prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 11950
Čeká na schválení: 244
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » kmplayer čeština

Nejnovější v kategorii cina:


Call of Juarez - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma

Call of Juarez - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma

Westernová akce Call of Juarez, dшíve známá jako Lawman. Hra navodí atmosféru naprosto nelítostného svмta zaиátku 19. století na hranicích USA a Mexika, prosycenou vщní stшelného prachu, krve a koтského trusu. V Call of Juarez hráиi stшídavм zastoupí hned dvм navzájem protikladné role - roli uprchlíka a roli jeho pronásledovatele. Tím uprchlíkem je mladík jménem Billy, který se jednoho dne rozhodl utéct z domova, kdyћ uћ se ponмkolikáté dostal do kшíћku se svým nevlastním otcem. Po dvou letech bloumání svмtem se ale rozhodl vrátit.
Kategorie: call of juarez češtinaSeznam zdrojů na téma kmplayer čeština:


KMPlayer - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
KMPlayer - UltraDownload.cz
Sosej KMPlayer 3.0.0.1442 - Sosej.cz
cestinyxyz
KM player - JNP.cz
Uložto - KMPlayer 2.9.4.1435 v češtině.rar
KMP Player - poradna.net
KMPlayer a čeština - Živé.sk
KM Player download - eDownload.cz
The KMPlayer 3.1.0.0 R2 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
KMPlayer download - VšeLegálně.cz
Smitka development :: KMPlayer - fajnový multimediální přehrávač
KMPlayer a čeština
The KMPlayer ke stažení zdarma - download
www.telefonlarhrv.info: kmplayer čeština
KMPlayer - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
KM Player - korejský multimediální přehrávač — SWMag.cz
KMPlayer 3.0.0.1441 - dobré programy.cz
Pětka nejlepších multimediálních přehrávačů - iDNES.cz
The KMPlayer – nejlepší přehrávač videa na PC | hafnet.cz

SAMSUNG PC Studio - Mobile-Forum.cz

SAMSUNG PC Studio - Mobile-Forum.cz

Čaute, jak se dá připojit i900 k PC studiu? mě se to nějak nedaří. Musim mít AS nebo ne? New pc studio mi pořád padalo,tak sem myslel že skusim něco jinýho ale nějak se nedaří.. Edit: Je to blbý se ptát když jsme v sekci WM, ale je to vůbec program pro Windows mobile? Když sem si to nainstaloval do počítače tak to nainstalovalo ovladače pro Simbian, což se mi nějak nezda...
Kategorie: samsung pc studio

Modul evidence majetku , výpočet odpisů

Modul evidence majetku , výpočet odpisů

Navigace : Home Moduly SQL Advanced Modul Evidence majetku Modul Evidence majetku Napsal : Administrator Aktualizováno 28 Prosinec 2011 Charakteristika modulu EVIDENCE DHIM a HIM Program Majetek je určen k evidenci majetkových karet odepisovaných (DM, DDM), neodepisovaných (neevidovaný majetek, pozemky, ostatní majetek) a majetek v leasingu. Členění je možné dle druhů majetku, stavových účtů, středisek, místností, pracovníků, zakázek a obchodních případů. Kromě samozřejmých tiskových výstupů je podprogram propojen s Účetnictvím. Program je vhodný pro všechny typy firem včetně škol a příspěvkových organizací. Jeho velkou výhodou, která dojde ocenění zejména v organizacích s velkým počtem majetkových karet, je podpora čárových kódů. Na kartách jsou evidovány zvláštním zápisem veškeré pohyby, tedy zařazení, technické zhodnocení, změna ceny, přesuny (např. stěhování, změna odpovědné osoby), účetní a daňové odpisy a vyřazení. Dále je možné zapnout evidenci pravidelných nebo nepravidelných kontrol, program pak avizuje nutnost provedení úkonů v libovolném budoucím období (technické kontroly, kontroly měřidel apod.) Důležitou vlastností programu je jeho variabilita, jejímž důsledkem je vratnost všech operací včetně uzávěrky bez ztráty dat zadaných po této uzávěrce. Zápis do databáze lze povolit nebo zakázat uzavřením období, jemněji pak uzavřením jednotlivých karet.
Kategorie: výpočet odpisů

Rakovina prsu a AVON pochod 2009 - Fit Porod.cz

Rakovina prsu a AVON pochod 2009 - Fit Porod.cz

Příčiny a rizikové faktory vzniku rakoviny prsu Na vzniku onemocnění rakovinou prsu se nejčastěji podílí ženský hormon estrogen. Ten podporuje růst buněk v tkáních prsou a rozmnožovacích orgánů. Dojde-li k nekontrolovatelnému růstu buněk, může se objevit nádor. Mezi další rizikové faktory patří výskyt menstruace před 11. rokem života. Nástup menopauzy po 55. roku života. Dále pak porod po 30. roku života, případně žádný porod a žádné kojení. Hormonální substituční léčka po přechodu.
Kategorie: rakovina prsu příznaky

Cyberlink Power DVD 10 : Programy - Warez Fórum WAR4ALL

Cyberlink Power DVD 10 : Programy - Warez Fórum WAR4ALL

Otevří Power v klasickém režimu-ne Kino. Vlevo nahoře zvol Video,vyber složku na HDD kde máš uložené DVD a označ jí-neotvírat. Když je označená,tak dole dej Play. Pokud je součástí DVD menu,tak ti to spustí s ním.
Kategorie: ciberlink power dvd

Cvičení v těhotenství a šestinedělí - Beránková Blanka - Knihy.ABZ.cz

Cvičení v těhotenství a šestinedělí - Beránková Blanka - Knihy.ABZ.cz

Předmětná hesla Šestinedělí Kondiční cvičení Těhotenství Popis V rozšířeném přepracovaném vydání původního Cvičení v těhotenství autorka uvádí cviky pro těhotné ženy a nově i pro šestinedělky. Fyzická aktivita usnadňuje porod a rovněž v období poporodním vhodně volené cviky urychlují regeneraci organismu a zamezují vzniku častých potíží, bolestí v zádech, úniku moči. Pro matku jistě není jednoduché přizpůsobit svůj režim dennímu rytmu miminka, přesto je důležité, aby si každý den našla čas na odpočinek a cvičení. Související tituly: Cvičení v těhotenství a šestinedělí Miriam Wessels, Heike Oellerich Cena: 324 Kč Těhotenství a šestinedělí v kondici Vitíková Radka Cena: 133 Kč Těhotenství, porod a šestinedělí Mikulandová Magdalena Cena: 150 Kč Průvodce těhotenstvím Chmel Roman, Plicka Antonín, Kubáčová Veronika Cena: 221 Kč Aktivní těhotenství s betynkou - DVD Kynychová Hanka Cena: 221 Kč Zákazníci kupující zboží "Cvičení v těhotenství a šestinedělí" mají také často zájem o tyto tituly: Cvičení v těhotenství a šestinedělí Miriam Wessels, Heike Oellerich Cena: 324 Kč Aktivní těhotenství Cena: 239 Kč Pravda o mléce autorů kolektiv Cena: 177 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze.
Kategorie: cviky pro těhotné

Kategorie: