prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 15121
Čeká na schválení: 195
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » diktáty z českého jazyka

Nejnovější v kategorii cina:


Snížení krevního tlaku není tak těžké

Snížení krevního tlaku není tak těžké

Jestli máte hypertenzi, to spolehlivě zjistí tonometr a jakékoliv tlakoměry krevního tlaku, které zaškrcují paže a následným pomalým uvolňováním cév na paži ukážou vaši hodnotu. Normální tlak krve je 120/80 torr, vysoký tlak je vyšší než 140/90 torr. Prášky předepsané od lékaře nemusí být jediným vašim pomocníkem při cestě za nižším tlakem. Co ještě můžete udělat pro své zdraví? · Při léčbě hypertenze je důležité pravidelné měření tlaku. Tonometr vám s tím spolehlivě pomůže. Doporučujeme tonometr Omron M6, jehož funkčnost výrobce zaručuje 5 let, což vás přesvědčí o jeho vysoké spolehlivosti a kvalitě. Tlakoměry krevního tlaku s jednoduchým ovládáním jsou ty nejlepší, nemusíte se trápit se složitými ovládacími postupy. I mezi ně patří tonometr Omron M6. · Zlepšit si hodnoty krevního tlaku znamená snažit se vymýtit všechny dosavadní zlozvyky.
Kategorie: tlakoměry krevního tlakuSeznam zdrojů na téma diktáty z českého jazyka:


Český jazyk - eDownload.cz
Diktáty online
Diktáty z českého jazyka download
Diktáty z českého jazyka
Diktát i y
Diktáty > Přijímací zkoušky na střední školu > Čtyřleté maturitní studium > cvičení 25
Diktáty z českého jazyka Fortuna – Knihkupectví Neoluxor
Info-Přeštice - Diktáty z českého jazyka
Diktátor 1.1 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Heureka.cz - Vyhledávání Diktáty s piráty
Český jazyk úvodní stránka
Diktátor - O produktu
Download Diktáty z českého jazyka 1.0 - Sosej.cz
Testy z českého pravopisu na iDNES.cz
Diktáty z českého jazyka download - eDownload.cz
Online testy z češtiny
Diktáty s piráty - SrovnaniCen.cz
Иeskэ jazyk - INSTALUJ.cz
Diktáty a pravopisná cvičení - Pravopisně.cz
Diktбty z иeskйho jazyka - landi.cz

Projekt tepelné izolace střech a stěn stávajících domů použitím slaměných balíků

Projekt tepelné izolace střech a stěn stávajících domů použitím slaměných balíků

Úvod » Články » Slaměné domy » Projekt tepelné izolace střech a stěn stávajících domů použitím slaměných balíků Projekt tepelné izolace střech a stěn stávajících domů použitím slaměných balíků 03.01. 2012 Demonstrační česko-rakouský projekt Cíle projektu
Kategorie: tepelná izolace střech

Knihkupectví Neoluxor – Největší výběr knih v ČR

Knihkupectví Neoluxor – Největší výběr knih v ČR

Novinky Juraj Šebo - O socialismu s láskou (recenze) 10. 1. 2012 Knížek, románů, filmů nebo biogragií o předlistopadové době existuje tolik, že bych je ani nechtěl počítat. Je těžké přijít s něčím novým - s knížkou, která bude originální, nová a především - nebude “úplně marná”. Jsem přesvědčený o tom, že O socialismu s láskou Juraje Šeba právě taková je. Palác knih Luxor získal ocenění časopisu The Prague Post 9. 1. 2012 Praha, 9. ledna 2012 - Palác knih Luxor zaznamenal pozoruhodný úspěch v tradiční anketě týdeníku The Prague Post s názvem "The Best of Prague". V kategorii „Bookstore“ získal již podruhé cenu čtenářů a stal se tak nejoblíbenějším knihkupectvím čtenářů týdeníku i za rok 2011. Další novinky
Kategorie: luxor palác knih

Koledy ke stazeni zdarma - Prima online

Koledy ke stazeni zdarma - Prima online

Prima online Koledy ke stazeni zdarma Tn.cz zprávy - Aktuální zprávy o všem a pro všechny. Klikni a podívej se - Tn.cz zprávy Snář výklad snů - Napiš, co se ti zdálo a my ti vyložíme tvůj sen ZDARMA - Snář výklad snů Prostřeno recepty - Prima Recepty z pořadu Prostřeno, uvař si je také - Prostřeno recepty Facebook.com - Kdo je na FACEBOOKU ať klikne ! ? - Facebook.com Soutěže o ceny na internetu - Vyhrajte peníze nebo telefony - Soutěže o ceny na internetu Voyo.cz - Přehrajte si své oblíbené video rychle a v HD kvalitě. Nečekej a koukej. - Voyo.cz Poslední díl - Napiš nám jaký sleduješ seriál a neunikne ti jeho poslední díl - Poslední díl Ke Štědrému dnu a celým Vánocům patří KOLEDY. Krásné Vánoční písničky, které dodávají Vánocům tu správnou atmosféru. My Vám přinášíme ty nejkrásnější písničky. Vánoce Vánoce přicházejí mp3 Tichá noc mp3 Jak jsi krásné, nevinňátko mp3 Narodil se Kristus Pán mp3 Rolničky mp3 Narodil se Kristus Pán mp3 Nesem vám noviny mp3 Tichá noc mp3 Co se Vám nejvíc líbí na Vánocích? Dostávání dárků (490) Vánoční afmosféra a pohoda (142) Rodina je pohromadě (321) Jídlo (127) nemám rád(a) Vánoce (270) KOLEDY KE STAŽENÍ ZDARMA TICHÁ NOC MP3 Tichá noc, svatá noc. V spánku svém dýchá zem, půlnoc odbila, město šlo spát, zdřímli dávno i pastýři stád, /: jen Boží láska, ta bdí.
Kategorie: vánoční koledy ke stažení

Bolest pod levým žebrem

Bolest pod levým žebrem

« Bolest pod pravým žebrem Bolest pod kolenem » Bolest pod levým žebrem Bolest pod levým žebrem je hodně nepříjemá a může vás hodně potrápit. Bolest pod levým žebrem může být způsobena více příčinami. V článku níže se dozvíte ty hlavní příčiny. Bolest pod levým žebrem příčiny Bolest pod levým žebrem má vždy různé přičiny a někdy je docela těžké příčinu přesné určit. Mezi příčiny vaší bolesti pod levým žebrem mohou být problémy s břišní slinivkou. Může se také jednat o nějaký neurologický problém. Často to je uskřípnutý nerv. Může se také jednat o zvětšenou slezinu. Slezina je často zvětšená v důsledku rozsáhlé infekce. Bolest pod levým žebrem léčba Bolest pod levým žebrem by neměla zůstat bez povšimnutí a určitě by jste měli co nejrychleji vyrazit za vašim lékařem.
Kategorie: bolest pod levým žebrem

Bio-Life.cz - Jak správně kombinovat jídlo

Bio-Life.cz - Jak správně kombinovat jídlo

26.11. 2008 - Iva Veselá Jak správně kombinovat jídlo Sníte něco malého na zub před obědem, ujídání v kuchyni, potom celý oběd, zákusek, káva s mlékem, dojídání se v kuchyni…také vám to něco připomíná? Bohužel skutečnost je taková, že kombinace různých jídel tělo nepřijímá s velkou ochotou. Jak tedy máme správně kombinovat jídlo, abychom se vyvarovali problémům? Všichni mají zažitou skutečnost, že žaludek člověka může strávit několik odlišných jídel ve stejném čase. Nicméně trávení je řízená fyziologická laboratoř. Není rozhodující, co sníme, ale co jíme momentálně a jak pořadí jídel přizpůsobíme. Trávicí enzymy jsou vylučovány ve velmi přesném množství v určitých časech. Rozdílné typy jídel potřebují trávit jinak. Cukry potřebují enzymy, které štěpí cukry, naopak bílkoviny potřebují enzymy, které štěpí bílkoviny.
Kategorie: proteiny v potravinách

Kategorie: