prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 9867
Čeká na schválení: 76
Celkem kategorií: 10
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » stavba domu svépomocí

Nejnovější v kategorii cina:


Fakultní nemocnice u sv. Anny - Wikipedie

Fakultní nemocnice u sv. Anny - Wikipedie

Historie Na území dnešní nemocnice existoval od středověku ženský dominikánský klášter. Ten byl 2. května 1782 císařem Josefem II. zrušen a o rok později bylo rozhodnuto o zřízení špitálu u sv. Anny. 2. ledna 1786 zde zahájil provoz "Císařsko-královský všeobecný zaopatřovací ústav". Do funkce ředitele byl jmenován Tomáš Pötzl. Jeho celková kapacita byla 80 lůžek, rozdělených mezi porodnici, nalezinec, sirotčinec a oddělení pro pomatené. Samotná nemocnice měla dvě oddělení: interní pro choroby horečnaté a kloubní a externí tedy chirurgické pro choroby kožní, šedý zákal, zákroky na končetinách a podobně. K izolaci pro infekční onemocnění sloužily dřevěné domky na zahradě - jeden pro nemocné vzteklinou a druhý pro pravé neštovice. Pro nedobrou finanční situaci byly v letech 1817 - 1819 zestátněny porodnice, nalezinec, sirotčinec a blázinec, od roku 1853 pak tyto byly prohlášeny za zemské ústavy.
Kategorie: nemocnice u svaté annySeznam zdrojů na téma stavba domu svépomocí:


LEVNÁ STAVBA SVÉPOMOCÍ - Home
Stavba domu svépomocí
Stavba Domu Svépomocí.cz
Stavba svйpomocн
STAVBA SVÉPOMOCÍ | Stavba nízkoenergetického domu svépomocí
Stavba svépomocí
Stavba rodinného domu na klíč nebo svépomocí?
Stavba | Stavba domu svépomocí, stavíme dům, solární panely, rady, články, videa
Stavba domu svépomocí - Koumak.cz
Stavba domu - jak postavit dЕЇm svГ©pomocГ­
Průvodce stavbou - Stavíme dům
FOR ARCH 2011 - Stavební veletrh, Praha -
Stavba domu svépomocí - skrývka ornice - Dům a stavba - MojeDílo.cz
Stavba Rodinného Domu Svépomocí
Stavba domu svépomocí - Brána bydlení.cz
Stavba svйpomocн
Zemní práce, stavby, rekonstrukce, dlažby, osvěltení - Dům svépomocí
Stavba rodinného domu svépomocí může být radostí, životním posláním i odkazem budoucí generaci - TZB-info
Nízkoenergetická sendvičová dřevostavba - dřevostaba svépomocí
Youtube.com Videa - stavba domu svépomocí Videa

Účesy 2012 | fotky, účesy pro polodlouhé vlasy, pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy, střihy vlasů, účesy na ples

Účesy 2012 | fotky, účesy pro polodlouhé vlasy, pro dlouhé vlasy, pro krátké vlasy, střihy vlasů, účesy na ples

V ítejte - účesy 2012 Která žena by nechtěla mít krásné vlasy a moderní účes roku 2012? Možná právě vy jste se rozhodla změnit svůj účes, ale stále váháte. Před návštěvou kadeřníka by měla každá žena zvážit, co od nového účesu očekává. Právě tato stránka by Vás měla inspirovat při výběru nového účesu a střihu vlasů pro rok 2012. Najdete zde obrázky účesů a střihů na svatbu, účesy na ples nebo na prodlouženou, účesy 2012 fotky. Účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro středně dlouhé vlasy, dlouhé a krátké. Můžete se také inspirovat účesy celebrit. Výběr účesu vám může usnadnit sekce " jak si vybrat účes ". Při návštěvě salónu by jste již měla mít jasno, jak by měl účes vypadat. Účesy, střihy, fotogalerie jsou tu právě pro Vás.
Kategorie: společenské účesy postup

Mimořádné odpisy - Příklady výpočtu

Mimořádné odpisy - Příklady výpočtu

Postup výpočtu: Vstupní cena pro odepisování činí 50 000 Kč, doba odepisování 12 měsíců. První měsíc, za který si můžeme odpis uplatnit, je měsíc následující po zařazení do užívání tj. únor 2010. Měsíční odpis činí 50 000/12 = 4 167 Kč (zaokrouhleno na celé koruny nahoru). Je přitom důležité dávat pozor, aby celkový součet odpisů nepřekročil vstupní cenu. tj. poslední 12. odpis zaokrouhlíme tak, abychom se přes vstupní cenu nedostali. V tomto případě 4 163 Kč. Výpočet a výše odpisu v jednotlivých letech Rok 2010 – 11 měsíců * 4 167 = 45 837 Kč, Rok 2011 – 1 měsíc * 4 163 = 4 163 Kč. Celkem za 12 měsíců = 50000 Kč (45837+4163).
Kategorie: výpočet odpisů

Zdravá výživa pro vlasy? Henna – Viviente

Zdravá výživa pro vlasy? Henna – Viviente

Dozvědět se více o akci Objednejte se do brněnské poradny Viviente na analýzu složení těla. Kromě analýzy na InBody 230 Vám bude podána i odborná interpretace výsledků a následné doporučení či řešení. Konzultace prodloužena na 75 min. Pojištěnci VZP mají po předložení kartičky slevu 15 %. Říjen 7 Zdravá výživa pro vlasy? Henna Ing. Soňa Havlenová | Beauty | 40 669x přečteno Jíme zdravě, cvičíme, staráme se o svoji pleť a staráme se jistě také o vlasy. Ale děláme pro ně opravdu maximum? O profesionální vlasové kosmetice napíši článek příště, ale na tomto místě bych vám chtěla přiblížit Hennu. V dnešní době, kdy nás „masírují“ reklamy na chemické barvy, které jsou úžasně zářivé, dlouhotrvající a poskytují vlasům potřebnou výživu je těžké přemýšlet o jiném způsobu barvení vlasů.
Kategorie: barvení vlasů

Únava, ospalost, bolest a brnění v nohách, příčiny?

Únava, ospalost, bolest a brnění v nohách, příčiny?

Únava, ospalost, bolest a brnění v nohách, příčiny? Autor: Anonym221630 08.09. 2010 15:58 Dobrý den, již delší dobu mě trápí to, že jsem unavená, stále ospalá, bolí mě v nohách, někdy brní a mám pocit, že se nemůžu z plných plic nedechnout. Byla jsem na plicním, do něčeho jsem jim dýchala a řekli mě, že to mám v pořádku. obvodní lékař si myslí, že to mám od zad, protože s nimi mám docela problémy. Požádala jsem ale o testy na boleriozu... Neměl jste někdo podobné problémy? děkuji za radu. Klíčová slova: nemoci, únava, ospalost, bolest a brnění v nohách, bolest nohou, borelioza Komentáře Autor: Gandalf 08.09. 2010 16:31 Mně tohle dělá krevní tlak.....
Kategorie: únava a ospalost

Snubní prstýnky - Svatební průvodce / Svatební šaty, svatební dary a všechno ostatní o svatbě.

Snubní prstýnky - Svatební průvodce / Svatební šaty, svatební dary a všechno ostatní o svatbě.

Úvod | O svatebním průvodci | Kontakt Svatební přípravy | Svatební šaty | Svatební tiskoviny a prstýnky | Svatební kytice a dekorace Co dále objednat na svatbu? | Svatební hostina | Svatební auta | Svatební dary | Tipy pro svatební den Snubní prstýnky Tradice snubního prstenu patří vůbec k nejstarším ze všech svatebních tradic a rituálů. Skoro každá civilizace používala prsten jako symbol manželské smlouvy. A tato tradice přežívá téměř ve všech případech i dnes. Obvykle se snubní prsten nosí na prsteníčku levé ruky. Tento zvyk pochází od Egypťanů, kteří věřili, že žíla na levé ruce je přímo spojena se srdcem. Dnešní praktičtější vysvětlení říká, že levá ruka se používá méně a tudíž je menší pravděpodobnost, že se prsten poškodí, protože většina lidí jsou praváci. Při koupi snubních prtenů dbejte především na kvalitu zlata, tzn. na ryzost. U zlata je to 585/1000 (14-ti karátové zlato u nás nejvíce používané ) a 750/1000 ( 18-ti karátové zlato, které je dražší než 14-ti karátové ). U platiny je to pak označení 950/1000.
Kategorie: svatební prstýnky

Kategorie: