prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 5608
Čeká na schválení: 104
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » masaz prostaty

Nejnovější v kategorii cina:


Kino Svět | Informuji.cz

Kino Svět | Informuji.cz

Není zde Vaše kino? Ucelený přehled programů kin v ČR na jednom místě. Seznam kin je logicky uspořádán dle jednotlivých krajů. Kino Svět náměstí Františka Křižíka 1291, 390 01 Tábor Program kina Svět (náměstí Františka Křižíka 1291, 390 01 Tábor) platný pro Středu 11.1. 2012 Zobrazit program kina na: Dnes Zítra Pátek 5 5 hodnoceno 1x 1 Do kin CineStar za 89 Kč Každé úterý s O2 Extra Klubem úžasná sleva. Zbude na popcorn! www. o2extra.cz Dluh drama/thriller 11.01.
Kategorie: kino svět táborSeznam zdrojů na téma masaz prostaty:


Masáž Prostaty.cz « Lékařské metody « Zdraví « Catalog Clonet cs
masaze prostaty - AVÍZO.cz
Předstojná žláza - Wikipedie
Diskuze Masáž prostaty ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
Nejčastější otázky | TANTRA MASÁŽE PRAHA
Masaze-prostaty
Masáž prostaty
Masáž prostaty | Poradte.cz
eStránky.cz | Katalog - masaz prostaty
Ceník tantra masáží :: Etericka vila
TANTRA JÓGA A LÉČENÍ PROSTATY
Masaz prostaty - firmy z rubriky Masáže, masaz prostaty - firmy
Tantra masáž prostaty a rozety - Savitri
Masáž prostaty | Doktorka.cz
Masáž prostaty . | Studio INES Litomyšl
Masáž prostaty - Diskuze Omlazení.cz
Masáž prostaty :: SPA - salon ALTAIR
Masáže - masaz prostaty, inzerce
Masáž Prostaty.cz - informace, návody a rady jak na to - www.zacatek.cz
Služby - Masáže prostaty - relaxační a erotické masáže

Hudba zadarmo a legálně ke stažení na internetu? Ano! | Zelený mužíček.cz

Hudba zadarmo a legálně ke stažení na internetu? Ano! | Zelený mužíček.cz

Hudba zadarmo a legálně ke stažení na internetu? Ano! Zelený mužíček | Pátek 13.06. 2008 00:00 Komentářů: 5 „Stahovat hudbu z internetu se dá i legálně. A co je ještě lepší – zadarmo! Stačí vědět, kde máte hledat – a přesně to vám prozradím. “ Před několika dny jsem sháněl nějakou hudbu do jednoho Linerider videa (ano, ještě bude další). Vím, že existují mraky webů, které mp3 nabízí ke stáhnutí zdarma, ale takovou hudbu tam samozřejmě dát nemůžu, takže jsem se musel poohlédnout po něčem jiném. A taky že jsem našel. Na adrese http://music.download.com najdete tisíce mp3 ke stažení zadarmo, navíc jsou poctivě rozděleny do kategorií Rock & Pop, Indie Rock, Electronic & Dance, Hip-Hop, R&B & Soul, Country, Folk, Blues, Jazz, Latin, World, Reggae, Classical, New Age, Religious, Children's, Easy Listening & Vocals, Podcasts, Comedy & Spoken Word a Soundtracks & Holiday. Ty se navíc dělí dále, takže rozdělení podle žánrů je dokonalost sama.
Kategorie: stahuj hudbu zdarma

Fórum - Zobrazit téma - Nastavení datových služeb pro O2 - www.WMHelp.cz

Fórum - Zobrazit téma - Nastavení datových služeb pro O2 - www.WMHelp.cz

Ahoj. Zpracoval jsem kompletní nastavení datových služeb pro O2, tak jsem se rozhodl s vámi o něj podělit Celé je to popsané pro MDA Compact s WM 2003SE, ale nastavení se do WM 6 určitě změnilo minimálně, takže by toto nastavení neměl být problém použít na jakémkoliv zařízení s Windows Mobile GPRS WAP Start > Nastavení > Připojení > Připojení Zvolte záložku Upřesnit a klikněte na volbu Vyberte sítě. Klikněte na Nový Zadejte název nastavení: Nastavení O2 WAP Vyberte záložku Modem, klikněte na Nový Zadejte název připojení: O2 WAP Vyberte modem: GSM Modem (GPRS) Další Název přístupového bodu: wap Další Uživatel: Nevyplňuje se Heslo: Nevyplňuje se Doména: Nevyplňuje se Klikněte na Dokončit vyberte záložku Nastavení serveru proxy zaškrtněte volbu Tato síť je připojena k internetu a Síť používá proxy k přístupu na Internet vyberte Upřesnit vyplňte HTTP Server: 160.218. 160.218 Port: 8080 V Internetu Exploreru poté už jen zadáte adresu http://wap.o2active.cz/ Internet Start > Nastavení > Připojení > Připojení Zvolte záložku Upřesnit a klikněte na volbu Vyberte sítě. Klikněte na Nový Zadejte název nastavení: Nastavení O2 Internet Vyberte záložku Modem, klikněte na Nový Zadejte název připojení: O2 Internet Vyberte modem: GSM Modem (GPRS) Další Název přístupového bodu: internet Další Uživatel: Nevyplňuje se Heslo: Nevyplňuje se Doména: Nevyplňuje se Klikněte na Dokončit MMS Start > Nastavení > Připojení > Připojení Zvolte záložku Upřesnit a klikněte na volbu Vyberte sítě. Klikněte na Nový Zadejte název nastavení: Nastavení O2 MMS Vyberte záložku Modem, klikněte na Nový Zadejte název připojení: O2 MMS Vyberte modem: GSM Modem (GPRS) Další Název přístupového bodu: mms Další Uživatel: Nevyplňuje se Heslo: Nevyplňuje se Doména: Nevyplňuje se Klikněte na Dokončit Start > Doručená pošta > Nástroje > Nastavení MMS Zvolte záložku Servery a klikněte na volbu New Název: O2 MMS Brána: 160.218. 160.218 Číslo portu: 8080 Adresa serveru: http://mms.o2active.cz:8002 Spojit pomocí: Nastavení O2 MMS Limit velikosti pro: 300K WAP Verze: WAP 2.0 Klikněte na OK Označte položku O2 MMS a klikněte na Nastavit jako výchozí Kliknete na OK E-Mail (příklad Seznam.cz) Start > Nastavení > Připojení > Připojení Zvolte záložku Upřesnit a klikněte na volbu Vyberte sítě. Klikněte na Nový Zadejte název nastavení: Nastavení O2 Internet Vyberte záložku Modem, klikněte na Nový Zadejte název připojení: O2 Internet Vyberte modem: GSM Modem (GPRS) Další Název přístupového bodu: internet Další Uživatel: Nevyplňuje se Heslo: Nevyplňuje se Doména: Nevyplňuje se Klikněte na Dokončit Start > Doručená pošta > Účty > Účty > Nový Zadejte elektronickou adresu: např. Franta@seznam.cz Další Vaše jméno: Franta Vokurka Uživatel: Franta Heslo: vaše heslo do e-mailové schránky zaškrtněte Uložit heslo Další Typ účtu: POP3 Název: např. Můj e-mail Další Příchozí pošta: pop3.
Kategorie: http wap mms

Motol - Wikipedie

Motol - Wikipedie

Charakter čtvrti V Motole se nenachází, na rozdíl od jiných pražských čtvrtí, sídliště, nebo nějaká rozsáhlejší bytová zástavba. Kolem původní vesnice tak zůstaly louky, na nichž postupně vyrostla vozovna, hotel Golf, motolská nemocnice a malé sídliště Na Homolce, které je ovšem od Motola samotného poměrně daleko. Právě výše zmíněná nemocnice spolu s nedalekým krematoriem je pro celou čtvrť nejvýznamnější. Poblíž krematoria se nachází přírodní památka Kalvárie v Motole. Na Motolském potoku byla také zřízena soustava rybníků, některé z nich slouží v zimě k bruslení a v létě ke koupání. V areálu tramvajové vozovny byla také zřízena střední škola a učiliště. Historie Vznik Motola se datuje někam do středověku. V 17. století částečně i zde probíhala Bitva na Bílé hoře, přešly tudy bojující armády. K Praze byla tehdy vesnice připojena roku 1922 při vzniku Velké Prahy, jako její okrajová část. V roce 1938 sem byla zavedena tramvajová doprava a vybudována vozovna, po válce nárůst dopravy si vynutil modernizaci Plzeňské ulice a její pozdější přemostění tangenciální komunikací Na Vidouli - Vypich.
Kategorie: motolská nemocnice

Tlakoměry, tonometry, měřiče krevního tlaku | GlobalCare.cz

Tlakoměry, tonometry, měřiče krevního tlaku | GlobalCare.cz

GlobalCare.cz Zdravé prostředí v kanceláři, bytě i domě, doplňky pro vitalitu těla... k navigaci k navigaci (produkty) Tlakoměry - tonometry Úvodní stránka / Zdravotechnika / Tlakoměry - tonometry Tlakoměry - tonometry, měřiče krevního tlaku automatické, hodinkové i pažní HYPERTENZE - neboli vysoký krevní tlak je jednou z nejnebezpečnějších nemocí, která plíživě a systematicky škodí celému lidskému organismu. Velmi vážná rizika se objevují v souvislosti s dlouhodobě neléčeným vysokým krevním tlakem, jehož příčinou nemusí být jen nezdravý způsob života, ale jistou měrou se zde může uplatnit genetická predispozice. A co Vy? - pomýšleli jste na to nebo zaujímáte jen pasivní postoj? Kontrolujete preventivně svůj krevní tlak, zda je v pořádku - v mezích normy? Pokud ne a máte o preventivní kontrolu krevního tlaku zájem, není nic snadnějšího než pořídit vlastní, plně automatický digitální tonometr - tlakoměr. Certifikované výrobky Microlife a Omron Vám zaručí nejvyšší garanci a přesnost naměřených hodnot. To, co může včasné zjištění a zahájení léčby hypertenze zachránit se nedá vyčíslit penězi. Cenové relace těchto certifikovaných přístrojů jsou vzhledem k jejich užitné hodnotě velmi přijatelné.
Kategorie: tlakoměry krevního tlaku

Čína - Recepty - Labužník.com

Čína - Recepty - Labužník.com

Rychlá navigace: Databáze receptů » Recepty podle národních kuchyní » Čína - recepty Zpět na seznam národních kuchyní Čína - recepty Přepnout na řádkový výpis Hovězí proužky v pomalém hrnci Autor: spiser Příprava: 4,5 hodiny 5 komentářů Zobrazeno 2316x, vloženo 30.01. 07 DIM SUM v pařáku Autor: babi 3 komentáře Zobrazeno 3872x, vloženo 25.01. 06 Rýže plná dobrot z čínského wok kotlíku Autor: babi Příprava: pár minut Zobrazeno 3377x, vloženo 25.01. 06 Buddhovy hody Dia Veg Autor: babi 13 komentářů Zobrazeno 5924x, vloženo 11.01. 06 Kapr Liu Autor: honzi 2 komentáře Zobrazeno 5032x, vloženo 26.11. 05 Slané asijské okurky Autor: honzi 3 komentáře Zobrazeno 2676x, vloženo 25.11. 05 Šantungská kachna Autor: honzi 10 komentářů Zobrazeno 7801x, vloženo 25.11. 05 Čínské nudle s masem a zeleninou Autor: myfca Příprava: cca30 minut 1 komentář Zobrazeno 19427x, vloženo 11.11. 05 Zázvorované kuře pro Scarlet Autor: Pupek Příprava: 20 min. 17 komentářů Zobrazeno 3205x, vloženo 21.07.
Kategorie: cina recepty

Kategorie: