prace.mysteria.cz  
Statistika katalogu
Celkem včera schválených odkazů: 0
Celkem schválených odkazů: 7989
Čeká na schválení: 250
Celkem kategorií: 12
 
Přidat stránku do našeho katalogu stránek a zlepšete si návštěvnost stránek a získejte nové návštěvníky. Nepožadujeme zpětný odkaz ani Vás to nic nestojí - dejte o sobě na Internetu vědět ještě dnes.
Adresář » autobazar » microsoft office 2003 stahuj

Nejnovější v kategorii autobazar:


Inkoustová tiskárna jako umělecký nástroj | Chip online - Hardware, software, internet

Inkoustová tiskárna jako umělecký nástroj | Chip online - Hardware, software, internet

Inkoustová tiskárna jako umělecký nástroj Na inkoustových tiskárnách nemusíme tisknout jen dokumenty a fotografie, ale můžeme je využít i k tvorbě uměleckých děl nebo jako nástroj pro realizaci svých koníčků. Tisknout se dá SKORO NA COKOLIV, jen je třeba vědět jak. MICHAL BAREŠ Sklo, kov, fólie i plátno, speciální tlusté papírové kartony – tisknout se dá v podstatě na jakýkoliv materiál. Potřebujete k tomu jen vhodnou tiskárnu, dostatek představivosti a vhodná média. Nemusíte kupovat jen drahé speciální papíry či kanvasy s logem výrobce tiskárny, i když ty pro výrobce tiskáren vyrábí většinou firma Hahnemühle (www. hahnemuehle.com), která je jedním z nejznámějších producentů uměleckých papírů a pláten, takže pokud vám jde spíše o dokonalou kvalitu reprodukce nějakého známého plátna než o vlastní umělecké dílo, zaručí vám kvalitní výsledek. Za pomoci speciálního podkladu (přesněji řečeno "digitálního podkladu") můžete tisknout v podstatě na jakkoliv dostatečně tenký materiál. Je to větší zábava než používat prefabrikovaná média a navíc je to levnější. Nápad vyzkoušet tisk na alternativní materiály jsme dostali před pár měsíci při testu inkoustové tiskárny Canon Pixma Pro9000 MarkII. Tato tiskárna je primárně určena pro pokročilejší fotografy, kteří si chtějí své fotky až do formátu A3+ tisknout v dostatečné kvalitě doma.
Kategorie: test inkoustovych tiskarenSeznam zdrojů na téma microsoft office 2003 stahuj:


Microsoft Office 2010 | Zkušební verze produktů Office 2010
Edu-learning pro Microsoft Office 2003 - ke stažení zdarma - Stahuj.cz
Branný závod v Pístovicích : Hasiči - Ivanovice
MS Office 2003 - CZ + SP3 + Key [CZShare] | Skate89 a OsTAtní
Moderní download portál - Sosej.cz
Sosej Microsoft Office 2003 SP3 CZ - Sosej.cz
Microsoft Office 2003 SP3 - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu
Microsoft Office 2003 ke staЕѕenГ­ zdarma
Microsoft Word Viewer 2007 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
e-learning pro Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint
Uložto - Microsoft Office 2007 Enterprise & Office 2003 Genuine Advantage Cracked.7z
Microsoft Office Compatibility Pack 2.0 Word, Excel - Download freeware a shareware zdarma (ICQ, Skype, Windows Media Player, kodeky atd...) - DWN.cz
Rozšíření pro Office - Programy - Download CHIP.eu
Microsoft Office - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Microsoft Office 2003 Service Pack 3 - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Edu-learning pro MS Office Word, Excel a PowerPoint 2003 download - Slunečnice.cz - programy ke stažení zdarma
Download Microsoft Office 2003 Service Pack 3 - INSTALUJ.cz - programy ke staћenн zdarma
Microsoft office home and student-cz... download :: Rapid Booster
2011 Duben : Hasiči - Ivanovice
Microsoft office 2003 download

Romantické masáže pro dva

Romantické masáže pro dva

Romantické masáže pro dva Nacházíte se: Hlavní stránka » Články » Romantické masáže pro dva Chtěli byste zažít nevšední romantický zážitek ve dvou? Toužíte něčím okořenit svůj partnerský život? Vyzkoušejte uvolňující proceduru s názvem Romantické masáže pro dva. Během masáže si odpočinete, uvolní se Vám veškeré stažené svalstvo a navíc načerpáte novou energii potřebnou do dalších dnů. Nechte děti, práci nebo jiné každodenní povinnosti doma a užijte si s partnerem nevšední a jedinečný způsob relaxace. Masáže pak můžete klidně spojit i s několikadenním pobytem v lázních nebo wellness centru a užít si tak nekonečné hodiny hýčkání v rukou opravdových specialistů. Mezi další velmi oblíbené procedury patří například bylinné zábaly nebo bublinkové aromaterapeutické koupele. Romantické masáže pro dva patří mezi nezapomenutelné zážitky a mohou se stát také originálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo blížícímu se výročí. Překvapte svou milovanou polovičku a zažijte pravou romantiku.
Kategorie: masáže pro dva

Izolační PUR panely - Izolační panely

Izolační PUR panely - Izolační panely

Izolační panely Úvod Střešní panely Stěnové panely Reference Kontakt Izolační panely Izolační panely jsou vhodné k opláštění ocelových konstrukcí, hal, skladů, zemědělských objektů nebo chladírenských a mrazírenských boxů. © 2009 Pragopolair s. r. o. PUR panely, Tepelná čerpadla
Kategorie: izolační panely

Motoinzerce - korado - Manet 216 000

Motoinzerce - korado - Manet 216 000

Prodám moped Korado Manet 212 000, typ Piaggio - Pontedere s dvoudobým motorem Puch 344. Výkon 1,974 kW, rok výroby 1995. Moped je garážován, ujeto cca 300 km, povinné ručení na rok 2011 je uhrazeno. Cena 15.000,- Kč.
Kategorie: moped korado

Euroskop.cz - Politický systém Slovenska

Euroskop.cz - Politický systém Slovenska

ADMINISTRATIVNÍ ČLENĚNÍ Slovensko je rozdělěno do osmi krajů: Bánskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitrianský kraj, Prešovsky kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Žilinsky kraj. V čele krajů stojí župan. ZAHRANIČNÍ POLITIKA V letech 2002-2004 dosáhla SR všech svých hlavních zahraničně politických cílů: byla pozvána do NATO a úspěšně završila jednání o vstupu do Evropské unie, který byl stvrzen historicky prvním úspěšným referendem. Plnoprávným členem evropských a euroatlantických struktur se stala na jaře roku 2004. O významu členství SR v NATO svědčí skutečnost, že se kromě standardního zapojení do činnosti organizace a účasti slovenských vojáků a odborníků v jejích misích SR vypracovala do pozice „leading country“ v oblasti likvidace nevybuchlé munice. K prioritním zájmům SR patří také rozvoj dobrých vztahů se sousedy. SR se aktivně podílí na rozvoji visegrádské spolupráce. Kromě rozvoje vztahů s Českou republikou, Maďarskem, Polskem a Rakouskem věnuje SR trvalou pozornost rovněž Ukrajině a vláda má v úmyslu rozvíjet také korektní vztahy se státy SNS a dbát na vyvážené vztahy s Ruskem. V souvislosti s iráckým konfliktem a s rozdílnými postoji různých evropských zemí vyhlásil premiér M. Dzurinda, že USA jsou pro Slovensko nejdůležitějším strategickým partnerem, a to i před zeměmi EU.
Kategorie: slovenský prezident

Biospace - Studio zdraví - Poliklinika ve Frenštátě p.R.

Biospace - Studio zdraví - Poliklinika ve Frenštátě p.R.

Studio zdraví - Poliklinika ve Frenštátě p. R. ««« Návrat na přehled referencí
Kategorie: poliklinika frenštát

Kategorie: