prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 12383
Čeká na schválení: 343
Celkem kategorií: 13
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » kolosvarske zeli

Nejnovější v kategorii cina:


Vánoční cukroví: lidé poslali do soutěže své rodinné stříbro. Tady jsou jejich nejlepší recepty | life.ihned.cz - Jídlo

Vánoční cukroví: lidé poslali do soutěže své rodinné stříbro. Tady jsou jejich nejlepší recepty | life.ihned.cz - Jídlo

Vánoční cukroví: lidé poslali do soutěže své rodinné stříbro. Tady jsou jejich nejlepší recepty Po generace děděné recepty na vánoční cukroví se utkaly v soutěži. Mirka van Gils Slavíková, paní profesorka umělecké cukrařiny, z nich vybrala ty nejlepší. Vy máte možnost je vyzkoušet a hlasovat, který je králem všech vánočních receptů. Radka Hrdinová redaktorka Čtěte více o: jídlo | Vánoce
Kategorie: recepty na vánoční cukroví fotoSeznam zdrojů na téma kolosvarske zeli:


Kološvarské zelí :) - Top Recepty.cz
Uložto - Vareni-Kolosvarske zeli.avi
Kološvárské zelí III. - Top Recepty.cz
Kološvárské zelí - Recepty.cz - On-line kuchařka
Stшednм propeиenэ blog

Rakovina a kouření - různé druhy rakoviny u kuřáků - Kuřákova plíce

Rakovina a kouření - různé druhy rakoviny u kuřáků - Kuřákova plíce

Nekuřácké restaurace Nekuřácké restaurace Alkoholismus a alkohol Alkoholismus a vše o něm Statistika návštěvnosti Detailní statistiky zde Počet stránek webu: 342 Nacházíte se na největším webu o kouření na českém internetu. Obsahuje 342 stránek. Slovo psychologa: „Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat. “ Slovo statistika: „Pokud by všichni kuřáci v ČR přestali kouřit, jedna třetina onkologů by byla bez práce. “ Slovo filosofa: „Závislost nelze jen tak vyhodit oknem. Musíte ji laskavě svést ze schodů, doprovodit ji ke vchodu a vypoklonkovat ze dveří... “ Mark Twain Jsme na Facebooku rakovina poradna bupropion tabák elektronická cigareta zyban kotinin smoklin nekuřácké restaurace statistiky abstinenční příznaky kouření vodní dýmka tloustnutí videa rakovina plic test cigareta elektronická odvykání kouření infarkt vareniklin emfyzém champix
Kategorie: rakovina krku příznaky

Simpsonovi.net | Online hry

Simpsonovi.net | Online hry

Pivíčko Duff Jednoduchá hra, kde Homer nejspíše s Barneym zachraňují pivovar Duff, který zažehly plameny a chtějí pomoci jejich oblíbenému pivu, za které jinak tak draze platí U Vočka. Odnes všechny barely do kufru auta, ale pozor, ať nechytneš nějaký hořlavý plamen! Ten by tě totiž pěkně spálil a objevil by se název Konec hry.
Kategorie: simsnovi hry

Vše, co jste chtěli vědět o Kindle - Lupa.cz

Vše, co jste chtěli vědět o Kindle - Lupa.cz

Whispernet Pokud obsah do vaší čtečky putuje vzduchem (WiFi, 3G), pak je to s pomocí amazoní sítě Whispernet. Ale ta se nestará jen o doručení obsahu, například umí i synchronizovat místo, kam jste dočetli danou publikaci mezi různými zařízeními. Pokud například čtete na Kindle, ale u doktora máte se sebou jen smartphone s nainstalovaným Kindle for Android (třeba), tak se vám daný titul otevře na témže místě, kde jste ho v samotném Kindlu opustili a naopak po návratu domů budete na čtečce pokračovat tam, kde jste v čekárně u zubaře přestali. Software pro správu Ať už z důvodu udržení přehledu nebo kvůli konverzi formátů, obsah pro Kindle se vyplatí spravovat s pomocí nějakého k tomu určenému programu. Jednou z nejlepších voleb je Calibre, který je dostupný pro všechny rozšířené platformy – Win, Mac i Linux. S jeho pomocí můžete nejen udržovat přehled o vašich knihách, konvertovat formáty a nahrávat je do Kindle (nebo i jiného zařízení) ale dá se například i nastavit stahování článků z vybraných webů. Buď si zvolíte z přednastavených možností (je tam i několik českých zdrojů) nebo si sestavíte vlastní menu. Každý zdroj se v určenou hodinu stáhne a odešle přes mail do Kindle. Stanza je jednoduchá čtečka, která ale umí převádět mezi mnoha formáty. Pokud nemáte nároky na další funkce, pak je to řešení.
Kategorie: abc cizích slov

Relaxační hudba - Relaxační hudba

Relaxační hudba - Relaxační hudba

RSS Globální RSS Tato rubrika/téma Statistika HTML Relaxační hudba Největší výběr poslechových ukázek: www. rolandsante.cz • uvolňuje svalové napětí, pročišťuje organismus na duševní a posléze fyzické úrovni • pomáhá při únavě a nervovém vypětí • harmonizuje srdeční činnost a centrální nervovou soustavu • usnadňuje a zrychluje učení • pro osvěžující a ozdravné učinky doporučujeme k poslechu pro těžce duševně i fyzicky pracující, lékaře, učitele nebo manažery • naplňuje novou životní energií Poslech relaxační hudby je mým velkým koníčkem, rád Vás zde budu seznamovat s mými postřehy ze světa těchto hudebních kategorií: relaxační hudba MP3, new age hudba, léčivá hudba, ambientní hudba, keltská hudba MP3 či meditační hudba MP3. Tyto kategorie však mezi sebou úzce souvisejí a prolínají se, takže takovéto škatulkování je opravdu jen pro Vaši představu. Na úvod chci poznamenat, že si vážím práce hudebníků, neboť hudbu také komponuji a vím, jak je to náročné. Proto se na tomto blogu budu zabývat pouze tím, kde je Mp3 hudba ke stažení legálně a které stránky a on-line obchody s hudbou opravdu svou kvalitou a cenovou výhodností stojí za to. Pro začátek bych Vám doporučil mé oblíbené stránky s internetovým obchodem www. rolandsante.cz,kde najdete výběr dlouhých poslechových Mp3 zdarma autorů světového významu jako jsou např. Roland Santé, Medwyn Goodall či Terry Oldfield. Přeji Vám příjemný poslech a budou následovat další mé články s úvahami nad hudbou new age, o kterou se již zajímám mnoho let a stala se pro mě významnou součástí mého duševního života.
Kategorie: relaxační hudba mp3

Články - Vlasy.cz

Články - Vlasy.cz

v kategorii Účesy, střihy Rozzařte svůj účes – podzim ve vlasech 1. 11. 2011 | 0 komentářů | Jana Fabryova | Barvené vlasy a barvení | Prodlužování vlasů | Účesy, střihy | V současné době se stává aplikace barevných vlasových pramínků módní záležitostí. Přestože se nejedná o žádnou převratnou novinku, je to cesta k vytvoření zajímavého a finančně nenáročného účesu ve velmi krátké době. Trh skýtá široké možnosti, tak nechte se inspirovat a potlačte nudu ve vlasech. celý článek Žehličky, fény, Iontová technologie a kadeřník - 4% říkají ano 10. 8. 2011 | 0 komentářů | Jana Fabryova | Péče o vlasy, výživa | Účesy, střihy | Když jsem se poprvé setkal s pojmem Bio Ionic v souvislosti s fénem a žehličkou na vlasy, byl jsem trochu skeptický. V informačním letáku jsem se sice dočetl, že nano-iontové kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný pokrok ve vysoušení vlasů, ale že tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat, tomu jsem jako průměrný uživatel a kadeřník vůbec nerozuměl celý článek Prázdninový účes z krátkých vlasů 18. 7. 2008 | 0 komentářů | redakce Vlasy.cz | Účesy, střihy | Nevíte co s krátkými vlasy? Z krátkých či mírně odrostlých vlasů si můžete vymodelovat prázdninový účes už za 40 minut! celý článek Perfektní účes pro polodlouhé vlasy už za 30 minut!
Kategorie: vlasy a střihy

Kategorie: