prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7654
Čeká na schválení: 269
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » bolest pod levým žebrem

Nejnovější v kategorii cina:


Hledám inspiraci | LACHIM spol.s r.o. - kvalitní koupelny - velkoobchod

Hledám inspiraci | LACHIM spol.s r.o. - kvalitní koupelny - velkoobchod

www. kvalitnikoupelna.cz e-shop VÝPRODEJ | Dlužníci | Zaměstnání | Novinky | Kontakt | www. kvalitnikoupelna.cz Zají­mavosti - inspirace Individuální řešení Koupelna v paneláku Koupelna v rodinném domku Sociální zařízení Změna prostoru pro koupelnu 26. 09. 2011 školení pro naše partnery jsme pořádali na zámku - v... ... více 02. 08. 2011 XII. S tebou mě baví svět tradiční firemní akce na vodu -... ... více 19. 04. 2011 dlužníci na webu zřídili jsme novou sekci na našich... ... více všechny novinky Co vám můžeme nabídnout?
Kategorie: koupelny fotoSeznam zdrojů na téma bolest pod levým žebrem:


Hledám zdraví - Štípavá bolest pod levým žebrem
Slezina
Bolest pod pravými žebry | Moje těhotenství-můj těhotenský deníček
Bolest pod levou lopatkou
Zpověď Bolest pod levým žebrem ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
Žlučníkový zánět (Příspěvek Rodina.cz)
Bolest dole na pravém nebo pod pravým… | Odpovědi.cz
Homeopatie.cz
Bolesti pod pravým žebrem - příčina - Zdraví - ZDRAVÍ, NEMOCI, MÉ ZÁVISLOSTI
bolest žeber | Poradna lékaře - uLékaře.cz
Spoveď Bolest pod levým žebrem .....::::::::www.spovednica.sk:::::::::::::::::::::................
Od 4.-5. měsíce těhotenství mě píchá pod žebry
Doktoronline - Pozor na rakovinu prsu
Co odhalí jaterní testy - Vitalia.cz
Obtíže provázející i pravidelné těhotenství | Těhotenství, porod, vývoj dítěte a nemoci očima předních českých odborníků
Máte potíže se žlučníkem? Přestaňte se přejídat | Abeceda Zdraví .cz
Bolest pod levým žebrem - Diskuse - eMimino.cz
Jaký orgán je vpravo pod žebry?
Bolesti pod levým žebrem před menstruací - Diskuse - eMimino.cz
ŽENA-IN.cz - Bolesti hrudní páteře - Magazín

Fakultní nemocnice u sv. Anny - Wikipedie

Fakultní nemocnice u sv. Anny - Wikipedie

Historie Na území dnešní nemocnice existoval od středověku ženský dominikánský klášter. Ten byl 2. května 1782 císařem Josefem II. zrušen a o rok později bylo rozhodnuto o zřízení špitálu u sv. Anny. 2. ledna 1786 zde zahájil provoz "Císařsko-královský všeobecný zaopatřovací ústav". Do funkce ředitele byl jmenován Tomáš Pötzl. Jeho celková kapacita byla 80 lůžek, rozdělených mezi porodnici, nalezinec, sirotčinec a oddělení pro pomatené. Samotná nemocnice měla dvě oddělení: interní pro choroby horečnaté a kloubní a externí tedy chirurgické pro choroby kožní, šedý zákal, zákroky na končetinách a podobně. K izolaci pro infekční onemocnění sloužily dřevěné domky na zahradě - jeden pro nemocné vzteklinou a druhý pro pravé neštovice. Pro nedobrou finanční situaci byly v letech 1817 - 1819 zestátněny porodnice, nalezinec, sirotčinec a blázinec, od roku 1853 pak tyto byly prohlášeny za zemské ústavy.
Kategorie: nemocnice u svaté anny

Inzerce zdarma, inzeráty zdarma, anonce a bazar - Xinzerce.cz

Inzerce zdarma, inzeráty zdarma, anonce a bazar - Xinzerce.cz

Auta do 100 tisíc, do 250 tisíc, náhradní díly... Počítače notebooky, PC sestavy, herní konzole... Práce brigády, administrativa, práce z domova... Bydlení byty pronájem, pozemky, chaty a chalupy... Motocykly enduro, terénní, silniční čtyřkolky... Mobily a navigace Apple, Nokia, Samsung, GPS, navigace... Sport lyžování, rybaření, golf, cyklistika... Zvířata psi, kočky, hlodavci, ptactvo, koně... Stroje a zařízení zemědělství, stavebnictví, motory, čerpadla... Elektro televize, LCD, fotoaparáty, bílá technika...
Kategorie: annonce inzerce

Untitled

Untitled

Média o inkontinenci Cviky, jež dokáží zlepšit sexuální prožitek a předejít inkontinenci 18. 5. 2011 novinky.cz Pánevní dno se ve třech vrstvách rozepíná mezi stydkou kostí, kostrčí a hrboly sedacích kostí. Poskytuje tak podporu pánevním a břišním orgánům. Jakmile toto svalstvo ochabne, dochází ke ztrátě stability pánve a k celé řadě zdravotních problémů - od bolestí kyčlí, zad, přes poruchy močení až ke gynekologickým problémům včetně nemožnosti dosáhnout orgasmu. Za oslabení svalů pánevního dna nejčastěji může těhotenství a porody, výjimkou ale nejsou i takové věci, jako nošení těžkých věcí či dědičné dispozice. V každém případě se tyto svaly chovají stejně jako jiné svaly v lidském těle, tudíž bude-li je žena pravidelně procvičovat, napětí svalu se zvýší a díky tréninku se i v pozdějším věku přirozené ochabování svalu oddálí. Lepší sexuální prožitky pro ženy i muže Posilování pánevního dna má blahodárný vliv i na sexuální život páru. Jednak u žen dochází ke zpevnění poševní stěny a tedy i k zúžení pochvy, což vede k těsnějšímu a intenzivnějšímu styku. Zároveň však také k větší vzrušivosti díky obnovení nervových zakončení v oblasti poševního a análního vchodu. Žena díky tomu snáze dosáhne orgasmu a svůj prožitek i několikanásobně zintenzivní. "
Kategorie: cviky na posílení pánevního dna

Ceník stavebních prací | Odborná literatura od Verlag Dashöfer, nakladatelství

Ceník stavebních prací | Odborná literatura od Verlag Dashöfer, nakladatelství

Aktuální verze programu Ceník stavebních prací   3.3. s novou funkcí programu Automatické určení výměr + navíc certifikát prokazující Vaši práci s danou cenovou úrovní.
Kategorie: ceník stavebních prací

Telefónica O2 Jednotka: nastavenie sms, mms, wap-u, internetu a roamingu | res5ekt.com

Telefónica O2 Jednotka: nastavenie sms, mms, wap-u, internetu a roamingu | res5ekt.com

Tak včera som to konečne dostal :D. Aby som to uviedol na pravú mieru, nemám na mysli nejaké cykly ;) (ktoré našťastie! ani nemôžem mať), ale Telefónica O2 SIM kartu so všetkými výhodami ktoré od 2. 2. 2007 budem môcť začať naplno využívať. A práve od tohto dátumu by sa to mohlo okolo mobilných technológií a služieb na Slovensku pohnúť vpred, aj keď nájdu sa aj ľudia s názorom, že len pribudne tretí do "partie". Pesimisti! :) Kto už predbežný cenník O2 pozná môže konštatovať, že až tak moc výrazná zmena v cenách oproti Orange a T-mobile to nie je. Samozrejme ak neberieme do úvahy ceny (2 sk/min) volaní v rámci vlastnej siete a v rámci kampane "Staňte sa O2 Jednotkou". No ceny nie sú všetko. Lepšie a kvalitnejšie služby, rýchlejší mobilný internet s väčším pokrytím a väčším objemom dát, či možnosť vstupu virtuálnych operátorov to sú oblasti ktoré by sa všeobecne mohli po spustení prevádzky O2 zlepšiť, resp. zaviesť. O2 SIM karta - telefónne čísla s predvoľbou 0949 O2 SIM karta nie je ničím zvláštna.
Kategorie: http wap mms

Kategorie: