknutí druhou rukou na klávesu "Backspace", která je označena doleva mířící šipkou a nachází se vpravo nahoře na vaší klávesnici. Takto se lze v katalogu snubních prstenů velmi svižně pohybovat.
Kategorie: svatební prstýnky

Tukožroutská polévka vylepšená na téma cibulačka (VEG, R) recept - Labužník.com

Tukožroutská polévka vylepšená na téma cibulačka (VEG, R) recept - Labužník.com

mrtvola Příspěvků: 1352 25.01. 09 03:43 Re: Tukožroutská polévka vylepšená na téma cibulačka (VEG, R) Misano, vrať se do hrobu! Nebo lépe do krematoria, aby byla jistota, že přestaneš prudit svou trapnou reklamou. Napsat příspěvek Labužník misana02 Příspěvků: 2 25.01. 09 03:43 Re: Tukožroutská polévka vylepšená na téma cibulačka (VEG, R) Pročetla jsem si Vaši diskusi a s většinou souhlasím. Uvedu vlastní zkušenost – zhubla jsem úpravou PH v těle. Je známo, že velké množství zdravotních problémů způsobuje překyselení organismu. Tento problém jsem vyřešila na počátku hubnutí a mám tu zkušenost, že váha jde o hodně rychleji dolů. Pokud budete mít zájem o podrobnější informace, kontaktujte mě na email misana90@ seznam.cz. Napsat příspěvek DanaJ Příspěvků: 1057 25.01.
Kategorie: tukožroutská polévka recept

Kategorie: