prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 13522
Čeká na schválení: 311
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » cina » borelioza následky

Nejnovější v kategorii cina:


Rakovina prsu a AVON pochod 2009 - Fit Porod.cz

Rakovina prsu a AVON pochod 2009 - Fit Porod.cz

Příčiny a rizikové faktory vzniku rakoviny prsu Na vzniku onemocnění rakovinou prsu se nejčastěji podílí ženský hormon estrogen. Ten podporuje růst buněk v tkáních prsou a rozmnožovacích orgánů. Dojde-li k nekontrolovatelnému růstu buněk, může se objevit nádor. Mezi další rizikové faktory patří výskyt menstruace před 11. rokem života. Nástup menopauzy po 55. roku života. Dále pak porod po 30. roku života, případně žádný porod a žádné kojení. Hormonální substituční léčka po přechodu.
Kategorie: rakovina prsu příznakySeznam zdrojů na téma borelioza následky:


Spousta lidí má boreliózu, aniž by to tušili. Chtějte pořádné testy! - Vitalia.cz
Borelioza CZ - Příznaky boreliozy u uživatelů
borelioza
JAK NA MIMINKO - Příprava na těhotenství
Zákeřná borelióza
Borelioza | Doktorka.cz
Klíšťata – jaké nám hrozí nebezpečí? — Vylecit.cz
borelioza následky - auta.ipax.us
Borelioza a chování lékařů?
Kliešť obyčajný
Borelioza CZ - Diskuse - Následky boreliózy-neuro
Borelioza
Jaké jsou příznaky boreliózy? — Vylecit.cz
Veterinární klinika ViaVet
Hledám zdraví - Lymeská borelióza
Lymská borelioza - následky - Poradna - Vitalion.cz
Borelióza - příznaky a následky | pr-brana.cz
Zpověď Borelioza ZPOVĚDNICE ...::::::www.zpovednice.cz:::::::::::::::................
Borelióza Následky
klíšťová encefalitida a borelióza | Moje Ambulance a.s.

Hledám zdraví - Léčba karcinomu prostaty závisí na rozsahu onemocnění

Hledám zdraví - Léčba karcinomu prostaty závisí na rozsahu onemocnění

Soutěž Soutěž: Žij zdravě! zúčastněte se soutěže Baba dnes radí Co na suché ruce? Vodu po vařených bramborách přelijte do misky a nechte vychladnout. Potom do ní ponořte ruce asi na pět minut. Tato koupel pokožku rukou vyhladí a vyživí, bramborová voda totiž obsahuje velké množství škrobu. Pak ruce osušte a nakrémujte. Není vhodné pro lidi s citlivou kůží. Některé složky bramborového odvaru mohou u citlivých lidí způsobit podráždění a zčervenání (zejména u lidí s atopií). Pokud vaříte brambory v osolené, nebo jinak okořeněné vodě, raději ji vylijte a suchou kůži promažte Lipobasí. další babské rady Léčba karcinomu prostaty závisí na rozsahu onemocnění To znamená na velikosti a umístění (lokalitě) nádorového ložiska, do jaké míry je onemocnění pokročilé, jsou-li potvrzeny metastázy nádorových buněk, a také na věku a celkovém stavu nemocného.
Kategorie: rakovina kostí příznaky

Taška přes rameno Levi's® Levi's® doplňky

Taška přes rameno Levi's® Levi's® doplňky

Nahoru | Tisk stranky Copyright www. jeans.cz, provozováno na systému tvorba eshopu Shop5.cz KATEGORIE Jeans dámské Jeans pánské Opasky Trika Košile Mikiny Svetry Bundy Vesty Boty Čepice Kabáty Sukně Šaty Teplákové soupravy Peněženky Tašky Kraťasy pánské Kraťasy dámské VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Kategorie: tašky přes rameno

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (pobočka Brno-Zábrdovice) - Firmy.cz

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (pobočka Brno-Zábrdovice) - Firmy.cz

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví Jihlava - Dr. Jiřího Procházky
Kategorie: odborová zdravotní pojišťovna

Fakulta pedagogická - VysokéŠkoly.com - veřejné, státní a soukromé vysoké školy

Fakulta pedagogická - VysokéŠkoly.com - veřejné, státní a soukromé vysoké školy

Vysoké školy UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU Zpět na Západočeská univerzita v Plzni * Fakulta pedagogická Sedláčkova 38, 306 14 Plzeň ( Mapa ) Kontakty: Telefon: 377 636 010, Web: http://www.zcu.cz/fpe/, E-mail: vosahlik@fpe.zcu.cz Doporučit kamarádovi Typ studia: Bakalářské, Doktorské, Magisterské, Navazující magisterské Vedení (rektor/děkan/ředitel): Doc. PaedDr. Jana Coufalová, CSc. Popis: Fakulta pedagogická ZČU je nejstarší a největší fakultou ZČU v Plzni. Byla zřízena jako pobočka Pedagogické fakulty Karlovy univerzity v Praze. Slavnostně byla otevřena dne 14. listopadu 1948. V roce 1990 se Pedagogická fakulta stala součástí nově vytvořené Západočeské univerzity. Nyní studuje na FPE kolem 3 000 studentů v mnoha typech studijních programů a oborů. Hlavním cílem a posláním FPE ZČU v Plzni je zabezpečovat kvalitní výchovu a vzdělávání učitelů pro všechny typy škol (učitelství pro mateřské školy, učitelství pro základní školy, učitelství pro střední školy).
Kategorie: pedagogická fakulta plzeň

Mladý ječmen a chlorella | Abeceda Zdraví .cz

Mladý ječmen a chlorella | Abeceda Zdraví .cz

Mladý ječmen a chlorella AbecedaZdraví. cz > Diskuse > Výživa > Mladý ječmen a chlorella Zobrazeny příspěvky 1 až 10 z celkem 324 Přeskočit na nejnovější příspěvky v diskusi "Mladý ječmen a chlorella" Madi (IP: **. **2.167. 20) 7.1. 2008 17:14 Ahoj lidičky,ráda bych znala vaše názory a hlavně zkušenosti se zeleným ječmenem,zelenou pšenicí,chlorellou,spirulinou a jinými podobnými potravinami a potravinovými doplňky... díky moc. Mám základní info z letáků,ale není nad osobní zkušenosti. odpovědět >>> [#28622] ahoj Madi (IP: **. **1.65. 19) 7.1. 2008 17:27 Moje skorotchyně má cukrovku, byl jí doporučen právě extrakt z mladého ječmenu. První balení bylo naprosto perfektní, snížil se jí cukr, snížila se jí dávka inzulinu, povzbuzeni úspěchem jsme koupili druhé balení a najednou všechno špatně.
Kategorie: mladý ječmen diskuze

Kategorie: